Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

fabiana
5. nov 2007

Neva, tak nabudúce. Mám tu aj inzerát a kľudne sa ozvite. Mne to zbytočne bude stáť v skrini...
Leti, dúfam, že Gynex ti pomôže... veľmi ti držím palčeky. A Duphaston by som tiež asi nebrala... len dávaj pozor, aby si nebrala Gynex tehotná, predsa sú to bylinky a ktovie, čo by mohli spraviť miminku...

leto79
5. nov 2007

fabi, ale ako to budem vedieť? gynex budem brať 3 týždne - teda do 28. DC - to mozem byt tehotna, ale to v tom case by sa este malo len uhniezdovat, myslim, ze sa to vztahuje uz na uhnuiezdené embryo, aby to veľmi neprekrvilo sliznicu a neuvoľnilo maternicu, tak mi to logicky vyplýva...

Ale po ovulke asi znizim davku na polovicu

fabiana
5. nov 2007

No veď práve, niekedy to človek nespozná... preto je dôležité si merať bt, tá ti aspoň niečo napovie... 😖 Myslím, že uvažuješ správne.

leto79
5. nov 2007

tak sa lúčim aj ja, musim ešte odložiť riad, odlicit sa a pospratovat, sak to poznáte...

fabi, tak sa pekne drzkajte a drz mi palceky, aby gynex zajtra konecne dorazil a hlavne zabral 😉

fabiana
5. nov 2007

Leti, to nemusíš ani písať...jasné, že na teba myslím a držkám palce... pa, pekný večer, Letíček!!! 🙂

andrea52
autor
6. nov 2007

ahojte krasky 😵
tak uz je tu kontrooola 😝 tak vas zdravim potom nakuknem 😉

cica kde si?
leto a tym si meravala pred tym BT ked si vedela ze neovulujes alebo ako?

leto79
6. nov 2007

andrejka, zacala som merat, ked som zacala brat clostil, to som mala pekne ovulacne grafy... Potom som clostil vysadila a bum - 46-dňový cyklus, tak som sa zľakla, že nebudem ovulovať či čo,tak som znova začala merať, aby som videla, či ovulka je alebo nie...

andrea52
autor
6. nov 2007

takze pred clostilom, si nemerala?

leto79
6. nov 2007

nie, andejka, nemerala, takže netusším či som pred tým ovulovala alebo nie... ale skor si mylsim, že ano, len nie pravidelene a v ten istý deň cyklu...

a2303
6. nov 2007

Ahoooojte 🙂

Porobím a prídem medzi Vás 🙂

andrea52
autor
6. nov 2007

ahaaaaaaa, tak tak to je, uz rozumiem dakujem 😉
a ja sa blizim k ovu, to bude tento cyklus rozsup, uz mi len chyba mangel 😀
anit ahoj 😉

alex21
6. nov 2007

ahojte krásky 😉
Ako sa mávate. Nejak je vás tu málo a zanedbávate to tu.
Neviem či ste postrehli ale v novembrovkách som vyčítala že Megie sa v nedelu narodila mlá Sárinka. 😵 Tak nech sú obe zdravé. 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

leto79
6. nov 2007

jeeeej, blahozelame 😵 😵 😵 😵

andrea52
autor
6. nov 2007

alex ale ti to krasne rastie 😵
ako sa mas?
meggie samozrejme blahozelame 😵

katy2
6. nov 2007

ahojte! 🙂
stara znama partia

andrea52
autor
6. nov 2007

cau katy 😵 ako sa mas?ako pokracujete?

alex21
6. nov 2007

adka dík za opýtanie mám sa fajn. Akurát už chápem prečo sa tehulkám pred materskou už nechce pracovať. Ved už cesta do práce tak unavý že by mal človek oddychovať a nie ešte pracovať 😀
Teraz mi zo dna na den rastie bruško a maličké tiež začína intenzívnejšie a hlavne silnejšie kopkať.
Vôbec sa mi nechce chodiť do práce. Teraz sme sa stahovali na nové miesto a je tu stále chaos a bordel. A okrem iného sa mi aj horšie cestuje lebo to mam dalej z domu. Takže už odrátavam týždne a dni. Ešte stále mi zostáva 6 týždnov. No čo už nejak to budeme musieť vydržať.
A vy čo mate nové. Kedy sa dozviem nejaké dobré správičky. Posielam vám vela TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT vírusov. 😉

katy2
6. nov 2007

alex, to je super, ze sa mate dobre...
andrejka, my cakame na schvalenie IVF a dnes sideme s muzom k andrologovi, nech ho pozrie a navrhne dalsie vysetrenia a povie posledne slovo... Drzte nam palce, aby sme v tom nasom nestasti poculi aspon nejake dobre spravy...

