Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

andrea52
autor
24. apr 2008

babule krasne ranko 😵 😵

tak ako nieconove??

katy videla som graf, takze teplota stupla 😵 😵

katy2
24. apr 2008

adka, ahoj 🙂
vies aky mam strach? to je adrenalin..... uz netestujem, cakam uz len na zajtrajsiu krv.... mohla by som ti dat pekny darcek k narodeninam, nie? 😉

andrea52
autor
24. apr 2008

katy verim ti, ale bud kludna adrenalin neprospieva mimcu 😉 klud nemas sa coho bat, mysliet pozitivne a zajtra nam oznamis super spravicku 😉

klud a mysliet pozitivne 😉

katy2
24. apr 2008

budem sa snazit 😉

a2303
24. apr 2008

Dobré ránko, Katy držím naďalej palce 😵 😵 😵

U mňa problém v práci pretrváva, včera som bola v robote do 9tej večer a už som od zúfalstva len revala....
Dnes vyzerám bohovsky a ešte lepšie sa cítim... ☹

labelka
24. apr 2008

Ahojte!!!! No dneska som si merala teplotku tak ako ste mi kazali, hned ako sa zobudim, nevstavet z postele....a bola 37,1. Hned to znie normalnejsie, vsak?

Katy, neprestajne na teba myslim, aj som sa za teba pomodlila, aby to vyslo 🙂

Baby, ani neviem ako ste vstupili do mojho zivota a stali ste sa jeho sucastou.... 😉 , kazde rano, ked sa zobudim, tak hned na vas myslim....

Prajem Vam vsetkym prijemne straveny den!

a2303
24. apr 2008

Labelka 🙂 Sme tu ako rodina, však 🙂
Ja tiež vždy viem, že na Vás sa možem obrátiť s hocijakým problémom a vždy ma tu pochopíte 😵

Kedy testuješ? Teplota je super 😉

katy2
24. apr 2008

labelka, dakujem 🙂
si strasne zlata, ta teplota vyzera nadejne, teda dobre 😵 ktory den cyklu si?

a2303
24. apr 2008

Tento mesiac si asi fakt prajem aby mi tehu ani náhodou nevyšlo... tento týždeň už od stresov ani nespím... 😢
Včera som sa Vás ešte pýtala, že podľa Vás, ak mám mať mrchu 01.05, tak by už malo byť obdobie sucha???
Ja mám ale otázky, však?

katy2
24. apr 2008

anit, je mi to luto, ze prezivas take stavy 😔 prajem vela sily, aby si to zvladala....
s tym hlienom ti neporadim.... ja to nesledujem, aj tak sa v tom nevyznam 😒

mimka
24. apr 2008

ahojky babuľky 😵 prajem krásny slniečkový dník 😎

katy...teplotka šup hore...ja stále kuk na teba a stráááááááááááááááááášne držím prsty....

anit...nestresuj, čo ak sa vám zadarilo... 😉 🙂

adka...moja, koľko to máš zajtra??? xi virtuálne to s tebou oslávime 😀 😵

....ja mám dnes 37,2, zajtra by mala dojsť mrcha....no mám také zvláštne pichanie naľavo pri vaječníku, že sa z toho idem zblázniť...doky ma dovolenku...a mám taký zvláštny výtok a najhoršie je, že ho neviem ovládať a cítim sa ako bábätko 😖 😔

...no nič...idem ja kuk svoju zubárku, lebo do toho všetkého ma bolia asi všetky zuby...auu ☹ 😎

...krásny dník...

katy2
24. apr 2008

mimka, tak to by si mohla dufat, ze sa zadarilo 😵 😵 😵 nechcem nic zakriknut ale teplotka je nadejna 🤐 🤐

a2303
24. apr 2008

Katy, dufam, že to už skončí... Už som z toho fakt mimo.... ☹

Ale na Teba myslím 😉 Aj albumík som pozerala 🙂 Uvidíš, bude to výťazný graf 😵

a2303
24. apr 2008

Mimka, kedy testíkuješ 🙂 Vyzerá to fakt nádejne!!!!

Mimka, aký výtok máš? Keď sa smiem spýtať?

labelka
24. apr 2008

Katy, mrchu necakam v stredu, takze som v 23DC. Ja sa len bojim, ze si vsetky tieto priznaky vsugerovavam, kedze by som strasne chcela...A vcera som mala cely den kyselinu, v noci som zaspavala takmer posediacky....

