Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

lauritka
12. nov 2007

hod grafik ;) ja ti poviem..vytok je dobre snamenie hihihi.

leto79
12. nov 2007

andrejka, to vyzera na tehu vytok teda...

ja som mala na 12. DC straaaasne vela bielkobeho hlienu, fakticky, este nikdy som toho tolko nemala, ten gynex asi ma nieco do seba...

lauritka
12. nov 2007

leto ano urcite je to od gynexu.

leto79
12. nov 2007

lauri, takze je mozne, ze som ovulkovala na 12. -13. DC? Este nikdy som ovulku takto skoro nemala, ani s clostilbegytom... No ale vsetko tomu nasvedcuje... Skoda, ze som vcera nemehla zmerat BT, ale dnes uz bola teplotka zvysena...

lauritka
12. nov 2007

leto urcite je to mozne, ja som vtedy dokonca mala ovulku na 10 DC. ked kuknes na grafy.... asi rychlejsie dozrievaju vajka 🙂

leto79
12. nov 2007

zatial, to vyzera takto:

http://www.fertilityfriend.com/home/1a8103

no ta vcerajsia teplotka dost chyba, ale v noci som cestovala, takze to neslo...

lauritka
12. nov 2007

aha :P no zajtra sa ti urcite este zvysi :P

leto79
12. nov 2007

urcite lauri, minimalne ostane 36,6 ... No ak nie, tak to ma fakt prekvapi 😕

lauritka
12. nov 2007

ale nemyslim, ved aj hlien mas..andrejka kde mas grafik ?

leto79
12. nov 2007

lauri, kukla som tvoj, ved ty tam mas implantacny pokles jak vysity 😀

lauritka
12. nov 2007

😀 leto ale raz som uz taky mala....kukni nizsie na prve gafy, a potom z toho nic nebolo. 🙂 tak neviem... take poklesy su aj u netehu grafov.. 😕

leto79
12. nov 2007

lauri, ano, mas pravdu, ale aj tak je to dobre znamenie, nie? Ja som este pokles nikdy nemala ... Dufam, ze sa ho raz dockam...

lauritka
12. nov 2007

🙂 no uvidime leto, aka bude teplotka v nasledujucich dnoch, moze to byt len plany poplach, ale nemusi ;)

andrea52
autor
12. nov 2007

blondina, sa trapim s tym 😀

lauritka
12. nov 2007

pockaj kukne na tvoje grafy , tusim ich mas na prve strane nie ?

leto79
12. nov 2007

joooj, ked to cakanie je na tom vsetkom najhorsie - najprv cakame na ovulku a stresujeme, ci sa ju podari vystihnut, potom zas cakame na mrchu a trpneme, ci dorazi alebo nie... no je to fakt o nervy...

lauritka
12. nov 2007

andrejka vidim tam len mrchu zaznacenu :P leto a ked budeme tehu, zase cakat prve tri mesiace, ci bude vsetko ok, potom cakat na porod atd :P stale nieco 😀

andrea52
autor
12. nov 2007

kukni, len tam asi nieje 😅

leto veru, je to tak, ale tak co uz, to je nas osud tusim, ale raz sa dockame, urcite 😉

leto79
12. nov 2007

andrejka, je to jednoduche: chod na SHARING - HOME PAGE SET UP a hore v ramceku sa ti objavi odkaz, tak ten skopiruj a vloz 😉

andrea52
autor
12. nov 2007

lauri ved ak mas este to heslo, tak kukni, ja som taky antetalent 😀
hej a potom na slovo mama, a potom na prvu mrchu, a potom na vnucata 😀

leto79
12. nov 2007

andrejka, tak taketo cakanie mi vobec vadit nebude 😀

andrea52
autor
12. nov 2007

http://www.fertilityfriend.com/home/18aa52

leto vdaka, nabuduce si to napisem 😀
ani mne veru, ale k vnucatam este daleka cesta, zatial by stacil drobec co bude iba revat 😀

andrea52
autor
12. nov 2007

a bublinka sa ma ako? ani naplut nam tehu nepride, dufam ze laurit ty prides minimalne 2x do tyzdna 😉

lauritka
12. nov 2007

andrejka ale teplotky stale nevidim :P no niektore tehulky uz na nas zabudli ;) ja vas pridem oplut, neboj sa 😀

andrea52
autor
12. nov 2007

a preco tam nemam teplotu 😨 ved si ju znacim 😕

leto79
12. nov 2007

vidis, andrejka, tie nase tehulky sa uz na nas vyklaslali, ale ani sa im nedivim, aj ja s radostou presuniem do juloviek, ci augustoviek, a viac tu ani napechnem...
ved uz aj stacilo nie?
inac, grafik mas prazdny...

leto79
12. nov 2007

ze by blbol aj fertility? Lebo wunsch blbne kvalitne 😠

lauritka
12. nov 2007

😀 aha dobre andrejka, som myselela, ze to zase blbne.

andrea52
autor
12. nov 2007

zajtra to skusim v robotke, ja nechapem 😝
lauŕi a keby to nevyslo na 1X co nebude tvoj pripad, tak ako sa potom postupuje? kedy sa moze ist 2x?

lauritka
12. nov 2007

este mame mrazacikov, takze hned o mesiac mozme ist na KET: ize nam rozmrazia a zase vlozia dve ;)