Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

leto79
12. okt 2007

lauri, ani ja sa nebudem branit umelemu oplodneniu, ale este chceme trosku pockat a verime, ze s nam to predsa len nakoniec podari prirodzene ...

jess28
12. okt 2007

Lessie: ďakujeem mocc, je to krásny pocit, aj keď trošku taký ešte bojazlivý.
Leto: tak toto mám presne najradšej ani nechceli a majú. Presne takú kolegyňu mám teraz. Je v treťom mesiaci, teraz oznámila, že je tehu. A keď sa jej človek opýta, že tak čo a ako. Tak povie, že žiadna radosť, žiadne nadšenie, žiadna eufória. A že je priateľ ten z toho nie je vôbec nadšený!! Tak to ma vie tak dožrať... 😠

leto79
12. okt 2007

no presne jess, to je fakt o nervy...

oni su z toho uplne hotovi, ale pomaly sa s tym zmueruju, ale ako hovoris, ziadna radost, nadsenie, svietaice oci, nic, skor naopak...

zastihlo ich to uplne necakane, tak ich aj chapem... ved babo, to je dovod na radost a nie na plac...

no ake ty si tiez sikulka, ty si stihla uz 2 krat otehotniet za ten cas co sme tu, a my este ani raz ☹ a neboj, teraz to urcite potiahnete do vitazneho konca 😉

lauritka
12. okt 2007

leto a boli ste na spg..:p ja sa ponahlam, lebo vek ma uz tlaci ;)

leto79
12. okt 2007

no lauri este nie, manzel ma z toho hrôôôôôôôôôôôzu, ale dohodli sme sa, ze ak sa nezadari do konca roka, tak pojde, ci chce ci nechce...

my sme este teoreticky "mladi" - ja mam 28 a manzel 31, tak este nepanikarime, zatial ...

ajuska212
12. okt 2007

lauritka bola si aj na IUI??? ak ano ako si sa potom citila????

lauritka
12. okt 2007

🙂 nebola som na IUI.. ale asi pred dtyrmi rokmi ano, uz nepatam ako som sa citila sorry. 🙂
leto je len preto aby ste sa nesnazilkovali zbytocne ;) ak ma pomale alebo malo .

leto79
12. okt 2007

no lauri, to zistime az v januari 😕 bihuzial, neprehovorim ho ...
chapes, chlapi 😅

a2303
12. okt 2007

Dobré ránko 🙂

Jess, ešte raz gratulujem!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Krásna správa!!!

Libeth tu ešte nebola????

Baby, ktorý vitamín je dobrý pre mužov na spermie????
Chcela by som ho nasadiť Drahému ako vitamín, nech sú na jar bičíkovce šikovné a frišké 😀 😀 😀

a2303
12. okt 2007

Dnes je fakt kosa...
Vstávali sme o 5tej a o 6tej sme už boli na ceste do DS, brali sme auto do servisu. A boli len 2 stupne..... 😨 😨 😨 😨 😨 😨
Mne je vždy zima... 😠

leto79
12. okt 2007

anitka ahoj

no baby spominali mylsim vit. E, zinok, selén...

a2303
12. okt 2007

Ahoj Leto

ďakujem a to má brať toto všetko?
Alebo je to v nejakom balení?

leto79
12. okt 2007

no neviem, ci to je v jednom, myslim ze je nieco ako zinok, magnezium a selen v jednom, ale nie som si ista.... skus sa popytat v lekarni...
a potom tu spominali baby nejaky selezin - podla nazvu mi to ide, ze je to asi selen a zinok spolu ...

lauritka
12. okt 2007

hej je mi to jasne leto 😀 ahoj anit. bol jedne pripravok v jednom Selezin ACE, ale teraz som ho uz nevedela zohnat. dali mi iny zinkosel. 🙂 mas tam uz aj ecko.

andrea52
autor
12. okt 2007

caute krasavice 😵
ja som sa od rana az teraz zastavila, az sa trasiem od tolkeho navalu roboty 😝
tak nieco nove?

jessik este raz z celho srdiecka blahozelam, a davaj si pozor hlavne na stres 😉

a2303
12. okt 2007

Ďakujem baby!!!!

