Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

a2303
7. jan 2008

Vejinka, ďakujem si zlatá 🙂

Ale ja asi potrebujem vynadať 😀 Lebo ja fantazírujem 😀
Babu ma tu už poznajú... 😀

Ale dobre mi padla Tvoja odpoveď 😵

a2303
7. jan 2008

Pred mrchou ma vždy bolia prsia, teraz nič, len ich mám napnuté. V Piatok v noci mi Drahý musiel doniesť do postele zaváranú cviklu 😀 a včera večer som zjedla dva struky cesnaku s medom 😀
Ale to može robiť aj psychika 😠
Som ja ale čudná... 🙂 Už aby bol Marec 🙂

maxii
7. jan 2008

ahoooj Anit 😉
zeby si ma takto predbehla???? 😀
Uvidis ci mrcha pride, a ak nie, tak si ani nemusela snazilkovat, idealne 🙂 😉

a2303
7. jan 2008

Ahoj Maxii

Uvidiš, že pojdeme na to spolu 😵
Len ak na sebe niečo zbadám, tak mám tendenciu si namýšlať.... 😝
Ale už som sa dobre držala, už som si asi 3 mesiace nič nenamášlala... 😀
Ako sa máš?

vejinka
7. jan 2008

a23... ja som si tiez kazdy mesiac vsetko namyslala..a jedno z druhym..manzel uz myslel ze ma posle cvokarovi..a zrazu to vyslo.. 😀 ale ozaj v decem..som si uz nic nenamyslala len cakala a cakala..a nic 23.12 prvy test ktory vysiel negativne..to som aj cakala..takze som neplakala..ale ked nechodila dalsie dva tyzdne..tak reku skusim este jeden viem ze bude negativny ale aspom sa ujistim a rychlo ho vyhodim aby ho nik nevidel..a co sa nestalo..takze sa netrap neuspechmi...raz to vyjde 😉

maxii
8. jan 2008

ahoj Anit, mam sa vcelku fajn, len sa mi tazko v praci zvyka, mala som dlhe prazdniny 😉
tesim sa na marec, uz je tu za chvilku...ja si tiez kazdy emsiac namyslam a vymyslam, ale iba v duchu presne lebo by ma priatel uz k cvokarovi poslal 😀
ja mam teraz mrchu, som 3DC

a2303
8. jan 2008

Ahojte 🙂

Maxii, mám po vymýšľaní... spravila som test.. a /..... 😠
Ale ja som to vedela...
Takže ideme spolu na Marec 🙂 Už sa teším!!!! 😵 😵 😵
Prácu ani nehovor... vobec sa mi nič nechce..... 😠

lauritka
8. jan 2008

😀 babulky v marci sa pridavam aj ja 😉

andrea52
autor
8. jan 2008

ahojte kocky 😵

ja som tu este tentorok nebola, tak nam vsetkym prajem krasny a hlavne plodny a uspesny rok 2008 😵 a nemienim uz zacinat rok 2009 zase v tejto teme, niezeby sim vas nemala rada, ale uz by sme si mali dat odchod a pernechat to tu mladsim 😀 😉

a2303
8. jan 2008

Lauritka, budeš s nami??? 😵 Super!!! Tak sa budeme navzájom v Marci všetky podporovať 😵

Ahoj Andrejka 🙂

maxii
8. jan 2008

Caute Anit, lauritka, aj andrejka, presne tak, buduci rok uz budeme v uplne inej teme 🙂

Ja som si prave v ramci pripravovania s ana Marec vytlacila a zaznacila svoje plodne dni na nasledujuce 3 mesiace podla kalkulacky a podla toho vypoctu Jonasa na nete a tak sa vytesujem z toho 😀 😀

a2303
8. jan 2008

Ahoj Maxii 🙂

Hodíš linky na to počítanie 🙂

Mne sa cez víkend minul babyplan, musím rýchlo niekde zohnať 😉

Už sa Marca fakt neviem dočkať.... Už s touto mrchou (čo príde tento týždeň) len 3 mrchy.... 😵

maxii
8. jan 2008

http://www.primar.sk/Page.aspx?t=calc&t1=plodnedni

http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...

to mam tiez niekde z tejto stranky🙂)))

hlavne to druhe sa mi zda take presnejsie, a sedi mi to aj s mojimi vypoctami🙂
ja mam najblizsie plodne dni od 17-20.1 co je akurat vikend, takze super;)
Uvidime ci zlomim draheho takto v predstihu... 😒

a2303
8. jan 2008

Ďakujem!!!

Maxxi a vieš, že moje plodné dni budú od okolo 14-17/03???
To budeme skoro naraz mať plodné dni? 😵

maxii
8. jan 2008

Anit idem si aj ja pozriet na Marec...

