Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

andrea52
autor
14. nov 2007

kukala som graf, ved mi sme na rovnako ja som den pred tebou 😲 to by bola pecka keby to vyslo 😀
ja ak nepride mrsina tak testujem vo stvrtok, dufam ze sa vyhne dalekym oblukom 🙂

lauritka
14. nov 2007

no andrejka tak ti drzim palceky. :P

andrea52
autor
14. nov 2007

dakujem podobne 😵

elenita
14. nov 2007

laurit a chceli by ste dvojicky? 😉

lauritka
14. nov 2007

🙂 elenita aj ano aj nie... ale v tomto stadiu by mi to bolo asi naozaj jedno, hlavne nech uz nejake miminko je. len sa trosku bojim ako sa dvojicky budu zvladat, predsa len dve deticky naraz. ale kazdy mi hovori, ze to je super, ze aspon vyrastu spolu. 🙂 a auz keby som si mala vybrat tak by som chcela dievcatko a chlapca.

elenita
14. nov 2007

laurit no ja si tiez neviem predstavit, co budem tobit, ked sa mi narodia 😅 😀
Lebo zena je vyhukana uz len z toho prveho dietata, neviem, ako sa treba starat a nieto este ucit sa vsetko prvy raz na dvojickach 🙂
Ale bodaj by sme mali taketo starosti, co? 😉

lauritka
14. nov 2007

elenita no ved..ale naozaj uz sa budem tesit zo vsetkeho :P aj z dvoch fazuliek.

elenita
14. nov 2007

No ved ja vcera volam svokre, chcela som byt mila a hovorim jej.....gratulujeme babke....biju nam tam krasne dve srdiecka..a ona na to: Ano? no co uz.....nevadi...........
By som ju asi roztrhala 😠

lauritka
14. nov 2007

🙂 no ja mam svokru ktora by bola rada aj keby som tri mala :P ona vychovala 5 deti, pre nu su deti symbolom zivota a jedinym zmyslom. ved je nestastna, ze sa nam nedari tak dlho.uz chce strasne aby sme mali miminko. a ked budu dve, bude len radsej 😀

rybca
14. nov 2007

elenita - no pekne, a co cakala?

elenita
14. nov 2007

rybca ja neviem, co cakala.......vnuca chcela mat hned, ale ked su dve, to nie je dobre?! No strasne som na nu nabrusena....a teraz musim len lezat a ona mi stale vyvolava, ze kedy tam konecne prideme....pritom vie, ze musim lezat.......

rybca
14. nov 2007

elenita - no niekedy clovek povie bez rozmyslu, to ako moja maminka povedala, ze ona este nechce byt babkou, ked som jej povedala, ze sa snazime o babatko, ale to, ze ona v mojom vecku uz mala 2 deti, to ju nenapadlo, mozno to svokra ani nemyslela tak ako to vyznelo..🙂

elenita
14. nov 2007

rybca myslela, poznam svoju svokru......presne to iste povedala, ked sme jej k narodeninam (podotykam, nie okruhlym) dali tritisicove nausnice, ktore si sama objednala, ze chce, manzel somar zahlasil, ze nie su to presne take, ako si chcela a ona no co uz................len my sme obuchali tisice na jej 63. narodeniny.....hoci bezne mojim rodicom davam knizku, CD a podobne....
Jaj, uplne som na nu nasrata.....no mala by som ist asi do inej temy 😅

rybca
14. nov 2007

elenita - mas to tazke, ja to budem mat o to lahsie so svojou svokrou cakatelkou, ze jej to nebudem musiet oznamit ja, ked to k nam pride, lebo sa so mnou vobec nebavi..🙂 a bude mi uplne jedno co si o tom bude mysliet..🙂

elenita
14. nov 2007

rybca, aj to je riesenie 😉
a mozem sa spytat, preco sa s Tebou nebavi?... 😕

rybca
14. nov 2007

lebo som tucna a nechce aby jej jediny syn bol so mnou, to ze je so mnou stastny aj po 2 rokoch byvania spolu, ju asi nezaujima..🙂 mozno sa jej nepaci, ze sme predtym spolu chodili len 2,5 mesiaca, ale keby sme sa k sebe nehodili, tak by sme uz spolu nebyvali nie? ale nevadi, ja mam aspon o starost menej..🙂

elenita
14. nov 2007

no super 😠 ...vidim, ze svokruse su tusim vsetky otrasne......... 😖

rybca
14. nov 2007

no urcite vsetky nie, ale tie nase urcite..🙂))

a2303
14. nov 2007

Ahojte Krásky 🙂

Tak máme čerstvé čakateľky Lauritku aj Andrejku 🙂 ?
Kedy testíkujete? Už čakám správu o krásnych // 😵 😵 😵
Držím Vám palce Moje!!!

Ahoj Rybca, Ahoj Elenita 🙂

Som tu len na skok, lebo pojdem na obed.

Ja čakám mrchu, somnou vobec nič nové. Predstavte si, včera na aerobiku ako sme skákali som si cítila prsia (mňa vždy bolia pred mrchou), tak som sa na tom rehotala a nikto nevedel čo mi je 😀 😀 😀
Som ja ale trafená hus!!! 😀 ale čo už, aspoň som si vyrobila dobru náladu 😀

elenita
14. nov 2007

Ahoj anit 😉

rybca
14. nov 2007

Ahoj Anit - ja som tiez v ocakavani, len este neviem coho..🙂 bud mrchy, alebo fazulky..🙂 je lepsie dobre sa citit ako vyzerat..🙂

elenita
14. nov 2007

No ja sa aj citim, aj vyzeram na h...... 😀

a2303
14. nov 2007

Rybca, tak aj Tebe držím palce!!! 😵 😵 😵 A to veľmi!!!

Ja chodím cvičiť hlavne kvoly chrbtici. Celý deň sedím zhrbená za PC a potom ma bolieva chrbát. Cvičením si ho pokúšam spevňovať a potom sa cítim omnoho lepšie. Vypustím paru, pohýbem sa a je mi omnoho lepšie na duši 😵

a2303
14. nov 2007

Bežím na obed, ak ste ešte ani Vy nejedli, tak aj Vám dobru chuť 🙂

rybca
14. nov 2007

elen - podla fotky by som to druhe urcite nepovedala..🙂

elfa
14. nov 2007

Ahojte. Chcem sa opytat k teme:
Asi od stvrtka mi byvalo zle od zaludka, na zvracanie a mam "naliate" prsia. V pondelok som mala slabunku druhu /. No vcera som po sexiku krvacala a dnes rano bol test negativny, teplota je hore. Pripajam aj graf. Co si myslite?
http://www.fertilityfriend.com/home/16f4e6/?a=2...

rybca
14. nov 2007

hm, skus testnut este o par dni, ale mohlo sa aj uvolnit vajicko, konieckoncov uvidis, ci tiklesne teplota, ak nie, tak urcite este testni

elenita
14. nov 2007

elfa, nechcem strasit, ale ked ste mali podozrenie, ze si tehulka, nemali ste radsej sexikovat....mozno bolo vajicko uhniezdene, ale aj "vdaka" tomu sa neudrzalo.....ja som teraz v 7tt a sexik mame od dokiho prisne zakazany...

elenita
14. nov 2007

rybca no keby si ma videla teraz....kazdych 30 sekund nova vyrazka, kruhy pod ocami....nemozem si ani umyt zuby, lebo by som pri tom vyvratila aj vlastne creva... 😅 😔

rybca
14. nov 2007

🙂)))) elen - holka k zulibani, ako by povedali bratia cesi..🙂