Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

elenita
21. nov 2007

ja viem, ja som bola v tych troch bodkach 😀
ci rastieme, tazko povedat....najprv sa mi brusino zdalo obrovske ale nejak tusim mizne...... 😕 zatial kilo dolu......
s manzelikom v pohode, len svokrovci ma neskutocne vytacaju 😠 ved si mozes precitat v Snazilkach....

leto79
21. nov 2007

zo svokrovcov si nic nerob, musis jednym uchom dnu a druhym von... Musis sa zmierit ze su to manzelovi rodicia a ze vzdy budu sucastou jeho zivota. Len si odkrut povinne navstevy, svokre neodporuj a mysli si svoje. A co je velmi dolezite, nevyhadzuj to manzelovi na oci, budu z toho len problemy, su to proste jeho rodicia uz aki su taki su... Kazdy je na tych svojich citlivy, aj ked nam niekedy vadia, ale frflanie na rodicov sa proste nepocuva lahko, aj ked mas pravdu..

ja mam uplne super svokrovcov, takze taketo problemy nemam...

elenita
21. nov 2007

jaj leto, prepac, ja som nejak zakotvila pri spravach 😅
no ano, su to jeho rodicia, ale mohol by niekedy priznat aj ich chyby...... 😖

andrea52
autor
22. nov 2007

dobre raaanko 😵 😵
konecne som tu 😝 , ako sa mate? co nove??
laurit blahozelaaaaaaaaaaaaaam 😵 ja som vcera dostala mrchu na 18 dc 😝

tak kocky dufam ze ja pojdem do septembroviek 😀 augustovky kde steee??

lauritka
22. nov 2007

ahoj andrejka ..to vazne tak skoro??? co sa stalo 😕
no ja sa budem vytesovat az zajtra ked to potvrdia z krvi ;)

leto79
22. nov 2007

lauri, gratulujem z celeho srdiecka a neboj, zajtra ti to krv len potvrdi 🙂

andrejka, nemyslela si 18. DPO?

lauritka
22. nov 2007

ahoj leto. dufam, ze ano 🙂 som rada, ze som sa na tento krok dala. bohvie dokedy by sme este cakali 🙄

peja
22. nov 2007

ahojte,
cicus, uz si vyskolenaaaa?
na 18 DC????? normalna mrcha??? 😕 😲

my tu mame sefstvo z prahy, tak musim pracovat 😝 😀
ale dnes sa uz skusim polepsit....

lauri a mas aj nejake priznaky????

andrea52
autor
22. nov 2007

jasne ze som myslela 18 DPO 😅 som mrkva 😀 😀

ako sa mate??

cica ako??

lauritka
22. nov 2007

peja ako som pisala pred dvoma dnami, uplne som sa citila chora..ako ked na teba ide chripka, a aj hlava ma pobolievala tak ako pri horucke. a vecer citim brusko, taky tlak, a taka zvlastna bolest, ale je to ine ako mrchovska 🙂 este som take nikdy necitila.ale prsia skoro vobec nebolia, len su napnute. a inac v pohode. ani nejak nie som unavena. mozno z toho napatia, ci vsetko dobre dopadne 🙂

peja
22. nov 2007

mrkvicka 😀

jaaaj lauri neboj, aj ta unava pride, ked stres opadne, pride taky utlm ze az .... 😉 😵

ja som 23 DC a pocity ziadne, akurat ma nebolia prsia, ako zvyknu o takomto case uz najmenej tyzden. BT nemeriam, ale mam pocit, ze tento mesiac asi nebola ovu alebo co.... 😕 V pondelok-utorok uvidime...

lauritka
22. nov 2007

peji man boleli prisia strasne po odbere a povklade asi tyzden a potom to normalne vymizlo, az som sa znervoznila, ze necitim nic. 🙂

leguanik
22. nov 2007

ahojte bambušky...

laurit dnes ides na krv? ci uz si bola? kedy budu vysledky? neviem sa dockat...a kedy testujes? hááá?

vcera sa moj drahy zasa chcel snazilkovat, ale to sa neda stale, som mu povedala nie...a odul sa na mna a otocil na druhu stranu, niekedy su ti chlapi horsi ako my ženy ze? no a ze ked dostanem mrchu nech sa potom nerozculujem, tak som mu povedala, ze nemienim sa snazilkovat kazdy den, aj tak ked bude chcet mimi prist pride aj keby sme sa snazili jeden krat no nie? ono si predsa vyberá...kedy chce prísť....tak som bola aj nasraná 😠 aj ☹ smutná

lauritka
22. nov 2007

leguanik us som dnes testla :D je pozitivny, aj ked este slabucko , zajtra idem na krv.

