Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

a2303
17. jan 2008

Je to zlaté, provokujú sa a naháňajú ale pritom Tara krúti chvostom a Romika (kocúr) sa neježí len behá a čaká ju a mačka sa nich pozerá 😀

Maminka sa dočká, už čoskoro 😉
Veľmi Ti držím palce!!!!!
A teraz ako pokračujete???

lauritka
17. jan 2008

anit teraz pokracujem tak, ze sa snazilkujeme 😀 asi aj ovu bola, ale budem istejsia zajtra ak to este jedna teplota potvrdi ;) potom dvakrat mrcha a v marci ideme na KET 🙂

a2303
17. jan 2008

Moja, držím palce!!!
A ak náhodou musíš čakať do Marca, tak nesmúť Moja... V Marci na to budeme dve 😵 😵 😵
Už sa neviem dočkať!!!

lauritka
17. jan 2008

ale ja uz necaaakm..lekar povedal, ze nemusime 😉

a2303
17. jan 2008

Ja viem 🙂

Marec sa mi zdá ešte táááááááááááááááááááááááááák ďaleko..... ☹
Dočkám sa?

lauritka
17. jan 2008

neboj anit..marec je uz za dverami ..na vianoce rodime 😀

leguanik
17. jan 2008

ahojte babky - jabky 😀

drzim vam palceky pri tehulkovani....laurit, verim ze to pojde aj prirodzene, a ty anit uz sa ti to blizi, neboj marec klope na dvere 🙂
nech ste uz coskoro tehule snehule....rozumíte? 😅

My mame doma tiez macku, teda u babky teraz byvama u nej nez si prerobime bytik a nastahujeme sa...no a ona tam je s babkinou fenou a tak si na seba zvykli ze nam bude luto ich oddelit....macka po fenke skace ako boxérista.....a skoci jej aj na chrbet potom sa vozí a tak 😀
Anit super ze ste zachranili malinku dusicku, je to krasne, uricte sa vam odvdaci uvidis.....som rada, ze su este dobre duse na tomto skazenom svete 🙄

lauritka
17. jan 2008

ahoj lendiik..a ozaj anit, netreba sa dat vyzetrit na toxoplazmozu pri macickach ??? 😕 ked chcec byt tehu,,,,
sksu sa spytat dokiho. men moj tvrdil, ze to robia , az ked si tehu..ale to moze byt u zneskoro 😖

a2303
17. jan 2008

Ahoj Leguánik 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Ako sa máš??? ako sa cítiš???? Ďakujem, za povzbudenie 🙂

Lauritka, ja som sa kvoly tomu dala v Decembri vyšetriť. Povedala som doktorovi, že plánujemem bábätko a že mám doma zvieratká na dvore.
A vtedy mi zistil streptokoka... ☹ Dobrala som lieky a budúci týždeň idem na kontrolný ster. Tak uvidíme...

jaj, aby ste mali pravdul... Aby už bol marec...

martinkamm
17. jan 2008

neboj anit podari a preberies po mne stafetu 😵

a2303
17. jan 2008

martinka, ok super 😵

máš krásny album 😵

martinkamm
17. jan 2008

anit dakujem ti velmi pekne 😵

leguanik
17. jan 2008

No hej ja som si tiez dala spravit vysetrenie na toxoplazmozu...a som ok :o) aj mojej macicke som dla aurobit a je ok...a ona je bytová...ci chce ci nechce, inak by sme ju mat nemohli a to by mi bolo luto....ale obcas ju davam von na strom tam sa vytesuje a šmíruje 😀

ja sa mam celkom fajn, az na to ze vcera ma dost bolelo brusko na mrchu a aj vajecniky popichovali - neviem ci to moze byt prechladnutie, ale ja nosim teple punčochy...no dnes idem k dokimu mi povedal ze dneska mam oddychovat a neist ani do roboty, no ja som isla 😝 , lebo som musela.....

tak sa drzte kuriatka...

a2303
17. jan 2008

Bola som mimo kanc.

Leguanik to vážne???

A z čoho Ťa bolelo bruško?

leguanik
17. jan 2008

anit - neviem z coho ma bolelo, este aj dnes ma troska boli, ale uz nie ako vcera, snazim sa to dnes neprahanat...ved vecer o 17,00 idem k dokimu na kontrolu som s nim dohodnuta ze sa pozrie ci je vsetko ok, mozno mi zakaze chodit kazdy den za konikom ☹ , mozno budem moct chodit len raz za cas, lebo ja chodim bud, hodinu pred robotou alebo po robote za nim a bohvie ci to neni teraz pre mna ked som tehula velka zataz ze? lebo to telo sa sprava uplne inak ako ked sme netehu....
Tak uvidim co mi povie...

a2303
17. jan 2008

Legu, tak to može byť tým.... Lebo to je asi dosť namáhavé, nie?
A hlavne na začiatku musíš byť veľmi opatrná. Veď uvidíš, čo Ti povie dr. A potom daj vedieť, dobre?