No, V marci to mam ze od 17-19-20.3 🙂)))
Takze ked tebe skoncia mne zacnu, to budeme fakt cakat spolu 🙂 🙂

Teda ak vyjde tento Dr Jonas a jeho predpoved🙂))

a2303
8. jan 2008

Maxii, vy začnete už teraz?
Alebo až v Marci?

Ja sa už fakt neviem dočkať 😵
Budeme čakať spolu 🙂
Chcela som testíkovať na moje narodky 23.03 ale to bude asi skoro... 😒

a2303
8. jan 2008

Na dnes končím 🙂
Zajtra mám skúšku, musím sa ešte učiť.

Pekný večer Ahojte 😵 😵 😵

maxii
8. jan 2008

Anit, no uvidime...myslimz e priatel je uz ZA snazenie....mne z rpacovnych dovodov to vychadza na marec, ale vies ako to je s nami zenami, najradsej by som chcela zacat uz hned, ked chlap uz nie je proti....necham to na osud, ale v podstate az od marca 😀 😀
najidealnejsie by bolo, keby sa v marci zadarilo 😉

andrea52
autor
9. jan 2008

dobre ranko krasavice 😵
tak ako sa mate a kde ste vsetky ostatne??? 😕

maxii
9. jan 2008

dobre ranko krasky 😅 😅

aj vam sa tak nechcelo vstavat?? 😒

a2303
9. jan 2008

Dobre ranko, ahoj Andrejka, ahoj Maxii 🙂

Mne sa ani jedno ráno nechce vstávať 😠 Ja som Vám vždy taká uťahaná.... 😖
Dnes tu budem asi pomenej, lebo o 16:30 mám skúšku, mala by som sa aj učiť...
Brucho ma bolí, ale mrcha ešte nedošla.. tak uvidíme.

A Vy sa máte ako?

maxii
9. jan 2008

ja po starom, nic extra sa nedeje....cakam na Marec)) Okrem ineho na jar mam vzdy lepsiu naladu ako v zime 😅

a2303
9. jan 2008

Aj ja 🙂 Len ešte niečo musím spraviť s tým vstávaním 😀

maxii
9. jan 2008

nejaky recept, aby sa nam lahko vyskocilo z postele 😅 😅
to by som brala...ale vies, ked sa na nieco velmi tesis (a my sa uz coskoro budeme) tak sa vstava ovela lepsie 😉

leguanik
9. jan 2008

ahojte babulky - buduce tehulky 😀

drzim palce a verim ze v marci vam to vsetkym vyjde, a niektorym aj do marca....treba papat vytaminky aby sa organizmus pripravil

Laurit - aka kočanda na tej foto 😵

Nebojte o chvilu ked budete tehulky tak sa vam nebude dobre vstavat ani nahodou to budete prve tri mesiace ako šípkové rúženky 😉

gladriel
9. jan 2008

ahojte snazilky potrebujem radu.Ms som mala poslednu 17.12.meskala mi 5.dni. mala som ju normalnu(raz je taka a raz taka)skoncila mi asi tak cca 20.12.odvtedy sa citim akokeby som ju stale mala.jednoducho ma boli brucho ako pocas.zle mi tiez raz za cas je.ako keby mi malo byt viac zle a potom vracanie.ked si ale nieco dam je mi v poho.ale len na chvilu.hlavne to je vecer.aj teraz je mi vseliako.snazim sa vsugerovat ze mi je v poho ze mi nie je zle ale nepomaha.prsia nebolia na dotyk len ked pes mi na ne skoci niekedy tak ako keby som mala v nutri ihlu tak to zaboli.skuste napisat co si myslite trebars aj do internej posty.vidim ze ste tu same mlade tehulky talze priznaky su este certsve.dakujem za kazdu odpoved.dik a gratulujem tehulky.

leguanik
10. jan 2008

ahoj gladriel....mozu to byt aj priznaky tehu....nerobila si si test? to bude najidealnejsie urobit si ho, ten ti povie viac...kolko krat som mala priznaky tehu a nebola som tehu - vsugerovanie....ale ako ti byva zle to by si aj mohla byt....drzim palec nech su dve // daj hned vediet

ambra
10. jan 2008

vejinka, práveže prvé tri mesiace sú pre bábo najrizikovejšie, takže aj tie antibiotiká môžu uškodiť..

a2303
10. jan 2008

Dobré ránko 🙂

Skúšku mám za 1 😵 Už mám "len" 7 skúšok 😠

Gladriel, určite testíkuj!!! A daj nám vedieť ako to dopadlo 🙂

leguanik
10. jan 2008

anit gratulujeeem!!!!! si šikovná... ešte bude dalsich sedem trpaslíčkov jednotiek.... 😀