Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

peja
28. mar 2008

katy, ja to tu tiez pisem ostatnym snazilkam, len sa sama podla toho nejak neriadim 😎

katy2
28. mar 2008

😝 😝 😝

lessie
28. mar 2008

lauri moja -ešte neprišla mrchavá po kyrete? Tak dúfam, že sa jej už uráči a príde. Tak sa ti to trošku posunie, to neva, budeš hladkať brušino o trošku neskôr. 😉
peji-čo to za depky mojenko máš? Preč s nimi. Samozrejme že si nájdeš aj ty // palice a bude z teba maminka. Hovor si čo chceč, ale bude tak ako hovorím ja. 😉
Viem, že je to ťažké v tejto téme byť tak dlho, sama som si to zažila, ale príde to babuľky moje ani sa nenazdáte a ja vám to zo srdiečka všetkým moc prajem. 😵

lauritka
28. mar 2008

lessie dik za povzbudenie 🙂

a2303
28. mar 2008

Ahojte 🙂

Ale ste toho popísali 😀

Peji, nebuď smutná, ide jar, uvidíš všetky budeme tehulky 🙂

peja
28. mar 2008

no .... presvedcili ste ma 😀

v aprili ma zatial na 99% caka laparka, tak snad sa to uz potom rozbehne 😉

a2303
28. mar 2008

Peji, rozbehne, uvidíš!!! 😵 😵 😵

Mňa niekedy tiež chytá depka, lebo ani len snažilkovať sme nemohli (neviem, či sa nám vobec zadarí a ako rýchlo) a ani nemožeme stále kvoly nejakým baktériám... 😢

Ale potom sa presvedčím, že všetko bude ok a dočkáme sa 😵 Všetky 😵

a2303
28. mar 2008

Bežím na obed 🙂

Dobrú chuť aj Vám!!! 🙂

jess28
28. mar 2008

nazdarek bambulky, ste tu?, alebo vsetky obedikujete?

lessie
28. mar 2008

ahojček jess, bože mojko kde sa tu berieš? Ako sa máte? Kuk moj albumík 😉

jess28
28. mar 2008

jeeeej ahojcek lessie, ty kokso, to vy ste uz 15tt? Neskutocne ako ten cas leti. Ved o chvilu ma dobehnes a rodis. hi Ako sa citis?

jess28
28. mar 2008

to ty si uz bola aj na 3D uzv?

lessie
28. mar 2008

jessinka ozaj to letí, veď ty to už máš za pár 😵 . A čo to meno pre bambuľku, už ste sa rozhodli? Cítim sa výborne. A ty moje?

lessie
28. mar 2008

keď som bola v 13tt na meraní NT šijového prejasnenia, tak vtedy mi dal 3 fotky aj 3D. Inak pôjdem až v máji na ten veľký. Potom ti dám hneď vedieť. 😉

jess28
28. mar 2008

No, ved vies ako to je so mnou, ani poriadne neviem v ktorom tt som. Zatial je ten termin 15.5., to mi doki vypocital z pohybov. Citim sa uz asi od januara ako na dovolenke. Fakt. Uzasne. Az sa toho bojim. Meno pre princeznu este stale nemame vybrate. teraz momentalne fici, ze Sára - Sárinka. Ale neviem, este na 100%. Uz mame skoro vsetko nakupene, poprate, pozehlene, stale ale vyberame kocik. Nevieme sa rozhodnut.

lessie
28. mar 2008

To je skvelé, že sa cítiš tak super. Som veľmi rada. Sárinka je krásne meno tiež. My sme sa rozhodli že dievčatko bude Tamarka a chlapec zatiaľ vyhráva Oliver.
Tak už máš všetko pokúpené? Parádička. Bože ja by som už teraz nakupovala vo veľkom, len mám ešte strach, včera som sa už bola pýtať v obchode aj na kočík,no máš na to? Ja by som už aj ten hneď teraz kúpila. Mne sa veľmi páči Jané.

