Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

peja
21. apr 2008

ahoj leto, drzime palce 😉

leto79
21. apr 2008

katy, peji 🙂

mozno aj ja pojdem v maji na laparku...

lessie
21. apr 2008

peji-v máji ťa čaká laparka? 😔 Moc moc ti prajem, aby nemusela byť a prišlo krásne prekvapenie. 😅
katy-tie mrchovské kŕče si vážne nevšímaj, ja som sa cítila totál na mrchu a bola som tehu, naozaj. To sa presne tak isto cítiš ako pred mrchou. 😉
leto-držkám palce 😉

a2303
21. apr 2008

Leto, držím palce!!! A určite sa ozvi 😉

a2303
21. apr 2008

Lessie, ahoj 🙂

Kedy Ťa začali bolieť prsia???
Ja som 10 dní pred mrchou a už ma bolia 😕

peja
21. apr 2008

lessinka, uz sa tomu asi nevyhnem, ale nevadi, som s tym zmierena 🙂
hlavne nech pridu na pricinu, odstrania ju a ja do konca roka tehulkujem 😉 😵

lessie
21. apr 2008

anit ahojček 🙂
mňa práveže prsia začali bolieť až týždeň potom ako vyšiel pozitívne testík, to som ich cítila už akože celé a aj bradavky. Cítila som ich trošku aj pred príchodom ms, ale to ma tak po bokoch trošku boleli ako vždy keď mala prísť. Ja som fakt na sebe iný príznak ani nebadala čo by mi napovedal, že som tehu.
Takže ak sa aj cítite babuľky na mrchu, ona ozaj nemusí prísť. 😉
pejuška-moc moc ti prajem, aby si si už užívala tehulinkovanie. Všetkým vám to prajem z celého srdiečka 😵

peja
21. apr 2008

dakujemeeeee
a vy uz kopkate ?? 😵 😵 a neviete este co bude? 😵

lessie
21. apr 2008

peji-ešte nevieme čo to bude. Ak sa nám drobec 13.5. ukáže, tak už budeme vedieť kto sa v brušku skrýva. 😉
A ešte nekopkáme, už čakám na to každú chvíľku. Sa na to teším 😅

peja
21. apr 2008

a odfot bruskoooooo 😵
ceme vidiet 😎

a pekny kocik ste vybrali 😉

lessie
21. apr 2008

peji-no bruško už fotím tri týždne, stále mi do toho niečo príde, ale už musím ho odfotiť. Dám potom do albumíku . A kočík sme už aj museli objednať, lebo je to model 2007 a už sú posledné kusy, takže sme sa s tým museli poponáhlať. ďakujeme za pochvalu. 😉

a2303
21. apr 2008

Lessie, ďakujem 🙂

a2303
21. apr 2008

Bežím na obed, dobru chuť aj Vám 😉

leto79
21. apr 2008

bambule, tak som spat. Stery na chlamydie a spol. zobrane, caka ma hormonlany profil a mozno aj laparka. TAkze bojujem dalej.
Ozaj, za tie stery som platila 1450 Sk, aj vy ste platili? Dost ma to zaskocilo.

peja
21. apr 2008

fuuuha leto, neplatila som nic, ale viem, ze to je draha zalezitost (1 test stoji 5000 Sk, som pocula),
mozno tvoj lekar na tieto testy nema zmluvu na preplacanie s poistovnou, preto si doplacala....

drzim ale palce, hlavne nech su negativne 😉
a co tvoj vnutorny hlas? co ti hovori, spravila si dobre, ze si sla, alebo ...? 😀

leto79
21. apr 2008

peji, mam velmy dobry pocit, doki bol fakt zlaty, sam mi navrhol laparku, nemusela som ho o nic prosit ani mu nic "diktovat". Som rada, ze sam prejavil ochotu. Som zvedava, ako testy dopadnu. Ale este ma trapi jedna vec. Od buduceho cyklu idem na hormonalny profil, ale kazal mi brat aj duphaston. Nemoze duphaston vysledky skreslit?

