Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

martina258
14. okt 2007

😀 verim,verim...ale ja Bicana velmi nemusim 😅
Hm,prisla mi polovicka,vraj mame objednany bowling 😀
supeeeeer, takte frcim, krasny vecer mojka, tisic boztekov,nabuduce viac 😉

Juuuj a chcem dvd ...chcem,chcem,chcem 😀

martina258
14. okt 2007

...ako hovori moj maly bratrancek:
Čem a kup. 😀 😀 😀

julova
14. okt 2007

popravde on dost krici ked moderuje...ale bola s nim sranda 😀...hlavne cez prestavky 😀...si tam neviem predstavit nejakeho "naskrobeneho" moderatora 😀...celkom mu to sadlo...taky saso 😀

ok moja...krasny vecer..nech gule posluchaju 🤐 😀 ...cmukajz raz tak velmi a ked bude DD dam vediet a poslem 😉...pa pa pa

andrea52
autor
15. okt 2007

dobre ranko krasavice 😵
tak ako po vikendiku? nieco nove?

peja
15. okt 2007

dobre ranko,
aj ja sa uz hlasim z prace 😝
rano som skoro zamrzla, najradsej by som este lezala v mojej postielke 😅

andrea52
autor
15. okt 2007

veru ti poviem riadna kosa, este ze mam v kancli teplo 😝
nieco nove?

peja
15. okt 2007

ja mam aj v kancili zimu 😠
inak nic nove 😖 Zatial nastastie, cez vikend sme nedostali ziadne infosky ohladom riesenia situacie u svokrovcov, tak zatial sa snazim byt kludna.
momentalne ma trapi, ze sme este nenasli stolicky, na ktorych by sa aj mne aj Marianovi dobre sedelo 😀
a este viac ma trapi robota, mam narocny mesiac a hlavne koniec bude brutalny a ja sa tym stresujem uz teraz 😖 Ale ja som uz taka .... 😀

a2303
15. okt 2007

Dobré ránko 🙂

A zas tu máme Pondelok 😖
Ako sa máte???

Ja som mala víkend trošku čavargovací a potom upratovací..
Ale dnes sa mi robiť nechce... ☹

leguanik
15. okt 2007

cafte babulééééééé....

...tak po dlhom a fakt dôkladnom snažilkovaní prišla predsa len včera mrcha ☹ ..... každy druhy den, prisám vačku, každulinký sme sa snažilkovali ako to len šlo...a ništ 😢 v čom to bude? prečo? som z toho velmi veeeelmi smutná...a milášek môj teiez....ja uz rezignuvávam....
v sobotu som mala take divne špinenie, len dva krat za den....a to mi dalo tiez taku nadej ze som asi tehulka.....ale vidite to....zbytočne som sa tešila...fňuuuuk

renocka55
15. okt 2007

Ahojte kočky
Leguanik nefňučkaj, aj ja som sa pred týždňom tešila, príznaky som mala úplne iné ako pred mrchou, BT som merala a cyklus bol ukážkový, snažilkovali sme sa, vitamíniky sme papkali a ešte mi aj mrcha prvý krát meškala 2 dni a nič ☹ povedala som si kašlem už nato tento rok, nič nejdem merať ani si nepozriem kedy má prísť ďalšia mrcha
Držím Vám všetkým palčeky

peja
15. okt 2007

legu, tak predsa si ta len mrcha nasla? 😠
ale tazke otazky kladies, ze "preco" 😀 To keby sme vedeli, vsetky sme tu uz tehule 😖
aj ja sa uz 11 mesiac tak pytam, ale uz sa nebudem 😉
hlavne sa treba nevzdavat a pokracovat v snazilkovani dalej 😉

leguanik
15. okt 2007

to je fak, su tu pripady kedy sa snazite uz 11mesiacov, niektore aj 3roky...to je fakt, asi zasa pouzijem motto - vsetko sa deje z nejakej priciny...a to co ma prist pride v ten správny čas ze?
ale ked ja by som tak rada aby to prislo uuuuuz....
ja uz sa nebudem snazit kazdy druhy den...ked to bude bude to ked ne ne, a zadne meranie teploty...ani nic, žádné tehu testy...a basta

a to moj drahy ze asi sme sa snazili malo asi treba kazdy den...ja kukám ze no to iste, bude zo mna mrtvolka? takze to nechame na nahodu a na osud....ze?

