Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

miss_shy
26. máj 2008

ved zavolaj a uvidis co povie 😉 teraz budem zas na teba mysliet aby si bola v poriadku a babenko krasne rastlo 😵

adka sice mas pravdu keby sme nemali testy tak by sme v 4tt nevedeli ze sme tehu 😀

miss_shy
26. máj 2008

anit za chvilku tu budeme uzatvarat stavky kedy pojdes k dokimu 😀 😀

andrea52
autor
26. máj 2008

miss ja to vsetko chapem 😉,len sa obavam ze ani dr neuvidi tehu v 4tt 😀 😀 jedine ta krv 🙂
anit drzime palce 😵 😵

miss_shy
26. máj 2008

adi ja viem 😀 dnes sa mi nejak tazko vyjadruje a uvazuje 😀

andrea52
autor
26. máj 2008

miss chapem, pondelok nie som na tom o moc lepsie 😀 😀

miss_shy
26. máj 2008

ok dakujem za pochopenie 😀 😀 ale dnes mam vynimocny stav 😀

a2303
26. máj 2008

Vy ste ale 😀
Že stávky namňa 😀 😀 😀
Asi zajtra-pozajtra zavolám sestričke a uvidím čo povie...
Ale som fakt nedočkavá 🙂
Srdičko by kedy malo začať biť?

andrea52
autor
26. máj 2008

anit srdiecko zacina byt tak 6-7 tyzden, ale to zavisi od tvojho cyklu, ale ty mvas idealne, a drahy uz vie??

miss_shy
26. máj 2008

anit segre videli v 6tt 😉 neboj vseetko uvidis,len bud trosiicka trpezliva 😉 hahaha ozvala sa ta prava 😀 😀

a2303
26. máj 2008

Drahý vie 🙂 Včera sme boli na motorke a pýtal sa ma, "nie je Ti zima"? A ja na to:"nie, nie je NÁM zima"
Ale on ešte veĺmi neverí, až keď nám to potvrdí Dr

miss_shy
26. máj 2008

adi my sa dnes tusim nahaname 😀

andrea52
autor
26. máj 2008

miss veru 😀 😀 aspon zachranujeme tuto temu 😀

a2303
26. máj 2008

Toto som našla na stránke: www.tehotenskakalkulacka.sk

"Si v 4 týždni tehotenstva, uplynulo len okolo 14 dní od oplodnenia ale tvoj plod sa už nazýva embryo. Je veľmi maličké, asi také veľké ako špendlíkova hlavička. Embryo už má rozoznatelnú hlavičku,nervový systém, telo a začínajú sa vytvárať končatiny. Na konci 4 týždňa začína búchať srdiečko."

a2303
26. máj 2008

Ani nehovor, ja som taká netrpezlivá vo všetkom 🙂
Ale budem musieť pekne čakať 😵

miss_shy
26. máj 2008

anit teraz si ma dostala 😅
adi ideeeeeeeeeeeeeees 😀

maxii
26. máj 2008

Anit pockas si a uvidis uz vsetko co ams vidiet🙂)))to je super ze ti to tak rychlo vyslo🙂)))))))

miss_shy
26. máj 2008

anit vidim ze este aj na rovnakych strankach frcime 😀

andrea52
autor
26. máj 2008

baby ja som taka leniva a navyse ma boli hlava 😝 neviete miniekto poradit nejaky dobry system na ucenie?? 😝

miss_shy
26. máj 2008

adiku ja neeeee, ale mne pomahala kava a kava a kava 😀

a2303
26. máj 2008

Mätový čaj Andrejka, u mňa zaberá 😉

tanika.t
27. máj 2008

ahojte,však by na 39.DC mal test ukázať tehu?

dicinka1
27. máj 2008

ajojte baby..vcera ma bolelo podbrusko..tak som myslela,ze potrebujem na wc...piskala som,poutierala som sa a mala som taky slabunky rozovkasty vytok...dnes som 28 dc...a rano zo mna zliala krv..bolia ma vajecniky...Ja uz neviem..mam 35 dnove cykly...mozem byt aj tehotna? snazilkovali sme 5 dc a od 25 dc az do vcera kym ma nebolelo bjusko...

andrea52
autor
27. máj 2008

ahojte babule 🙂

tanika.t to zavisi od toho ake mavas dlhe cykly 😉
dicinka a to mas menzes ci ako??

lauritka
27. máj 2008

anit je tehu ??? 😀 😉 wow . anitka si stastna zena, ze sa vam to podarilo na prvy sup 😉 gratulujeeeeeemm 🤐 😵 🤐 😵

dicinka1
27. máj 2008

ked som vstala z postele..zliala sa zo mna krv..osprchovala som sa ..sadla si k pc a som tu cely cas..teraz som si kontrolovala vlozku a nic...nic tam nie je anii kvapka krvi...

andrea52
autor
27. máj 2008

dici no ja neviem a test si neskusala??? kolky den dc si dnes??

lauritka
27. máj 2008

dici ved skus testik. 🙂

dicinka1
27. máj 2008

lauritka..ja neviem..bojkam sa..ja este pockam..ak to budu kramy,tak ma porazi..ak kramy nedojdu..tak este dnes testnem..o,k?pa drzkaj palceky.. 😀

andrea52
autor
27. máj 2008

dici nechcem ta strasit, ale s tym testom by som si fakt svihla,mne tak zacal MA 😒

laurit ako sa mas?? ako sa citis??

lauritka
27. máj 2008

ved prave a este to moze byt aj mimomaternicove ked krvacas... dici neriskuj. andrejka ja sa citim fajn, akurat som velmi unavena a casto som hladna.. nevolnosti nemam, len mi je tazko na zaludok ked sa nenajem v pravy cas :P