Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

elenita
12. okt 2007

dobre ranko!
Libeth, testla si? 😉

jess28
12. okt 2007

Ahojček kočenky.
Aj ja som velice moooc zvedavá na libi. Držkám palčeky.

elenita
12. okt 2007

jess, ako sa citis tehulinka? 😵

jess28
12. okt 2007

Elenit - ja zatiaľ veľmi dobre, dnes mám vlastne len volať dokimu na potvrdenie tehu. Totiž len včera som bola na krvných testoch, dnes o 9tej majú byť výsledky. Dúfam, že tentokrát všetko prebehne ok. Druhýkrát by som totiž už také niečo tuším fakt neprežila.

elenita
12. okt 2007

ja viem,........ 😔
Tak potom napis, aky bol vysledok 😉

lessie
12. okt 2007

dobré ránečko 🙂
libi ako? Sme nedočkavé.
jess-veru,veru, zima je poriadna. Ako ste sa vyspinkali?
lauri-už sa teším na tvoju zmenu pasu na tt, za pár dní je to tu.
elenitka-a čo ty? Som čítala niekde, že aj tebe mešká mrcha, alebo som si ťa pomýlila?Ak áno, tak prepáč.

lauritka
12. okt 2007

😉 lessie.. kazdy je presvedceny, ze mi to vyjde na prvykrat, len mne samej sa tomu nechce nejak verit 😅 uz som si tak zvykla, ze som stale snazilka 😀 musim zacat verit... 🙂

katy2
12. okt 2007

ahojte!
laurit, citam, ako pokracujes... Strasne na teba myslim a velmi ti drzim palce!!!! Uz sa tesim na vysledok.... Samozrejme pozitivny... 🙂 😵

lessie
12. okt 2007

lauri-aj ja som presvedčená,že ti to vyjde na prvýkrát,vážne 😉 . Snž v pase už bolo dosť, treba to zmeniť. 🙂

lessie
12. okt 2007

katy-ahojček, a ty ako pokračuješ?

elenita
12. okt 2007

lessie, no mne meska mrcha len den....ale pridavali sa vselijake priznaky, spinila som na 20 DC, takze sme uz mysleli, ze implantacne spinenie...ale vyzera to tak, ze tehu asi nie som 😅

lauritka
12. okt 2007

ahoj katy :P povime ti , ze ma bolel cely den zadok od tej inekcie ;)
samotna inekcia nebolela. ale miesto vpichu som citila cele poobedie - to musela byt konska davka 😀

katy2
12. okt 2007

ahoj, lessie,
ja chodim do centra tiez... Teraz mi monitoruju cyklus, muz bol na spg a ja chodim na usg a na krv na hormonalny profil. Na konci cyklu sa dozvieme ako na tom sme a co odporucaju dalej... 😔

katy2
12. okt 2007

lauri, co by sme nevytrpeli pre ten velky zazrak... 😵 😵 😵

lauritka
12. okt 2007

🙂 uz som prstudovala aj o tom puregone ..nevyzera to, ze to bude tazke si pichat. dost jednoduchy system. videla si stranku katy ? www.puregon.com
tam je to podreobne ukazane.

katy2
12. okt 2007

lauri, vdaka za info... Ja teraz cakam co mi povedia... Stresovat zacnem, az ked mi povedia co dalej...

lessie
12. okt 2007

katy-držkám aj tebe palčeky, aby všetko dobre dopadlo a aby čoskoro prišiel ten malý veľký zázrak aj k vám. 🙂
elenitka-tak u teba to ozaj vyzerá dobre. Aj to špinenie aj to meškanie mrchy. A čo teplotka, tú nemeriaš? Kedy testujeme?

lauritka
12. okt 2007

neboj katy,, aj mne lepilo vcera. lebo v noci ma pobolievali vajecniky, nemohla som spat, tak som sa bala, ci zacne vopbec stimulaciou. ale nastastie vsetko bolo v poriadku. no clovek sa asi bude bat uz cely zivot 🙂 co sa tyka miminka. 😵

katy2
12. okt 2007

babenky, majte sa zatial krasne, idem do skolicky....
Prajem vam krasny den...
pa...

elenita
12. okt 2007

lessie, BT nemeriam, nemam cas a ani sa mi nechce 😅
Testovala som dnes, jedna palicka....... 😔 😅
No, este asi pockam, ci cez vikend mrcha nedorazi...
len co mi bolo hlavne divne, v podbrusku ma uz dlhsie picha na jednej aj na druhej strane a tie chute....kapustnicu som vzdy neznasala....a posledny tyzden by som jedla len tu 😀

lessie
12. okt 2007

elenitka-jedna palica? To vážne? Neverím. Zle si videla. Aj tie chute máš také ako tehulinka. No ak nepríde cez víkend, tak testuj ešte raz. Ale myslím si, že mršina už nepríde.

elenita
12. okt 2007

lessie, ja som zas niekde o Tebe citala, ze vestis.....Co je na tom pravdy? 😉

peja
12. okt 2007

dobre ranko slniecka
prisla som Vas len pozrdavit a letim na anglinu, ale nechce sa miiiii 😝

libi, cakaaame 😉

jessinka, aj od teba cakam dobre spravicky 😵

peja
12. okt 2007

halooo, este ziadne novinky?? 😕

jess28
12. okt 2007

Babenky, tak potvrdené!!! Som tehu. Dokinova sestrička hovorila, že podľa hladiny HcG, je to niečo okolo mesiaca, asi viac ako mesiac. Na ultrazvuk ma objednala o dva týždne 24.10., to by už malo byť jasné, že ako sme na tom.

peja
12. okt 2007

jess, strasne moc gratulujem,
tak a teraz si uz len pekne opatruj brusko 😵

jess28
12. okt 2007

Peji, ďakuuuujeeeem. Hej už si ho hladkám.
Babenky, moooooc Vám všetkým želám nech Vám to vyjde čo najskôr, nech budúci rok kočíkujeme. Nech sa bavíme o tom aké sú tie naše ratolesti.

lessie
12. okt 2007

jessi-blahoželám moc a teším sa s vami. Je to určite krásny pocit. 😵
peji-tak ako anglina, už si zase o niečo múdrejšia? 😅

leto79
12. okt 2007

čaute baby 🙂

tak kde je ta libeth, uz som netrpezliva...

ja nemam nove nic - akurat tehotnu kamosku - a samozrejme nechceli druhe babo, este teraz je z toho v soku .... baby, ja tomu fakt nerozumiem? ten kto neche ma a my co by sme dali aj dusu nic 😢 😢 😢 😠

lauritka
12. okt 2007

ahoj leto..prave preto ja to uz na prirodu nenechavma, ale budem sa jej snazit pomoct vsetkymi silami 😉