jess28
28. mar 2008

lessie, tak my mame tusim aj rovnaky vkus. My sme doteraz rozmyslali len nad Jane Nomad, alebo Jane Nomad Matrix. Teraz zas rozmyslame nad tym Implast Bolder. No, ale tie ceny, to ja katastrooofa. A nie len pri kocikoch. Pri vsetkom. Normalne si z tychto detskych potrieb urobili biznis. Ti obchodnici vedia, ze proste tuto asi nikto nesetri. No a kocik my by sme uz mali objednat, lebo tak nam povedali, ze ak nie je na sklade taka farebna kombinacia aku si vyberieme, dodanie trva 6-8tyzdnom. Co je podla mna dost dlha doba. Za tie peniaze by mi ich mali ukazat vo vsetkych farebnych prevedeniach priamo v predajni a nie ze furt mi ktosi tlaci kalalog. 😠

lessie
28. mar 2008

Mne sa najviac páči ten Jane Nomad pro formula Rebel, len to je už starý model a teraz dopredávajú posledné kusy, už nebudú. A ten sa mi najviac páči. No a ale čo ho mám teraz kúpiť? Určite už v lete nebudú. Idem hodiť do albumu presne ten čo sa mi páči.
A tie ceny sú fakt neskutočne vysoké. A izbičku pre princezničku už máte zariadenú?

lessie
28. mar 2008

kuk moj album pridala som tam ten kočík čo sa mi páči

jess28
28. mar 2008

Ano, tak ten poznam, je fakt pekny. My sme boli v tom Babylande - tu v BA. a tam ich maju. Ved prave, teraz ich aj davaju do akcie, ze posledne kusy. Kamoska si tak (tiez ma tamarku/, si kupila pre 2 rokmi Peg Perego, tiez taky co uz koncil, po par mesiacoch mala problem s koleckom a obrovsky problem jej nastal pri zhanani nahradneho dielu. Teda jasne, ze to bolo v zaruke. Len jej zobrali kocik na 3 tyzdne a ona bola odstavena aj s malou. Je to vazne hrozne.
A izbicku. No zatial sme nakupili len komodky - jednu prebalovaciu a jednu na vanicku - to su take, co sa to potom odmontuje a zostane to v izbicke ako nabytok. Mame postielku. Len zatial to mame vsetko v spalni. Lebo urcite tie prve mesiace bude s nami.Moja polovicka sice uz ma take tahy, ze ide vymalovat detsku izbicku na ruzovo a podobne, ale ja ho dost brzdim. totiz teraz co je spalna - bude potom izbicka a my pojdeme do takej trosku mensej izby.

lessie
28. mar 2008

No tak to ma nenanapadlo, dobre že hovoríš, kúpim kočár zo starej kolekcie a potom keď sa niečo stane môže nastať problém. ďakujem za upozornenie.
Už sa teším aj ja na nakupovanie tých detských vecičiek, to musí byť krásne 😵
A už máš doma internet?

jess28
28. mar 2008

Nie, este furt nemam. Ale teraz som u nasich, takze vzdy ked sem pridem, kuknem, co sa tu deje. I ked o niektorych babenkach nemam ani tusenia, co je s nimi. Srdco, ale pre dnesok koncim, idem este na postu a kupit cosi na zhryznutie. Som rada, ze sme aspon trosku pokecali. Ja idem na buduci stvrtok na vysetrenie, tak urcite dam vediet ako sme na tom. cmucko a krasny vikendik

andrea52
autor
31. mar 2008

dobre ranko krasavice 😵 😵

tehule prisli infikovat tehu virusom 😵 😵

a2303
31. mar 2008

Dobré ránko 🙂

Som paf z toho času 😖

Aký bol víkend?

peja
31. mar 2008

dobre ranko krasky 😉
ja by som potrebovala este jeden vikend 😝 😀

a2303
31. mar 2008

Peji, tak to aj ja 😉

Celú Sobotu som prespala, nevládala som vstať z postele, zas ma chytila nejaká choroba.... ☹ Potom som si dala panadol a včera som sa už hýbala (prala som, varila, a tak) a dnes sa cítim ako živá mrtvola.... A to mám ešte aj robiť 😖

andrea52
autor
31. mar 2008

ani mi nehovorte, ja som celu noc nespala 😝 som sa bala ze zaspim do prace 😀 😀 😀

rybca
31. mar 2008

ahojte, tak to ja asi trpim nespavostou, v sobotu som vstavala o pol osmej a v nedelu o stvrt na sedem

andrea52
autor
31. mar 2008

rybca tak to asi hej 😀
ale tromfnem ta ja v sobotu o pol siedmej a v nedelu o siedmej 😀

rybca
31. mar 2008

🙂))) aj ked dnes by som potrebovala este taku hodinku...🙂