Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

a2303
4. jún 2008

Fuuu, to bude krása!!! 😵 😵 😵
Veľmi mám rada Chorvátsko!
A kedy idete?
Idete cez cestovku?

miss_shy
4. jún 2008

ano ideme cez cestovku na 10dni s polpenziou ale vlastnym autom, ja mam tiez najradsej chorvatsko, a este by som chcela ist do grecka 😵

katulikzlatulik
4. jún 2008

Ahojte, dlhsie som sa tu neukazala... ale uz som tu...

anit, dakujem za povzbudenie... stale neviem, ci mam alebo nemam tomu verit... mrcha mala dojst vcera.. zatim nic... a ked je to tak, tak ja dnes zacinam 4 tt 🙂

my sa zatial nechystame na dofcu k moru... lebo zevraj tehotnym to neodporucaju... takze ostaneme obdivovat kraasy nasich hor 😉

majulienka32
4. jún 2008

Ahojte babulky, ako sa mate? co je tu nove? uz som tu dlho nebola. Ozaj chcem sa len opytat ci mi neviete poradit.. Bolest brucha pred tym ako to mam dostat je taka ista ako ked je zena tehotna?

a2303
4. jún 2008

Katulik, podľa mňa si tehulka ako vyšitá 🙂
Pekne sa opatruj!!!

Dnes som si spravila posledný testík, a sú krásne // 😵
Tak tomu už asi fakt možem začať veriť...
Vobec nič mi nie je, len veľmi nemusím syry a ryby... 😠
Niekedy sa mi ani veriť nechce, že je to pravda 😉

majulienka32
4. jún 2008

Jeeej ako vidim tak ste sa tu dali viacere do tehuliek.. 🙂 😉

a2303
4. jún 2008

Majulienka, mne to pripadá ako skoro rovnaká bolesť, len nie taká intenzívna...

katulikzlatulik
5. jún 2008

majulienka mna pred mrchou nikdy nebolelo brusko... mozno len tak na dve tri minuty... ale maaalokedy... ale teraz ma intenzivne bolelo... tri dni za sebou... ked som na to nemyslela, tak nebolelo 😀
este aj teraz ma sem-tam poboli, resp. ako kedy ma tam pichalo... takze nie bolest, ale skor pichanie alebo chodenie mravcov po brusku by som to nazvala ja 😉

katulikzlatulik
5. jún 2008

ahoj Anit, kolko Ti uz meska mrcha? a odkedy nemusis syry a ryby? ja zatial nemam ziadne priznaky... akurat mi nejako nechuti jest... a hlavne sladke... ktore som taaaaak milovala som uz asi dva tyzdne do ust nedala ☹

a2303
5. jún 2008

Dobré ránko 🙂
Som tu len na skok, lebo musím rýchlo spraviť jednu seminárku. Včera som sa dozvedela, že ak ju dnes neodovzdáme, tak nás nepripustia k tej skúške... 😠
Až poobede prídem a dúfam, že poobede spravím album 😉

Katulik, mne mala prísť mrcha 27/05...
Nič si z toho nerob, mne tiež vobec nič nie je.. Ale vobec. Len prsia ma dosť bolia, kvoly tomu ani neviem spať na bruchu. Keby že nemám // testíky, tak tomu asi neverím 😵
Ryby a syry nemusím asi takých pár dni... 😉

majulienka32
5. jún 2008

Katulikzlatulik a ty si od kedy tehulka? 🙂

katulikzlatulik
5. jún 2008

ahoj majulienka,
no ja by som teraz mala byt v 4tt + 1 den... a este stale tomu nemozem uverit... zatial mi vysli obidva testy pozitivne.. tak verim a dufam, ze je to pravda... mrcha meska 3 dni... tak uvidime...

a2303
5. jún 2008

Je to pravda Katulik 😉
Ale viem aké to je, ja som vraj 6tt a 1 deň a ešte tomu stále nemožem uveriť 😵

katy2
5. jún 2008

jeeeej, anit gratulujeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to je prekvapko 😵 😵 😵 😵 😵
katulik aj tebe 😵

a2303
5. jún 2008

Katy, ahooooooooooooooooooooooj 😵
Ďakujem krásne, si zlatá!!!! 😵
A Ty sa ako máš??? Dávno si tu nebola...

katy2
5. jún 2008

ja sa zasa chystam na dalsie KET - asi 18.6.

a2303
5. jún 2008

Katy Moja, tak silno budem držať palce!!!!!!!!!!

Ja idem 17/06 prvýkrát k doktorovi. Tak na ďalší deň budem na Teba silno myslieť!

vejinka
5. jún 2008

no zienky novym tehulkam velice gratulujem 😉

katy2
5. jún 2008

dakujem a tebe silno drzim palce 😵

a2303
5. jún 2008

Ďakujem!!! 🙂

miskinadamko
5. jún 2008

katulik ahoooj 🙂 , ja ti odporucam ist k doktorovi a budes vediet na com si hned 😎

a2303
5. jún 2008

Ahojte, tak som si konečne spravila album 🙂 Su tam aj moje testíky. Uplne prvý (kde bola tenká čiaročka) už bohužial nemám.
Zajtra tu niesom, lebo ideme priateľom na promocie. Prajem Vám krásny zajtrajší deň a pohodový a hlavne plodný víkend 😵 😵 😵 😵

lessie
6. jún 2008

ahojte kočky moje 😉
nesiem vám novinu od jess28, dnes ráno sa jej narodila Sárinka s váhou 3,30 a 50cm. 😵 😵 😵

atima
6. jún 2008

zelam im vela zdravia a nech sa im dari

katulikzlatulik
6. jún 2008

jess28 SRDECNE BLAHOZELAAAM!!!

anit, album som si pozrela... a vdaka Tvojmu prvemu testu, kde je druha palicka slabsia mi to dodalo viac nadeje... a dnes si spravim dalsi test, aby boli pekne silne obidve ciarky 😉

miski k doktorke sa zatial nechystam... ale buduci tyzden zavolam sestricke, ci ma zoberu hned alebo az neskor.. som pocula, ze sa neoplati ist skor ako 2 tyzdni po ocakavanej mrche.. a ja mam zatial len pol tyzdna 🙂

alex21
6. jún 2008

lessie naša jessinka má babulku 😵
že ju velmi pozdravujeme, želáme obom vela zdravíčka a vela vela mliečka. Akurát včera som si na nu myslela ako som išla po námestí, tak som rozmýšlal čo má nové a ona má sarinku 😵

majulienka32
6. jún 2008

Katulik gratulujem 🙂 Anit aj tebe gratulujem, ty si tiez vysita tehulka. 🙂 🙂
Aj ja uz chcem byt, drzte mi palce aby mi buduci tyzden nedosla mrcha..

a2303
6. jún 2008

Ahojte 🙂

Jess so zrdca blahoželám!!!! 😵 😵 😵

Katulik, spravila si testík???

Majulienka, ďakujem krásne!!
A držím palce aby mrcha neprišla!!! Koľký DC si??? Nejaké príznaky?

mamartinka
6. jún 2008

baby buduci tyzden ma dorazit mrska.drzte palce nech je radsej tam.

a2303
6. jún 2008

Držím palce!!! 😉