andrea52
autor
6. nov 2007

alex tak to je super, sa tesim s tebou, ze je vsetko v poriadku 😵 tomu sa necuduj ze sa ti nechce chodit do prace, ja ani tehu niesom a nechce sa mi 😀 a to ste sa stahovali uz do svojho ci ako 😕
dakujeme za virusiky, jeden som si schmatla musim sa podelit s kamoskami tu, ale tie to tu nejak zanedbavaju 😖 ale dobre ostane mi ich viac 😀
katy to je super, budem vam siilno drzat palce a neboj sa nieco pozitivne na tom vsetkom tu musi byt 😉

alex21
6. nov 2007

Stahovali sme sa v práci a zasa len do podnajmu. Je vraj lacnejší ale aj o to horší. Máme omnoho menšie priestory a ešte kopu vecí neni dorobených. Napr. nemame kuchynku a ani chladničku čo sme predtým mali a záchod zatial funguje tiež len jeden druhý ešte neni domurovaný a to chodí nan cca 20 ludí a sem tam ešte nejaký zakazník ak potrebuje. Ciže podmienky su zatial bojové.
A tiež nemôžem už toľko chodiť na koníka lebo so šefkou mame počítače vedľa seba takže mi vidí do obrazovky. Teraz je momentálne preč tak využívam čas.

katy budem držať palce aby vám to dobre dopadlo.

a ked budete niekto s jess tak ju nechajte pozdravovat. Dosť často na nu myslím ako sa má ale čítala som tu že dobre. Tak jej tiež držím palce aby jej to tento raz vyšlo.

leguanik
6. nov 2007

Cafte babule....

ja som dnes 23DC a uz rano som si vsimla na spodnom pradle taku malu ruzovucku tekutinu a cely den nic a teraz som bola cikat a zasa jak som sa utrela som si to tam vsimla....neviete co to moze byt? mrcha mi uz velmi dlho neprisla skorej...tak vcul nevííím ☹

andrea52
autor
7. nov 2007

dobre ranko krasavice 😵

vidim ze to mate na haku 😝
legu a kedy chodieva mrcha za normal okolnosti?

sloto
7. nov 2007

ahojte babulky poradte prosim - mrcha mi meska uz viac ako 10 dni. vcera som si poobede spravila test, lebo toto sa mi proste nestava a test bol negativny. snazime sa s manzelom o babatko o sto sest a uz sme si mysleli ze to vyslo, ale podla testu asi nie ☹ mate tiez taketo skusenosti?

lumah
7. nov 2007

leguanik ahoj - ja mávam mrchu pravidelne každých 28 dní a párkrát sa mi stalo, že prišla na 24DC alebo 26DC. Záleží to od rôznych vecí - väčšia námaha, prechladnutie... ale nie je to nič strašné, neľakaj sa.

andrea52
autor
7. nov 2007

sloto, tak sup k dr, on ti povie co a ako, spravi sono, vezme krv a mozno pichne vyvolavacku 😉
uvidis na com si, drzim palce aby to bolo tehu 😉

zuul
7. nov 2007

ahojky sloto, sme na tom podobne. aj my sa snažíme, BT vyzerá dobre, meškáme 7 dní, ale včerajší testík bol negatívny. 😒 som na tom presne ako ty. a pobolieva ťa bruško? mňa áno. ideš k tomu doktorovi? ja som práve od včera nad tým rozmýšľala, ale počkala by som možno do utorka ďaľšieho. 😖 keď ja mám stále pocit že mrcha príde 😨

andrea52
autor
7. nov 2007

zuul mas graf?

sloto
7. nov 2007

no k doktorovi som objednana 15.teho tak pojdem vtedy - ja uz som z toho baby normalne na nervy. zuul ano aj brusko ma pobolieva ale tak akosik divne - tak ako ked mas dostat a stale mi je spatne ako ked ti je spatne z auta. vravim uz nicomu nerozumiem, lebo sme sa snazili tak maximalne ako to slo. ja si BT nemeriam (asi by som ale mala zacat) ja prave mam tiez stale ten pocit ze mrcha pride, ale furt nechodi. naposledy som mala mrchu od 29.9. a dnes je uz ved 7meho a furt nic. a to mavam pravidelny 30-31 dnovy cyklus. aj ked v poslednej dobe mi to vselijako haprovalo.

a2303
7. nov 2007

Dobré ránko 🙂

Asi zájdite k doktorovi na krv, to bude isté 😉

Legu, ako Ti chodí mrcha? Na koľko dní?

Ako sa máte? Ja postartom 😖
Beriem lieky a čakám jar 🙂

sloto
7. nov 2007

a2303 veru ja sa už tiež teším na jar - zimu neznášam ! 😒