Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

leguanik
11. dec 2007

laurit, tak to sme potom spolu rovnako asi, zalozila som novu temu v spolocny termin Augustovky 2008 tak sa aj tam snad vidime 😀 , len zatial som tam sama...ale snad sa k nam eeste nejake babule pripoja nie? odtialto andrea, peja, anit - ani nebude vedet 😀 , lesie, emode...a tak dalej...hihi

lauritka
11. dec 2007

joj lessie,,tak aspon viete, ze on je v poriadku... preco hend laparka ? hormony radsej mohol kuknut 🙄

leguanik
11. dec 2007

lesisie snad to bude v poriadku 😖 ...co je to laparka?
hned pod noze? brrrr

lessie
11. dec 2007

lauri-veď aspoň že vieme že on je OK, ale ani sa so mnou nebavil, žiadny horm.profil, ani štítna ho nezaujímala, rovno na laparku, že tak január, február. Čo mám robiť?

andrea52
autor
11. dec 2007

lessie, neboj, minule som citala jeden clanok o tom, je tam jazva 5 mm,a podla mna je todobre, myslim ze je to tak najlepsie, lebo co keby ti robil kadejake hormony a tak, tak sa rovno kukne na vec a v pripade ze ti nic nezisti tak potom sa to bude riesi dalej 😉 moj nazor je pozitivny na to 😉

andrea52
autor
11. dec 2007

legu to ti zistuje priechodnost vajcovodov, je topod celkovou anesetzou 😉

peja
11. dec 2007

cica ty zas stresujes jak minule, tiez to bola len nejaka hlupost a bude aj teraz, takze klidek!!! jo? 😉

lessinka, skus dokiho ukecat aspon na ten profil. Ja sa tiez asi laparke nevyhnem, ale uz to ani neriesim, uz som s tym zmierena... Je to uz trosku radikalnejsie riesenie, ale asi najviac ucinne. Po laparke vela babuliek otehotnelo 😉 Ale ten HP by ste dovtedy mohli spravit...

peja
11. dec 2007

legu ja sa uz do augustoviek nevpracem ani keby som chcela 😀

andrea52
autor
11. dec 2007

cica no to tak asi nebude, lebo je to kultivacia a to znamena ze to zabija spermie,tak nieco s tym, nic chyta ma depka, idem robit 😝 😔

lessie
11. dec 2007

babuľky ste zlatučké, moc mi dodávate energie. Ďakujem vám. Ale moc moc bojím.

lessie
11. dec 2007

peji-ozaj, akože sa už do augustoviek nevpraceš? 😲 Veď ty si mala byť augustovka. Lessidore doderaz všetko vychádzalo 😲

peja
11. dec 2007

a to si zas kde zobrala cicus? sak ti sestricka nic nepovedala. A figu borovu to zabija spermie, ved si uz bola tehulalalaaaaa 😉 😉 Na to potrebujes ine vysetrenia, aby sa na to prislo, nie obycajnu kultivaciu, neboj

lessinka, neboj, tak sa dohodneme a pojdeme do toho spitalu spolu, hm??? 😉 budeme sa bat dve 😀

a2303
11. dec 2007

Ahojte Bambulky 🙂
Dnes viem prísť len poobede. Mám hrozne veľa roboty a na obed idem pozrieť ocina. Je doma, leží, lebo má problém s platničkou a bolí ho z toho noha. Vraj ju má zväčšenú o 4 mm ☹
Lauritka, nevieš náhodou z aloe by mu niečo mohlo pomocť???

Veľmi sa s Vami teším a držím palce, nech tehuľky pribúdajú 😵
Musíme dobehnúť Leguanika a Lauritku 😵 😵 😵

lauritka
11. dec 2007

anit ahoj..multi maca. 🙂 a- a beta care.

peja
11. dec 2007

lessie, no, nevychadza mi to, som teraz 13 al. 15 DC, august uz nestihnem 😔

peja
11. dec 2007

ale ak si sa sekla len o mesiac, tak ti to odpustim 😀 😀

a2303
11. dec 2007

Ďakujem!!! Mrknem sa na to 🙂

peja
11. dec 2007

tak dievcence, som jasna, pred chvilkou ma pekne krasne svojim kychnutim oprskala kolegynina 4-mesacna bambulkaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

lisula
11. dec 2007

Ahoj lauri jak sa držíte? malé sa má dobre? Ja mam poslednu inj.a zajtra ideme na kontrolu kolko stoho zišlo. tak som zvedava. Ak bude dost a ok tak v piatok idem na odber.

lauritka
11. dec 2007

lusula super , drzim ti palce..som zvedava na urodu ;) my sa mam fajn, aj ked mimi meska o dva tyzdne 🙂 zatila vidno len vacok 5mm-

lisula
11. dec 2007

Aj to je super pocit však? aspon vieš že sa niečo deje tam.

lauritka
11. dec 2007

to hej ;) dufam ze zafulak uz porastie nasledujuce tyzdne ;)

elenita
11. dec 2007

Laurit, drzime Ti palceky!

peja
11. dec 2007

ahoj eleni 😉
ale ty tu uz asi nie si 😀

peja
12. dec 2007

halooo babule 😉
to nemyslite vazne, ze sa tu dnes este nikto neukazal??!! 😲 😲
este ze ma kto zachranovat cest 😀 aby sme sa neprepadli na druhu stranu 😝

leguanik
12. dec 2007

halooo peji ja som tu...co nove?

peja
12. dec 2007

ahoj legu,
ja nic nove 😉
ty ides dnes k dokimu, ze? 😵

andrea52
autor
12. dec 2007

caffte 😵

cica kukni mail 😀

leguanik
12. dec 2007

peji - noo mala by som ist, len mne sa strasne nechce 😖 ..som leniva, este k tomu to pocasie, potom sa vracat do roboty a este k tomu bohvie kolko tam bude ludzíííííííí ☹

peja
12. dec 2007

cica, dobreeeeeee 😀 😀 😀

legu, len pekne chod, nech ti to doki potvrdi 😉 Mne moja doki povedala, ze treba prist hned, aby sa vylucili vsetky mozne komplikacie. Nechcem Ta strasit, ale ved si idees po najkrajsiu spravu na svete, tak ake rozmyslanie?? 😉