Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

zuzanka.j
25. okt 2007

peja - tak to musim svoj graf upravit, lebo predcerom som mala znizenu teplotu, ale myslela som ze to sposobilo otvorene okno a zima v izbe, tak som to nezapisala.idem to zapisat.

leto79
25. okt 2007

peji, nesuhlasim, myslim ze impantacny pokles tam je 😉

takze zuzka, je to nadejne...

leto79
25. okt 2007

aha, to zuzka to teraz upravila ...

zuzanka.j
25. okt 2007

a myslite, ze to fakt nesposobilo to okno? ja som bola uplne v tom, tak som to ani nezapisala... 😒

andrea52
autor
25. okt 2007

ano zuzi je tam pokles, ale ziaden test ti to takto skoro neukaze, s tym suhlasim s pejou, je to iba reklamny tah 😝
podla mna testovat najskor tak 18 DPO 😉 to by uz malo ukazat 😉

andrea52
autor
25. okt 2007

zuzi pokial si ho nesla otvorit, tak to s tym nema nic spolocne 😉

leto79
25. okt 2007

zuzka, mohlo to sposobit aj to okno, BT ovplyvnuje aj teplota miestnosti...

a s tymi testami kocky maju pravdu, meraj dalej, a ak sa bude drzat hore, tak testuj...

leto79
25. okt 2007

a okrem toho, nie vzdy je na tehu grafoch implantacny pokles...

zuzanka.j
25. okt 2007

o.k. nejdem testovat 😉 to okno som neotvorila ja ale muzik este vecer.
... no sak uvidim, budem merat dalej a pravdu sa coskoro dozviem 😉

peja
25. okt 2007

presne tak, implantacny pokles nemusi byt a mozes byt tehu a naopak, ale treba byt trpezliva, dozvies sa 😉

peja
26. okt 2007

Tak si to tu dnes aj otvorim, ked som vcera zavrela 😀

dobre ranko Vam vsetkym a kraaaaaasny piatok prajem 😉 😵

leto79
26. okt 2007

ahoj peji 😉

kocky kde ste? co mame nove?

peja
26. okt 2007

to by aj mna zaujimalo, kde su vsetky 😅 mozno uz vikenduju 😎

leto79
26. okt 2007

aj ja uz chcem vikendovat 😎

este prezit densny den v praci 😝

lessie
26. okt 2007

ahojte herečky 🙂
tak ja mrchujem o sto dvesto. Opäť to nevyšlo. Poviem vám babuľky moje, ja už som v takom štádiu, že už asi ani neverím, že sa to niekedy podarí. Ja aj keby testnem a uvidím na teste dve palice, ja tomu neverím a išla by som kúpiť nový, lebo by som bola v tom, že tento bol zlý.
Ale nebudem ja na piatok takto depkovať, veď ide víkend.
Najhoršie je, že som drahému spomenula, že ho už objednám na SPG a zas ani počut. Už rok mám doma odporúčanie na SPG od môjho dokiho. Ako ho tam mám dostať?

leto79
26. okt 2007

lessinka, to je mi luto, mrcha jedna hnusna 😠 😠 😠 😠 😠
ale nebud smutna, aj ked ja viem ako to boli, mna to caka snad zajtra alebo za par dni, uz citim, ze mrcha sa blizi...

a co sa tyka SPG, ten moj ma rovnaky postoj, ale nakoniec sme sa dohodli, ze ak sa do konca roka nepodari, tak bude musiet ist... ale ma z toho do slova hrozu ...

lessie
26. okt 2007

leto-mojka, dúfam, že aspoň tebe tá hnusná mršina nepríde. Nesmie.
A ten môj má tiež z toho hrôzu, najskôr sme si povedali, že počkáme do septembra, teraz sme to zas predĺžili tiež do konca roka. Už to len predlžujeme, lebo sa toho bojí.

elenita
26. okt 2007

Ahojte babulky! 🙂
lessie, to mi je luto..

leto79
26. okt 2007

lessie, ja uz nedufam, mrcha pride... proste si to svoje telo uz poznam, nebudem si nic nahovarat, dnes som 3. den bez duphastonu, takze do nedele mrchujem , isto... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

elenita
26. okt 2007

ale leto, nesmies byt taka pesimisticka ☹
Inak mne tusim uplne zmizli vsetky tehu priznaky 😒

leto79
26. okt 2007

elen, to si len nahovaras, my si nahovarame priznaky, a ty si nahovaras, ze ich nemas 😀 😀 😀

a pesimizmus? to nie je pesimizmus, to je realita 😔

elenita
26. okt 2007

No tak sa dohodnime, ze si vsetky len nieco nahovarame....ja si nahovaram, ze zmizli tehu priznaky, Ty, ze dorazi mrcha...... 😉
Aj ja som sa citila strasne dlho, akoby mala dorazit....no a......uz nedorazila 😉

leto79
26. okt 2007

elen, tak dohodnute, placnime si na to 😀

elenita
26. okt 2007

OK 😀

peja
26. okt 2007

joj babulky, na chlapov treba ist s citom, nejak jemne im treba vysvetlit, ze radsej oni aby toto podstupili, lebo ked sa ukaze, ze u nich je vsetko ok, budete vediet, ze mate riesit seba a to je dlhodoby proces - on len odovzda vzorku, ale vas moze cakat laparka a kadejake dalsie procedury, tak nech sa nad Vami zlutuju 😉
ale nezavidim Vam

moj manzel je v tomto uplne uzasny, absolutne ziaden problem s tym nemal, bol 2-krat, na 3-krat sa vypytal sam, to embryologicka len oci valila, ze to chcela sama navrhnut, ale ze je to velmi citliva vec a nevedela, ako by zareagoval...
a teraz, ked do konca roka neotehotnieme, pojdeme do Ferticentu a tam to bude absolvovat zas ... U Vas je mozno aspon ta vyhoda, ze to mozte "spravit" doma a priniest, ja som s mojim M ani nemohla ist do tej miestnosti,musel si pomoct sam 😝 😀

a2303
26. okt 2007

Dobré ránko 🙂

Lessie, je mi ľuto, že mrcha prišla... ☹

Elenita, si tehuľka ako vyšitá!!! 😵 😵 😵

Leto, držím palce!!! A možno nepríde... 😉

Bábiky, mám v práci trošku frmol, tak prídem až neskor.
zatial Vám prajem pekný deň!!! 🙂

elenita
26. okt 2007

Ahoj anit, uz Vam tu musim liezt na nervy 😅

peja
26. okt 2007

eleni a ty co si, preco by si mala liezt na nervy??? ty si truhlik 😉 😀

elenita
26. okt 2007

Peji no s tym mojim vecnym pesimizmom 😔

peja
26. okt 2007

elenitka, ale aj ja som taka,
este k tomu taka pesimisticka realistka. Alebo realisticka pesimistka?? 😀
skratka nic moc 😝 😀