leguanik
22. nov 2007

jééééjoooooo laurit, to musi byt uzasny pocit po tolkych rokoch vidiet dve // ze? 😀 tešíme sa spolu s tebooou...len nech to dobre dopadne...a nemas teda tri? /// 😅

lauritka
22. nov 2007

leguanik 😀 je to super 😉 az take neuveritelneeee

peja
22. nov 2007

ja ja uz ceeeeeeeeem 😔

a2303
22. nov 2007

Ahojte Babiky, som tu len na skok... ☹
Je mi hrozne... Včera večer som doma umyvala topánky, umyvadlo a len tak som pobehovala. Potom ma začal boleť driek a o 10 minut na to, ma tak strašne bolel, že sa mi podlomili kolená a nevládala som vstať z dlážky. Dvere som išla otovoriť Drahému (volala som mu, nech ma príde domov pozbierať) po štvornožky... V noci sme išli k ujovi, ktorý napráva kosti. Pomohol ale bolesť ostala. Tak dnes som bola u doktora, na rentgene a dal mi lieky. Neviem presne čo to je... Ale može sa mi to vracať.. Tak si viete predstaviť ako my asi je. A neviem, čo raz stým spraví tehotenstvo, lebo mňa práve bolí medzi panvou a chrbticou. Nikdy predtým som to nemala. Som z toho fakt smutná a ubolená, neviem poriadne ani sedieť, ani chodiť a ležať už vobec. Dnes Vám tu nebudem kaziť ovzdušie, dúfam, že zajtra to bude lepšie a potom prídem. Ahojte Moje, držím Vám palce!!!

a2303
22. nov 2007

Lauritka, dnes tíško gratulujem 😵
Zajtra Ti pogratulujem oficiálne a nahlas!!! Keď budeš mať výsledky.. 😉

leguanik
22. nov 2007

ahoj Anit....
je mi to luto ze ti neco je, ale snad to n eni tak zlé a dr co povedal? ze co ti je? a to ta z nicoho nic boli? nebola si v nejakej polohe prilis dlho pri tom upratovani? neprechladla si? nosis aj doma papučky?
Ja verim, ze to nebude nic vazne a vsetko bude v poriadku pri tehulkovaní....

a2303
23. nov 2007

Ahoj Leguanik, dnes mi je už lepšie 🙂 Asi lieky pomáhajú. Doktor mi nepovedal nič presné, ale fakt to prišlo z ničoho nič... O tej polohe neviem, že by som bola stále v rovnakej pri upratovaní. A prechladnúť to som asi nemohla, lebo ja sa stále naobliekam, v lete v zime spím v ponožkách a papučky v zime nenosím, lebo máme podlahové kúrenie a to pekne hreje 🙂
Fakt neviem z čoho to mohlo byť... ☹ Ale dúfam,že sa mi to už nevráti.
A Ty sa máš ako Moja???

rybca
23. nov 2007

Anit, ahoj, a co ti je?

a2303
23. nov 2007

Ahoj Rybca, neviem či sa mi zasekol v drieku nerv alebo vyskočil stavec. Ale taká bolesť ma predvčerom chytila, že som nevedela vstať.
Naprával ma jeden veľmi dobrý masér (je veľmi uznávaný) a robil mi aj nejaké elektrické šoky + mi doktor dal lieky. Tak sa liečim...
Len najhoršie je to, že to prišlo z ničoho nič...
Ale už je lepšie 🙂

a2303
23. nov 2007

Lauritka sa ešte neozvala?

lauritka
23. nov 2007

ja som tu , ale vysledky az poobede anit ;)

rybca
23. nov 2007

Anit, no pekne, tak sa len pekne liec, aj som pred rokmi mala zablokovane stavce, a nechala som to tak, az kym mi prava ruka netrpla tak, ze som s nou nevedela hybat, chodila som na rehabilitaciu a teraz sa to obcas vrati, ale nie v takej forme

a2303
23. nov 2007

Lauritka, tak čakám 😵

a2303
23. nov 2007

Rybca, to vážne??? A už si v poriadku?

leguanik
23. nov 2007

Ahoj Anit, tak som rada, ze uz je lepsie, a neupratuj uz tolko 😉 ...to mas z toho, ze stale upratujes...

Dnes som dostala vysledky toxoplazmoozy, sú negatívne 🙂 tak sa teším z toho...ze som sa zatial za svoj zivot stretla asi len so zdravymi zvieratkami, len nech to tak ostane 😅

Lauritka, o kolkej budu vysledky? o kolkej nam napises? ja sa neviem dockat, ty.... 😖

peja
23. nov 2007

ahojte 😉
babule ved Lauri to uz ma iste 😉 😵 juchuchuu 😵 😵