Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

andrea52
autor
9. jún 2008

dobre ranko 😵

majulienka32
9. jún 2008

Dobre ranko babulky 🙂

a2303
9. jún 2008

Dobré ránko 🙂

Ako sa máte???
Nejaké dobré správy???

majulienka32
9. jún 2008

Asi ja mam dobru spravu. 🙂 V piatok som si urobila testik a boli tam // a dneska som si to pre istotu zopakovala a a tiez tam boli a boli dokonca silnejsie. Takze to vezera ze som tehu 🙂

a2303
9. jún 2008

Majulienka 😵 😵 😵

Gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂
Neodfotíš testíky?????

majulienka32
9. jún 2008

dakujem, Testiky mam odfotene, ale ako to sem mam pridat? cez nastavenie? 🙂

miss_shy
9. jún 2008

ahojte zienky,
maji gratulujeeeeeeeeem, dufam ze vas budem nasledovat 😵

mimka
9. jún 2008

ahojky...

jeeee Anitka, gratulujeeeeeeeeem.... to je radosť aj nádej v jednom z teba 😵 držím pršteky 😉

majul aj tebe ptfuj ptfuj super 😵

adka, uz po statniciach?

majulienka32
9. jún 2008

Dakujem vam kocky, a ja tiez dufam ze coskoro vas pribudne do tehuliek viac. Velmi vam to prajem, je to taky krasny pocit 🙂 a poradite mi prosim ako sa sem pridavaju fotky? 🙂 🙂

miss_shy
9. jún 2008

maji musis ist do albumov, kliknes na moje albumy, das vytvorit album, napises meno a popis a uz len popridavas fotos. 😉

mimka
9. jún 2008

majul, hore na prvej strane nad fotkami maš že moje albumy, tam si daj vytvor nový album a len pridávaj, len myslím je tam obmedzena veľkosť foto 😵 tak skušaj, nech sa kocháme paličkami

majulienka32
9. jún 2008

ok diky, idem na to 😀

a2303
9. jún 2008

Mimka, ďakujem 😵 Aj Tebe držím palce!!! 😵

Majulienka čakám fotky 🙂

majulienka32
9. jún 2008

Uz su tam, co poviete?? Vyzera to na tehu? 😀

miss_shy
9. jún 2008

maji jasneeeeeee, krasnucke // 😵 😵 😵

a2303
9. jún 2008

Sú tam 😵 😵 😵 😵
Sú krásne!!!! 😵

Potom šup,šup do Februároviek 😉

majulienka32
9. jún 2008

Inak to je sranda, mozno budeme spolu aj v porodnici 😀 . Tebe to vychdza na 4teho a mne na 19teho 🙂

a2303
9. jún 2008

Vidíš, to je možné 😀
To by bolo super!!! 😀

majulienka32
9. jún 2008

To ano, ale este mame pred sebou dlhu cestu kym sa do porodnice dostaneme 🙂 😀

miss_shy
9. jún 2008

baby ani sa nenazdate a budete tam 😀 anit krasne vam pribudaju tt 😉

majulienka32
9. jún 2008

ktovie co nas este caka, dufam ze vsetko bude prebiehat tak ako ma a ze budeme v poriadku 🙂

miss_shy
9. jún 2008

maji hlavne na nic zle nemysliet, to je zaklad. neboj za chvilku nam ukazete fotecky brusiek 😵

majulienka32
9. jún 2008

ok tak budem mysliet len na to ako nam za chvilku zacnu rast bruska 🙂 A mozno nas aj ty dobehnes 🙂

katulikzlatulik
9. jún 2008

Ahoj Majulienka BLAHOZELAAAAAAAAAAAM ku kraaaasnym dvom //... URCITE SI TEHU!!!! aj ja som pred dvoma tyzdnami mala take slabulinke ciarky a dnes som bola pri doktorke a potvrdila mi TEHOTENSTVOO JUPIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiiii bola som tam sice este skoro, ale malicke som uz videla.. taky hraaaasok 🙂 a o dva tyzdne mam prist znovu, ze potom uvidime ako sa vyvija plod, ci je vsetko OK, lebo teraz tam bolo vidiet iba hraasok 🙂
juuuj je to FAAAAAAAAAKT SUUUUUPER POCIT!!! ze Anit? tak kedy zakladame februarovky? 😉

miss_shy
9. jún 2008

kati februarovky uz mate 😉

katulikzlatulik
9. jún 2008

miss_shy neboj ochvilu aj Ty budes zdielat VELKUUU RADOST!!!
akurat, ze ja tomu este staaaaaaaaaale nemozem uverit.. vzhladom na to ako ma pred mesiacom nastrasila moja doktorka, ze mam vysoky prolaktin, polycysticke vajecniky.. proste som cely den preplakala.. a pozri.. STAL SA ZAAAZRAK JUPIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiiiii vobec som nedufala, ze sa to podari tak skoro...

miss_shy
9. jún 2008

tesim sa s tebou a gratulujeeeeeeeeem 😵 baby ani som necakala ze tu budete 3tehulky pokope 😵

majulienka32
9. jún 2008

kalulikzlatulik to je supeeer 🙂 uz si videla hrasok.. Paraada, ja som dnes volala mojmu dokimu a vravel ze mam prist na ultrazvuk o tyzden a ze uz by mohlo nieco vidiet. myslis ze ano? V podstate budem tam kde si teraz ty 🙂
a februarovky su v teme Spoločne terminy a tam je to . 😉 Jaaj ale nas pribude februaroviek vsak?

katulikzlatulik
9. jún 2008

hej hej a FEBRUAROVE DETICKY SU NAJ NAJ mozem to potvrdit z vlastnych skusenosti, lebo aj ja som februarovky 😉

katulikzlatulik
9. jún 2008

majulienka ja som sa dnes pytala doktorky, ci je vsetko v poriadku.. a ona povedala, ze este nevidi vyvoj plodu, ze to uvidi o dva tyzdne.. tak ma objednala o dva tyzdne na sono... teraz mi akurat potvrditila tehu, ale knizku mi zatial ani nevypisala ani nedala, ze o dva tyzdne.. ja viem, ze som tam bola skoro, ale ja som sa bala kvoli spineniu, ktore som mala vcera skoro cely den...