lessie
18. jan 2008

babuliatka moje krásne ránečko 🙂 😵
Musím vám niečo povedať, ešte teraz sa trasiem. Mešká mi 2 dni ms a dnes som testla a súúúúú tam // palicéééééééé. Takmer ihneď sa objavila tá druhá čiarka a je silná, vidieť ju na ďaleko. Ja neviem čo mám robiť, ja tomu vôbec nemôžem uveriť, babuľky moje pomóc, to je nádhera. Brucho ma bolí ako na mrchu, ale že už nepríde, že mojenká už nepríde? Test som robila pregline. Dnes kúpim ešte dva a testnem aj cez víkend. Ešte sa radujem len tak potíšku, nahlas sa budem až keď mi to potvrdí dokino.
Ja by som vás všetky vystískala od radosti.

lauritka
18. jan 2008

😅 boze lessie to je nadhere....konecne si sa dockala !!!!! velmii ti gratulujem a tesim sa s tebou 😵 to je krasny zaciatok noveho roka... neboj brusko ta boli preto, lebo sa roztahuje maternica ;)

alex21
18. jan 2008

Ahoj lessie. Súúúúúúúúper sprááááááááávička. Srdečne ti gratulujem. Ked tam boli také silné hned na začiatku tak to musí byť pravda.
To sa nám krásne rozbieha ten nový rok. Len tak dalej babulky. 😉

lessie
18. jan 2008

bože babuľky moje ďakujem vám. Je to nádherné, len ešte stále tomu nemôžem uveriť. Skúsim to večer odfotiť a hodím do albumíku. Tá druhá je siná, je len o trošku slabšia ako tá kontrolná. Veď po takej dlhej dobe som myslela, že prirodzene to už asi ani nepôjde. A ešte tento mesiac ma čakala aj laparka.
Moc vám ďakujem a tento rok bude pre nás všetky úspešný, verím v to.

leto79
18. jan 2008

lessinka, to je úžasné.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
velmi ti gratulujem 😎
konecne sa zacinaju lámať ľady 🙂

andrea52
autor
18. jan 2008

krasne rano babulky 😵

lessie z celeho srdiecka ti blahozelam 😵 😵 som taka stastna 😵 aj ked ta moja svinka sa uz rozbieha, ale neva hlavne ze pride asi na 28 dc 😵 musim merat teplotku 😉
takze ziadna laparka no vidis!!!!

alex dnes som na teba myslela ze asi ako sa mas, a ci si este kinderko 😵

a nakoniec, tak babuchy lady sa pohli, slaaaaaaaaaaaaaaaava!!!! 😵

lauritka
18. jan 2008

🙂 lessi urcite bude ;) ty si to pohla 😵 😵

lessie
18. jan 2008

leto ďakujem moje 🙂 Presne, konečne sa ľady prelomili a už to pôjde pekne jedna za druhou. Držkám všetkým palčeky.
Aj tak sa ešte bojím že čo keď. Ale veď sa hádam môžem spolahnúť na ten test, čo poviete. Aj na WC sa bojím aby ma tam čosi neprekvapilo.

alex21
18. jan 2008

lessie možno sa to preto podarilo, že už si sa zmierila s laparkou. 😉

Andrejka mam sa zatial fajn. Ešte som kinderko a stále otvorené na jeden prst. viac sa zatial neotváram čo je dobre ved máme este vydržať nie. 😀 Akurát to naše užasné zdravotníctvo je super. Stratili mi vysledky z krvy a výter čo sa robí pred tým než začneš chodit na poradnu do pôrodnice tiež nemajú. U diabetologa som mala zas zvýšený cukor tak chce aby mi spravili ult. A včera v nemocke mi povedali že ked na utz je velký nával a ked ma tam objedná tak to bude za 3 týždne a vraj dovtedy porodím. Naposledy som bola v 30 tt a odvtedy vôbec neviem ako sa mimčo má.
Ale inak sa vytešujem lebo v piatok sme nakoniec kupili kočík čo sme ani nemali v pláne. Len som išla okolo obchodu a vo výklade som ho zbala a tak sa mi zapáčil, že sme si ho kupili.

lessie
18. jan 2008

andy,lauri ďakujem vám ešte raz 😵 . Neviem čo so sebou. Som úplne mimo.

peja
18. jan 2008

dobre ranko vsetkym,
lessinka moja, to je uzasne, strasne moc gratulujem !!!!!! 😵 😵 😵

lauritka
18. jan 2008

🙂 alex vidim, ze aj ty mas same "pozitivne" skusenosti s lekarmi hihihih. ale uz to mas za dverami ;) som zvedva na prve fotecky babatka.
lessie to si viem predstavit..vidite dve ciarky 😵 to je neuveritelne 🙂

alex21
18. jan 2008

lessie len to pomaly predýchavaj a hlavne nezačni na záchade stresovat. Začni si to užívat. 😵

lessie
18. jan 2008

pejuška ďakujem moc 😵 . Všetkým sa to podarí, keď už sa to starej lessine podarilo 😉