Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

mimka
26. feb 2008

je som rada že sa vám páči... 😉 má 11 týždňov, volá sa Trixie a je to yorkshirský havkáčik....

Laurit, aj váš je krásny a ta bunda, waw, aj našu trixuš to čaká dufam. Drahý veľmi ee šaty pre hava, že to pes nee človek ale my dve ho spracujeme 🙂 😉

Peja, aj ja som brala doxybene na chlamýdie, ale nezabrali mi, potom doxyhexal a ani ten nam nezabral, potom sme brali týždeň nejaké super silné antibiotika na vyžiadanie od lekáre, že reku len zbytočne strácam čas a ten je proti nám, kedže to už bude 3 a pol roka čo sa nedarí a hľa po takmer roku máme negatívne testy... sa teškáme a uvidíme čo život ďalej prinesie 😒 a samozrejme držím prsty nech ste z toho raz dva vonku. Predpokladám že obaja sa liečite....

aďka, no veľa robotky teraz mám... dph a daň z príjmu a segra na materskej ta aj jej robotu a ešte robkam účtovníctvo kamošom, takže veľa času nemám, ale skúsim sa polepšiť 🙂

peja
26. feb 2008

mimka, dufam aj ja, ze zaberu, lebo na mna su aj tieto velmi silne, je mi z nich stale zle ☹
liecime sa, samozrejme, obaja 😉 a dufam, ze buduce testy uz budu ok 😔

inak neviem, ci je to uz vplyvom tychto liekov, alebo minulo-mesacneho duphastonu, ale baby, ja mam po 100 rokoch klasicky bielkovy ovulacny hlien..... 😕 😎

mimka
26. feb 2008

teš sa, síce, máte zakázané snažilkovanie? držím prsty 😉

peja
26. feb 2008

mimka, ano, mame zakazane kvoli tym atb, ale uz aj toto je u nas velky uspech 😅 Teda pre mna 😀
snazilkovat budeme buduci cyklus 😵

andrea52
autor
26. feb 2008

mirka ani som nedufala ze uvidim odpoved 😀 😀 tak to som rada, ze ste uz obaja v poriadkua dufam ze sa konecne polepsis a prides tu castejsie 😉

peji to ja ani neviem akotaky hlien vyzera 😀 😀

mimka
26. feb 2008

adi, ani ja.... ☹

andrea52
autor
26. feb 2008

mimka nebud smutna, my to zvladneme aj bez hlienu 😉

andrea52
autor
26. feb 2008

baby nakupujete niektora cez net??? myslim oblecko a tak

a2303
26. feb 2008

Tento rok sa to nám všetkým musí podariť 😵

Ja mám hlien a aj bektérie ☹

Andrejka, zvykla som nakupovať a som spokojná 🙂

andrea52
autor
26. feb 2008

anit a na ake stranky chodis?? hod mi nejaky link do Ip, prosim 😉 hladala som cez google ale som z toho blazon 😅

a2303
26. feb 2008

ja na mimibazar

Ale od toho závisí čo hladáš? Oblečenie?

mimka
26. feb 2008

adi, dúfam 🙂

aj ja som často na mimibazári, a najviac som nakúpila si cez bábetkovo 🙂 a som strašne spokojná...

andrea52
autor
27. feb 2008

krasky dobre raaaanko 😵 😵 😵
tak ako ste sa vyspinkali??? ja som mala vcera take nervy z tej ordinacie 😠

katy2
27. feb 2008

ahoj, adka 🙂
ako sa ti dari? a preco si mala nervy z ordinacie? Ja som to nepozerala....

lauritka
27. feb 2008

ahoj katy ako sa dari... 🙂 anitka ano bude mat 14 ale velmi fit 😉 on nechodi ale cupka 😵
vcrea sme si kupili nove rybiciky 😀

andrea52
autor
27. feb 2008

katy ahooj 😵
minule som ta tu hladala a teba nikde, takako sa mas??co nove???
no lebo som si myslela ze to uz budz normalne casti a tu nic 😠
laurita ahoj 😉

katy2
27. feb 2008

ahoj, lauri 🙂
nedari sa, som nastvana, lebo cyklus sa so mnou zahrava.... dnes som 25DC a este ani ovu nebola.... 😠 je to asi este tou stimulkou a dilataciou. Telo sa akosi nevie nastartovat....
http://www.fertilityfriend.com/home/17dfaa
a ty ako... pozeram tvoj grafik, uz si po dalsej ovulke.... Ako dlho mas este cakat pred KETom?

andrea52
autor
27. feb 2008

no uz si mi odpovedala 😀 😀
takze co teraz?? budes cakat na mchu ci ako?? teraz mate prazdniny, ze?? my sme maliminuly tyzden a uz pracujem 😝

lauritka
27. feb 2008

katy skus pit cajik z dateliny ..ja ho teraz pijem pravidelne...no ja musim cakat na prvu mrchu a potom od druhej zacnem stimulôku... tazke asi az v aprili... radsej tak nech je sliznica uplne v poriadku . 🙂

katy2
27. feb 2008

prazdniny mame az buduci tyzden...
musim cakat na ms a potom zacnem stimulovat na KET.... skor sa so mnou v centre bavit nebudu... 😖

katy2
27. feb 2008

babebky, drzte mi palce, nech ta ovu dojde co najskor... v podstate mi je nanic, ale potom viem, kedy pride ms...
Ja sa poberiem do skolicky, mala som 1.hod volnu... Majte sa krasne.... 🙂

andrea52
autor
27. feb 2008

som si myslela ze si z BA 😀 tak teda ahooj, a prid este kunut 😉

lauri vies co som ti spominala o tej liecitelke, tak aj mne spominala ze musis mat oblicky v poriadku a ja nemam 😝 tak pijem caje, fuuj 😝

lauritka
27. feb 2008

😀 andrejka a sme doma .... kup si jadeit na krk..je to kamen obliciek 😉

andrea52
autor
27. feb 2008

a kde to ide zohnat??? 😕

lauritka
27. feb 2008

v sperkoch ...kelnotnictvo atd...

andrea52
autor
27. feb 2008

myslis ze je to pravda???

lauritka
27. feb 2008

KED TOMU VERIS TAK ANO ...ALE JA VIEM PODLA CERAGEMU.. ta maszana postel na ktoru chodim..na prvych lezaniach ma strasne bolelo v oblasti krizov.. a potom to preslo... takze som tam mala nejaky blok...
a ten kamen ti dava enrgiu.. z toho su aj tie valceky na cerageme a ma to fakt super ucinky 😉 ved som bola skoro tehu ;)

peja
27. feb 2008

jejda, vy ste toho popisali 😲
cafte babule 😉

lauri, to je nejaka specialna terapia, ta postel?

a ked uz ste pri tych oblickach, tak to sa mozem s tym mojim novembrovym zachvatom pridat 😀
ale ved by som uz mala byt ok ( nie ze by som dobrala lieky, ktore mi dali 😝 😀 )

andrea52
autor
27. feb 2008

hm tak to mozno kupim, asi to bude mat nieco do seba 😉
cica to preto ze sa flakas a neprispevas tu 😀 😀

lessie
27. feb 2008

ahojte zlatíčka moje 🙂
Ako sa máte?
Akurát som nakukla do októbroviek 2008 a jedna baba čo sa tam práve prihlásila sa volá lessi 😠 . Má len štvrtý príspevok. Asi si dám foto, aby si nás nemýlili 😔