Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

a2303
8. nov 2007

My sa ešte nesnažíme...
Ja som len polosnažilka 😉 Ale je mi tu s babami dobre 😵

lisula
8. nov 2007

Dikes peja.A ty leto na umelke ste či si na closti? ako to zvládate? ja totižto dosť zúfalo som to brala ked mi mrcha dosla znova a znova. teraz už sportovejsie. 😝

lisula
8. nov 2007

a vy estee máte času dosť, že sa nesnažíte? My sme boli pred dvoma rokmi tak isto kludný, ale potom už mojho mrzelo, že sa dajak nič nedeje.neže by som ta navádzala... soráč.

lisula
8. nov 2007

haloooooooo. ste tu niekto?

a2303
8. nov 2007

Som tu 🙂

Lisula, fakt Ti veľmi držím palce!!! 😵

A nejaké prírodné vitamíniky si neskúšala??? Ako aloe alebo kyselinu listovú?
Jamieson má kyselinu listovu volá sa to "prenatal" alebo calibrum babyplan.

leguanik
8. nov 2007

cafte bambule....

Lily - ja sa tak tesim s tebou ze ani nevies, jak, to je strasne milené ze budes mat dvojicky, ze ste vlatne traja,hihi a ta historka s dr. ze podte vy traja, viem si predstavit tvoj vyraz tváre 😀 .... kolko miminč chcete s mangelom mat? ked dve tak to mate kvazi za sebou, jéééj.... 🙂

Anitka - tak drzim palce nech sa preliecis a nech hned po prvom snazilkovani na jar nahlasis tehu, som tehu !!!!! 😅 ..nech ti no netrvá ako nam..este nas nakonec predbehnes uvidis to....

Laurtika - drzim palceky nech sa malunké udrzia....a kolko ich valstne budes mat v sebe? a ked sa uchytia vsetky tak co potom?

Ja idem v pondelok na bratie krvicky na toxoplazmozu, moja macicka Lily je v poriadku, nema naznak ziadnej choroby tak som rada 😵 ... ale som zvedava na svoje vysledky...
no a mrchu som dostala v utorok vecer, fňuk, ale mozno to je na nieco dobre uvidim ako dopadnuv ysledky a ak to bude ok dufam,z e uz sa to vydarí....

leguanik
8. nov 2007

co sa tyka mojej mrchy mavam pravidelny cyklus 28dnovy, ale asi som prechladnuta alebo stres prisla mi 23 DC no neva...uvidime....

sloto - sla by som k dr..urcite..ale ked si na 15objdenana tak to je fajn, uz to vydrz vela krat mali baby negativne testy a od dr isli s tym ze im potvrdil tehu dosli domov a uz mali pozitivne, male ich vzdy natahuje, mozno aj tebja 😀

a2303
8. nov 2007

Ahoj Leguanik 🙂

Ďakujem si zlatá!!! Dúfam, že Vás nepredbehnem ale dobehnem 😵
Dáš sa kompletne vyšetriť? Robíš dobre!!! Vidíš, že aj ja som bola uuuplne bez príznaková a našli mi toho bacila... 😖
Potom sa určite ozvi!!!

Lauritka, aj mňa zaujíma čo sa pýta Leguanik. A to ako presne bude??? To bude viacej drobčekov v brušku? 😕

lisula
8. nov 2007

ajoj. beriem bežné multíky inak nič. môj miláčik má problém, tak sa ho snažím podporovať, veľmi túži po malom baby.neže ja by som nechcela ☹ ☹ no uvidime.dúfam, že budeme ok.

a2303
8. nov 2007

Babiky radili pre mužov vitamín Selenzin A-C-E

rybca
8. nov 2007

Ahojte dievcata, poslusne hlasim, ze teplota sa drzi hore, dufam, ze to tak uz ostane..🙂

peja
8. nov 2007

rybca, kolky DC?? 😉

rybca
8. nov 2007

peja - 22 DC

peja
8. nov 2007

ahaaa, ja ze uz nejaky 28-29 DC, tak to si este chvilku pockas 😝
drzim palce 😉

leto79
8. nov 2007

lisula, ja som brala 4 mesiace clostil - mala som zakazdym krasne foliky, ale vysledok sa nedostavil...

teraz mi dal doki duphaston, brala osm ho prvy mesiac, cyklus bol 33 dnovy, takže v pohodicke...

teraz papam gynex, takze uz asi ani ten duphaston nebudem brat, necham to len na bylinky...

peja
8. nov 2007

leto, aj tebe drzkam moc moc palce 😉 😵

lauritka
8. nov 2007

babule vlozia mi dve 🙂

peja
8. nov 2007

lauri, kedy ti odoberali vajka? kolko sa potom caka na "vklad"? 😅 A kedy mozes testovat?

lauritka
8. nov 2007

peja vcera rano odoberali pod narkozou. a zajtra idem na vklad. zatial su drobce v inkubatore a delia sa 😉 ak ich bude dostatok schopnych , dame aj zmrazit.

peja
8. nov 2007

no super, Lauri, to musi byt inak dobry adrenalin 😅

lauritka
8. nov 2007

🙂 uffff je to superrrr. ked si predstavim, ze zajtra som uz vlastne tehulka. a zalezi uz len na drobcoch, ci budu silne a bojovat a delit sa dalej 🙂

peja
8. nov 2007

lauri, jasne ze budu !!!
tesim sa, ze sa to u nas snaziliek posuva dalej, aj ked nie prirodzene, ale to tu je uz jedno, + jedna tehulka tak ci tak 😵

lauritka
8. nov 2007

🙂 ah keby som mala cakat kym to bude prirodzene tak cakam este do dochodku 😀 mne je to uz jedno..dolezity je vysledok no nie 😉

peja
8. nov 2007

ved presne to som myslela, je uplne jedno ako, hlavne ze to je 😀 😉

lauritka
8. nov 2007

ja viem peja ved toboli aj tvoje slova..ked to nepojde po dobrom pojde to po umelom 🙂

peja
8. nov 2007

lauri 😀
uz sa tesim, ako nam oznamis pozitivny vysledok 🙂
a trosilinku ti zavidim, ale v dobrom, samozrejme, strasne moc ti to prajem 😉

lauritka
8. nov 2007

🙂 dakujem peja. uz by bolo nacase aby tie bociany doleteli aj ku mne 🙂 nejak za cez leto netrafili 😔

andrea52
autor
8. nov 2007

ahojte kocky 😵

laurit, tak konecne je to tu, odzajtra si tehulka 😵 😵 😵 to je super moc moc drzim palce 😵

cica ahoooj 😀

lisula vitaj medzi nami, hadam sa ti podari rychlejsie otehulkovat pri nas 😉

a2303
8. nov 2007

Lauritka, takže od zajtra si tehulka? 😵
Musí to byť krásny pocit!!!! Veľmi na Vás budem myslieť!!! 😵
Budeš aj testíkovať???
A možu ostať obe a budu dve miminká???? 🙂

peja
8. nov 2007

no cau cicus, uz som na teba myslela, ze kde sa flakas 😀
som myslela, ze v skole, to by som ti odpustila 😎