Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

peja
26. nov 2007

ahoj elenitka, vy sa ako mate? 😉

elenita
26. nov 2007

ahoj peji, pomalicky........brusko stale ploche ako doska 😠 , a to sme uz na zaciatku 3.mesiaca 😖
inak nevolnosti stale, ale uz nie su take silne......potom zas zacnem pochybovat, ci su este obe fazulky tam a tak.....esteze ideme na kontrolny UZV uz o tyzden v utorok 😅

peja
26. nov 2007

eleni neboj, to brusko este narastie a poriadne 😅

rybca
26. nov 2007

Pekny den..🙂

elenita
26. nov 2007

no dufam peji.......fakt, vsetky stresy sa tym otehotnenim este len zacinaju....... 😅 a strasne mi zacala chutit kofola, neviem, co je to so mnou..... 😅

lauritka
26. nov 2007

elen ale to preto trva hned, lebo to je centrum a tam musia vediet ako sa to vyvyja hned. 🙂 inac ja vobec nemam chut na sladke. absolutne. 😕

lily
26. nov 2007

Halo, halo! Ahojte zienky 🙂
Ako sa tu mavate? Dlho som tu nebola, tak som Vas prisla skontrolovat ako snazilkujete 😉 Vidim, ze Anit, Rybca a aj Leguanik su este stale tu. No co baby ako ste pokrocili?
Laurit, drzim Vam palce, to by bolo super, keby sa to podarilo. No a keby sa nahodou uchitili obe, tak sa vidime v teme - Cakame dvojicky 😀 Myslim, ze Ti vkladali dve. Aspon sa mi to tak zda.
Jo a konecne som vlozola do albumu fotky nasich drobcekov, tak sa mozete mrknut, ako vyzeraji dvojky na 3D 😎

elenita
26. nov 2007

laurit, ja tiez vobec nemam chut na sladke, ale cudujem sa, ze zrovna kofola............ja som si myslela, ze vraj take, co Ti v tehu skodi, na to podvedome tvoje telo ani nema chut... 😅

rybca
26. nov 2007

lily - ahoj, no stale sa snazime...🙂))

elenita
26. nov 2007

laurit, kedy inak budeme vediet vysledky? 😅 uz je v podstate poobede 😅

lauritka
26. nov 2007

ale praveze nie elen, ved kolko bab ma chute na rozne nezdrave jedla prave v tehu 🙂

leto79
26. nov 2007

lauri, kedy budes volat? Kedy ti mozme gratulovat??? 😀

lauritka
26. nov 2007

az okolo pol tretej leto 🙂

leto79
26. nov 2007

uuuffff, az tak dlho? Ale ved to rychlo zbehne...
Tak idem rychlo porobit, a pol 3 som tu 😉

lauritka
26. nov 2007

ok. 🙂

rybca
26. nov 2007

lauri - ahoj, stale na vas myslim..🙂))

lauritka
26. nov 2007

rybca dakujem pekneee 🙂

adrina
26. nov 2007

elenita...pri mladšom synovi mi kofola neskutočne chutila a aj všetky tie nezdravé majonezové dresingy... 😀 😀 😀

elenita
26. nov 2007

adri, ja zvyknem mavat chut este na hranolky, vyprazanyt syr, nivu, salamy a tak...... 😀 aj si obcas dam 😅 😀

leguanik
26. nov 2007

ahojte škatuľky 😀

Laurit - ak ta nieco boli, hlava alebo cokolvek, samoska ze nemozes lieky ale pomoct by ti mohla Alpa...natri si bolave miesto Alpou, to je jedina zachrana...a uskodit to neuskodí 🙂
a o pol 3 čakáme....

Lily aj elenita caka dvoječky 😀 , tak teraz by ste mohli byt tri, jéééj....hihi

A ako pokracujeme? o tyzden ma prist mrcha tak uvidime, minuly mesiac naposledy mi prisla o tyzden skor, tak je mozne ze mi bude tyzden meskat na to sa pripravujem....

adrina
26. nov 2007

pri staršom synovi som jedla v kuse len nutelu a sojové plátky na akýkoľvek spôsob...a pri mladšom mi chutila kofola a čokoľvek zaliate dresingom..xixi...som zveda ňvá..aké to bude po tretí.. 😀 😀 😀

andrea52
autor
26. nov 2007

vy sa tu rozkecavate 😀 😀 😀
ahoojte vsetky 🙂

elenita
26. nov 2007

laurit, tak ako vysledky? 😲 😅

elenita
26. nov 2007

adri a kolko si tej kofoly asi vypila? To nevadi? 😅

a2303
26. nov 2007

Ahojte 😵

Lauritka, ako?

a2303
26. nov 2007

Lily 😵 😵 😵 Ahoooooooooooooooooooooooj 😵

Ty si na nás nezabudla? Dnes som pozerala Tvoj albumík 🙂 Tvoje fazuľky sú už krásne a veľké!!!
Ako sa cítiš? Už športuješ? Alebo radšej nie? A bruško Ti už narástlo?

U nás všetko postarom, čakám jar 😉

lauritka
26. nov 2007

ahojte babule, som tehotna. na uzv mam ist 11.12 😀 este sa z toho neviem spamatat. 😅

elenita
26. nov 2007

jeeej, ja som to vedela 😵 😵
gratulujeeeemmmeee 😵

ajka23
26. nov 2007

lauri, gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 prijemne tehulkovanie... 😉

lauritka
26. nov 2007

dakujem takze asi stiham julovky , elen :D