Anitka, aj na teba stale myslim, nenervuj sa tolko,co ak sa nahodou zadarilo? 🙂

Mimi, nieco mi sepka ze budes tehu... 😀

katy2
24. apr 2008

labelka, tak to mas este cas, ale ak ta to nezatazuje, meraj si teraz kazdy den teplotu, stale rano a v rovnakom case.... ta ti vela napovie...
drzim palce 😉

mimka
24. apr 2008

xi...no na testovanie nemám odvahu...budúci týždeň, ak mi nedôjde mrcha idem ku dokymu na krv a tam mi urobí aj testík...takže doma zbytočný stres 😉 neviem, jednoducho tento mesiac som nejaká kľudná, teda vôbec nepočítam, žeby sa nám zadarilo...jednoducho také šťastie??? určite nie 😔

...anit...taký zvláštne..ako mlieko len trocha hustejšie..vôbec to nezapácha, len je toho moc a najmä ak sa zohnem, rozčúlim, pri nejakej námahe.... fakt nepríjemné, doposiaľ som sa s takým nestretla a to by som mala mať obdobie sucha ak dodre viem 😒

mimka
24. apr 2008

xi katy....teplotka ťa nestresuje??? mne doky zakázal...ale už druhý deň som odmerala len zo zvedavosti 😀

labelka...po takmer 3 rokoch snaženia už by som asi riadne ostala prekvapenáááá 😀

katy2
24. apr 2008

mimka, ja meriam uz dva roky... aj ked som vedela, ze nemozem otehotniet.... jednoducho som si na to zvykla.... a napr. teraz mi to dodava nadej, lebo vidim, ze stupla... 😉

alex21
24. apr 2008

ahojte kočky
katy tvoj grafík sledujem každý den normálne napínavé čítanie. 😀 . Včera ked ti klesla teplotka tak som ti chcela napísat že možno stupne, lebo som ho porovnávala zo svojim a ty ked si mala KET 11.14 tak mas na 13 den stupnutie čo som aj ja mala najprv pokles a potom to znovu stuplo. Držím ti zajtra palce na testoch. 😉

a2303
24. apr 2008

Mimka, a odkedy máš ten výtok? Lebo ja mám mať mrchu o týždeň a cítim sa akosi vlhko... Ale to asi budú tie stresy...

Baby, ďakujem, že namňa myslíte... Fakt väčšinou niesom takýto nervák ale tento problém sa mi ťahá už 2 týždeň a už som z toho zúfalá.. večer mi už praskli nervy...

labelka
24. apr 2008

Babulienky, vsetkym Vam drzim velmi palceky, ja by som tu stravila aj cely den s vami 😀
Ale musim ist poupratovat, nieco uvarit, a tak....ale pridem este kuk...

alex21
24. apr 2008

mimka teraz som si ta prečítala vyzerá to nadejne. Tak nech sa to konečne podarí. 😉

katy2
24. apr 2008

alex, dakujem za povzbudenie.... 🙂 len vcera mi test vysiel neg. 😒

leto79
24. apr 2008

dobre ranko babky 😉

katy, tak vidis, a ty už si flintu do žita hodila 😀 😀 😀 😀 😀

mimka, labutienka, drzim palce, aby boli //.... juuuuuuuuuuj to bude zas novych tehuliek 😵 😵 😵

anit, co sa tyka hlienu, ja som sucha tak 2 dni pred mrchou - to je u mna jasny signal, ze pride... Ale u kazdeho je to indivindi, a vela robia aj stresy a podobne, ale bodaj by to bol priznak tehu 😉

leto79
24. apr 2008

jooooj, nie labutienka, ale labelka, ja este sand spim 😀 😀 😀 😀

peja
24. apr 2008

dobre rano slniecka,
vidim, ze sa nam tu blyska na lepsie casy, mam z Vas vsetkych oooooobrovsku radost 😉 😵

alex21
24. apr 2008

katy ja som test robila až na 19 den PO aby som zbytočne nestresovala hoci už mi teplota naznačovala ale radšej som počkala. Ved uvidíš na zajtrajších testoch. Ideš hned ráno nie.
kočky Eliška vám všetkým drží pastičky. Palčeky ešte nevie iba tak figu borovu by ukazala 😀 Tak radšej tie pastičky.
Adka všetko naj k zajtrajším narodkám. Hlavne aby si už mala vytúžené miminko. 😉

leto79
24. apr 2008

mimka, az teraz som si vsimla - to sa snazite uz skoro 3 roky? A podnikli ste nieco?

a2303
24. apr 2008

Leto, ďakujem Ti moc 🙂
Veď sa uvidí