Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

katy2
22. apr 2008

anit, ja nesmutim... bolo to na 9 den od KETu... ale zajtra bude uz 12 den, tak by mohol test nieco ukazat....
bol to mamatest

bebca
22. apr 2008

Ani nie, ale sem tam sa točime trosku 😀 😀 a niekedy je trosku zle....
a dik za drzanie palcekov 🙂

andrea52
autor
22. apr 2008

ahojte babule 😵

vitamnove snazilky, ktore cakaju ze su v tom 😀 drzim palce 🙂

leto takze nakoniec si bola, to je dobre aspon budes vediet na com si 😉

katy neboj sa este bolo skoro, a myslim ze aj zajtra bude, skor by som pockala n aten piatok 😉

a2303
22. apr 2008

Ahoj Andrejka 🙂

A Ty ako? Ako sa máš?

labelka
22. apr 2008

Anit, mne sa zda ze sa sama so sebou stretavam na toalete 😀

Ahoj bebca, velmi drzim palceky, urcite daj v piatok vediet! A inak nemavas nizky tlak?Aj so mnou sa vsetko toci, ale u mna to je viac menej normalne, kedze mam stale nizky tlak. Zle mi nebyva, zatial, len obcas citim kyselinu. A stale jem, a ja som nikdy neranajkovavala, a terz rozdrapim oci a uz som v chladnicke.

Ahoj andrejka! Dakujem za privitanie!

bebca
22. apr 2008

labelka - tak kyselinu mavam aj ja a to som nemavala, tak neviem.... mozno si to ozaj len nahovaram .... no ale čert nikdy nespi 😀 😀 😀 😀

a2303
22. apr 2008

Labelka, Bebca asi budete tehulinky ako vyšité 😵 😵 😵

Ja si počkám na nasledovný mesiac 😉

bebca
22. apr 2008

a2303 to ti budem drzat palceky aj na rukach aj na nohach...... boze keby sa to podarilo aspon.... 😅 😅 😅

labelka
22. apr 2008

Anitka, to by bolo krasne, keby to uz tento krat vyslo!

Viete, uz sme o jedno babo prisli, v juni to bude uz rok, potratila som v 14 tyzdni, a bol to pre mna koniec sveta. Potom som mala 4 mesiace v kuse mrchu, davali do mna vselijake lieky, aj tak to nezastavili, potom sa pridruzili vselijake zapaly a infekcie, ajaaj, je to na dlhe rozpravanie....

Katy a neboj, aj mne vtedy vysiel test az na druhy krat.

Tak sa strasne modlim, aby to uz tento krat naozaj vyslo, mam totiz uz trosku starsieho manzela, a chcem aby si ho naplno vychutnal a uviedol ho do zivota ako sa patri...

andrea52
autor
22. apr 2008

baby tfuj tfuj tfuj, bude vela testovateliek v piatok, to bude stastny den, uz len preto ze mam narodky 😀

anit no ja nic, vsetkop o starom, roboty jak nakostole a k tomu skola, klasika nic nestiham 😝

bebca
22. apr 2008

labelka tak to mi je luto s tym babom, sice som to nezazila ale viem si to asi predstavit.
ja by som asi umrela keby som onho prisla ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
takze preto budeme si drzat prsteky navzajom a urcite sa to podari 😅 😅

a2303
22. apr 2008

Andrejka, Ty budeš mať narodky??? 🙂 Super 😵

Ja mám tiež roboty ako maku + škola, tak sme natom asi rovnako 😉

V Piatok aj ja testujem, len tak pre zvedavosť 🙂 Čo keď...
A ozaj v Piatok mám volnooooooooooooooooooooooooooooo 😵 😵 😵
V Taliansku je sviatok, tak aj ja mám sviatok a som doma 🙂

a2303
22. apr 2008

Labelka, to mi je naozaj veľmi ľúto.... ☹

Ale uvidíš, že teraz to už bude ok 😵

Moja, neskúšala si piť aloe gel (berry)?
Mne veľmi pomohol a upravil cykly.

labelka
22. apr 2008

aloe gel? nie, o nicom takom som doposial nepocula, ale uz mam tri cykly v pohode.... 😀

aj lekar poveda, ze uz by sme sa mohli pokusat, no neviem, pred rokom sa nam to podarilo na prvy sup....

anit navy, nie je este na testikovanie priskoro? si mi dala chrobaka do hlavy, ze by som aj ja v piatok testla?bude uz hladina Hcg dost vysoka aby to ukazalo????

A dakujem vsetkym za spolucitenie, velmi dlho to straasne bolelo, ale uz som to prijala....

a2303
22. apr 2008

Labelka, pravdaže bude skoro 😀
Ale v Piatok mám volno, tak to využijem a spravím testík (už ho od vlani suším doma 🙂 ) a ešte aj preto, lebo Andrejka má narodky 🙂

daji
22. apr 2008

ahojte chcem sa spytat: mozem byt tehotna ak5 a 6 aprila som mala menstruaciu iba fliacik za cely den a od 7 - 9 normalne a 18 a 19 aprila sme isli naostro ci mozem byt tehotna. Poradi mi niekto? Dakujem

andrea52
autor
22. apr 2008

daji zalezi na tom aky dlhy mavas cyklus, ale mozne je vsetko a navyse je este skoro 😉

daji
22. apr 2008

na co je skoro?

daji
22. apr 2008

menzes mi vzdy pride zaciatkom mesiaca napr naposledy som mala od 7 - 10 marca a teraz od 5 - 9 aprila

daji
22. apr 2008

ja sa v tychto veciach vobec nevyznam

andrea52
autor
22. apr 2008

no myslim k tomu aby si zistila tehu dnes by si bola ak v tie dni co si uviedla 5 den po ovulacii ak vtedy bola, takze tak

daji
22. apr 2008

takze mozem byt?

andrea52
autor
22. apr 2008

a nemerias BT? mozes byt ako hovorim ak bola ovula tak mozes byt

daji
22. apr 2008

ovulacia sa pocita 12- 14 dni od prveho dna menstruacie, nie?

daji
22. apr 2008

nie nikdy som to nerobila

daji
22. apr 2008

my sme sa o to pokusili prvy krat

daji
22. apr 2008

aj mam nizko maternicu. nemoze to nejako dopomoct aby som bola tehu?

daji
22. apr 2008

andrejka52 prajem ti vsetko naj k narodkam - nech sa ti splni po com najviac tuzis 😉

andrea52
autor
22. apr 2008

12-14 den ovulacie je vtedy ak mas cyklus 28 dni, ak je to viac alebo menej tak je to inac, spravidla je to tak ze po ovulacii trva tak v priemere 14-16 dni kym dojde mrcha, ja som mala napr poslednu ovu az na 20 dc, musis sa sledovat, merat teplotu aby si vedela ako si na tom ty 😉

daji
22. apr 2008

dakujem ti pekne