A Libi? Neukázala sa?

peja
12. okt 2007

lessinka, anglina dobre,
lebo hned na zaciatku mi lektorka povedala, ze sa strasne tesi, ze tam budem, ze mna ma z celej skupinky najradsej, ze ja som take slniecko a hviezdicka... tak som jej povedala, ze nech to ide povedat este mojmu manzelovi 😀

cica, mi hovor, najvyssi uraduje 😝

dupinka
12. okt 2007

vitaminy pre manzelika na spermie: Zinkosel, ale uz som videla aj s inym nazvom vitaminove pripravky s obsahom. zinok a selen, len nazov si nepamatam. A tiez som dnes, ked som cakala u lekara, zazrela letak na nejaky pripravok na zlepsenie kvality ejakulatu, tak sa skuste spytat v lekarni

jess28
12. okt 2007

Babenky, ďakujem Vám všetkým mooooc. Som fakt šťastná a snažím sa brať všetko optimisticky. Už bude len dobre. Určite.
Babenky, čo je s Libi?

a2303
12. okt 2007

Neviem...
Aj ja čakám, či spravila test...

leto79
12. okt 2007

možno je vyšli // a utekala hned k lekarovi... (ja by som to asi tak spravila )

a2303
12. okt 2007

Dúfam 😉

Bežím na obed, aj vám prajem dobrú chuť 🙂

peja
12. okt 2007

libi vcera pisala, ze si nema kde kupit test, ze len rano zmeria teplotku ... 😕

libeth
12. okt 2007

Ahojte babulky, som rada, ze ste mi drzali palce, ale bola som dnes u doktorky, a zobrala mi krv. Zial je to negativne. Co uz, ved ja som to vedela. Rano som ale mala teplotu este 36.9, tak fakt nechapem. Asi som do toho vkladala nejake nadeje, ale neviem co som cakala. Zazraky?

leto79
12. okt 2007

libinka, nebud smutna, ideme dalej, my vsetky sme tu na tom podobne, vsetky cakame na ten zazrak 😅

libeth
12. okt 2007

Ale mozno je to dobre, ja verim tomu, ze to co sa deje ma svoju pricinu, a vsetko ma svoj cas. Isla som tam, lebo som mala vysledky, a mam Streptokoka, tak mi dala 2 antibiotika, a v pondelok mam prist na vyvolavacku. Takze je to asi lepsie. 😖

leto79
12. okt 2007

ano, libi, presne tak, ja osm tiez min. mesiaca sla k dokimu tak nedobrovolne, lebo mi meskala mrcha dost dlho a nakoniecmi zistil tiez nejaky zapalik, ci co a dal mi antibiotika do posvy, tak asi to tiez bolo na nieco dobre, ze sa mi to tam prelieci... ale vyvolavacku mi nepichol, mrcha prisla nakoniec sama, a dost bolestiva...

takze teraz mam duphaston prichystany

peja
12. okt 2007

libi, to mi je luto :(

leto, manzelik nemusi mat strach... Moj s tym sice problem nemal absolutne, ale ked videl, kolko chlapov tam cakalo na rovnaku proceducu, bol az prekvapeny... Takze je to teraz uuuuplne bezne a normalne. Neplodnych parov je coraz viac. Okrem toho, ak pojdete do nejakeho centra, tam budu len take pripady ako vy, takze nikto len tak zo zvedavosti "neocumuje" 😉

a2303
12. okt 2007

Libi je mi to veľmi ľúto.... ☹
Ale ako hovoríš, asi to tak má byť...

Ja dnes asi zaspím po sediačky,ledva žijem a to mám ešte kopec roboty... ☹
Je mi fakt nanič...

libeth
12. okt 2007

babulky, normalne sa tesim na manzela, iked chudacik, aj on uz mal pocit, ze sa to mozno podarilo. My sme sa bali aj dufat v zazrak, brali sme to tak, ze v sobotu si spravim rano test. Ale je to uz zbytocne kupovat, kedze to je iste. Ja som proste mala pocit, ze je to plany poplach, teraz ma ale stve, ze preco mi to tolko meska, hlavne pri mojich 26 d. cykloch. Inak som kludna, je mi to luto, ale plakat mi nepomoze. Hlavne nech pride mrcha, lebo na vyvolavacku sa mi nechce. 😒