a2303
21. apr 2008

Leto, mne bral stery na chlamýdie 2 krát (normálny ster + kontrolný) a neplatila som nič..
Ale hlavné je, aby Ti stery vyšli dobre a aby všetko bolo v poriadku!!! 😉

labelka
21. apr 2008

ahojte kocky! som tu nova pisatelka, ale citam vas uz dlho 🙂 S manzelom sme sa tento mesiac veeeelmi snazilkovali, no uvidime....Mrchu necakam 30.4, takze mi ostava este dlhych devat dni cakania. Mam o tehotenstve a priznakoch prestudovane hory doly, tak nechcem si namyslat, ale predsa...palia ma velmi bradavky, velmi sa mi tvoria sliny, neviem ci to s tym suvisi, mam biely vytok, a predsa teraz by uz malo byt obdobie suchych dni, ci nie?sem tam mi akoby trhne vo vajecnikoch a som straasne unavena a stale jem, vsetko, co u mna nie je zvykom.BT som dnes mala 37,4 co je dost. Neviem ci si to aj nevsugerovavam, ale ked ja by som uz straaasne chcela.....nie je este skoro na taketo priznaky?a je tu niekto taky komu vysiel test uz po piatich dni od oplodnenia?ja pockam do toho tridsiateho, skor nechcem, bojim sa sklamania.
Ste tu uz taka zohrata skupinka, tak dufam ze ma medzi seba prijmete, a budete so mnou zdielat tie dlhe dni cakania.
Anit, ze by nam to vyslo spolocne? 😀 😀 😀

a2303
21. apr 2008

Ahoj Labelka 🙂

Vitaj v klube 😵 Teší ma 🙂

Ja mrchu mám mať 01.05 - tak možeme čakať-nečakať spolu 🙂
Podľa mňa na príznaky je ešte trocha skoro, ale zas u každého je to iné. Takže je to možné!!! 🙂 Dokonca aj teplotu máš fakt vysokú 😨 😵 😨
Ak ste poctivo snažilkovali, tak je tu ozaj veľká nádej, že v brušku máš malú fazuľku 😵
Budem držať palce!!! 😉

U mňa to je také pol na pol.. Veď sa uvidí!

labelka
21. apr 2008

anit, snazilkovali sme sa poctivo 🙂 11, 12, 15, 16, 17, 18....velmi by som si priala byt uz maminou!!
A ty?Badas nejake priznaky?
Budem ti velmi drzat prsteky!

a2303
21. apr 2008

Labelka, fíha 🙂 Tak to sa potom určite zadarilo 😵 😵 😵
Tak Ti veľmi budem držať palce!!!

Ja nič nebadám ale ja si myslím, že ani mimi nebude tento mesiac... Teraz som len dokončila liečbu a ani sme sa intenzívne nesnažilkovali..
Ale nechám sa prekvapiť 🙂

a2303
22. apr 2008

Dobré ránko 🙂

Labelka ako??? Príznaky??? 🙂

Katy a Ty oddychuješ??? Kedy testíkuješ???? 😵

a2303
22. apr 2008

Katy, videla som albumček. Takže v Piatok držím palce!!! 😵 😵 😵

katy2
22. apr 2008

anit, ahoj 🙂
dakujem za podporu, strasne sa bojim, aby ma ms neprekvapila.....
asi zajtra rano zasa testnem.... 😒

a2303
22. apr 2008

Katy a už si testovala???

Uvidíš, vštko bude ok 😉

katy2
22. apr 2008

anit testovala, ale podla mna bolo este skoro - neg. 😖

labelka
22. apr 2008

Ahoj Anit!!! 🙂
Dneska ma tak strasne boleli vajecniky, skoro ako pre mrchou..
Inak vytok mam stale, BT je stale vysoka, len tie prsia su stale makkucke, takze neviem...
Dakujem, ze na mna myslis 🙂
Katy a Tebe prajem ,aby si si zajtra nasla tie dve ciarocky!!!Daj vediet!

bebca
22. apr 2008

Ahojte baby, citam vas aNEDA SA NEZAPOJIT. AJ JA čAKAM V PIATOK MRSKU A VO STVRTOK SI IDEM ROBIT TESTIK 😀 😀
A PRIZNAKY AKO LABELKA... 😉

a2303
22. apr 2008

Bebca vitaj 😵

Tak aj Tebe držíme palce!!! 🙂

A cikať často nechodíte???

a2303
22. apr 2008

Katy, nesmúť Moja.. To bolo určite ešte skoro..
Koľká DC si testovala? Aký test to bol?