peja
15. okt 2007

legu, nazory na to, ze "ako casto" su velmi rozne, ale tie kazde 2 dni je podla mna tak akurat 😉 Mne moja doki hovorila, ze staci kazde 3 dni, potom som na nete citala, ze v case ovu kazdych 12 hodin,no vyber si 😅

sandrika
15. okt 2007

Ahohjte babulky 😀

peja
15. okt 2007

ahoj sandri,
jeeeeeeeej Vam to ale leti, ze 12 tt, ved o chvilku rodis 😀

sandrika
15. okt 2007

no hej za chvíľu to je ešťe 6 mesiacov termín mám 2.5. veľmi predbežný teraz idem vo štvrtok na sono tak som zvedavá o koľko drobček podrástol v 6 tt nmal len 17 mm

a2303
15. okt 2007

Ahojte,

Leguanik..... je mi to veľmi ľúto..... ☹
Ale ako hovoríš, asi to takto má byť a príde to v tej správnej chvíli... 🙂

Ja sa už odreagúvam aby som na to nemyslela, dala som sa aktívne na cvičenie a to fakt čístí dušu i myseľ 😉

a2303
15. okt 2007

Ja čakám mrchu na Nedeľu ale už si ani nádeje nejdem robiť... 😔
Ale zas aj ja dobre viem, že psychika si robí svoje... Tej ťažko rozkážeme.

Veď raz sa dočkáme!!! 😉

elenita
15. okt 2007

babulky a o mne si mozete precitat v Snazilkach 15.......mrchu som mala dostat vo stvrtok, stale nic, vselijake priznaky, dnes som si robila test a negativny ☹

a2303
15. okt 2007

Elenita, ešte nezúfaj kým mrcha nikde... 😉
Test nemusel ani správne výsť... Aký si si robila?

rybca
15. okt 2007

Anit - presne tak, psychika je potvora, ja kym sme sa nezacali snazit, tak som pocas cyklu nic necitila a teraz si uvedomujem kazde stipnutie, dokonca v polovicke tohto cyklu ma v podbruzku kratko intenzivne zabolelo, ale teploty nasvadcuju, ze zajtra pride mrchata

a2303
15. okt 2007

Rybca veď to... 😖
Ja mám od minulého mesiaca žilky na prsiach, čo som dovtedy nemala a tehu niesom...
Asi nejaké zmeny v tele... Ale človek to hneď pripisuje príznakom...

mirka27
15. okt 2007

Ahojte,chcem sa spýtať,či ste už niektorá zažila niečo podobné,mrcha prišla o 2 dni skôr,najskôr špinenie,potom svetlá krv,veľa svetlej sliznice,silné kŕče a zas špinenie,tmavá sliznica.Trvanie 3 dni.Tehu príznaky som si nevšimla,určite nič výrazné,okrem pichania v podbrušku,štvrtok veľmi ostrého napravo.Teraz ma stále pobolieva podbruško.Mala som s manželom sex počas ovu,takže tehu nevylučujem.Takýto priebeh mrchy mi nahnal strach,bežne mám úplne iné prejavy.

a2303
15. okt 2007

Ahoj Mirka,
Určite sprav test!!! 🙂

rybca
15. okt 2007

Anit - este sa mi zda, ze mam tmavsie dvorce na prsiach, ale priatel vravi, ze su normalne

rybca
15. okt 2007

Mirka - ja netusim, sama som teraz na vaskach, ze co so mnou je

elenita
15. okt 2007

Anit, nebola som tu....robila som Mamatest.....tusim sa tu kocky nan aj stazovali.......
mrcha stale nedorazila a manzel ma donutil kupit si dalsi test 😀
On, co mi normalne zakazuje kupovat si testy, ze zbytocne vyhodim peniaze 😀

andrea52
autor
16. okt 2007

ahojte krasavice 😵

elenit tak ako dopadol testik? sme zvedave 😵
rybca a mrcha meska?

cica kde si?

libeth
16. okt 2007

Dobre ranko kocky,
tak bola som si dat pichnut vyvolavacku. 😒 A budem zase cakat, a to uz cakam 11 dni. Nechapem preco sa ten ,osud, somnou tak zahrava. Akoby mi nestacilo co mam zasebou, este aj plane nadeje? Muzik mi vravel aby som si kupila pre istotu test, ale naco, ja viem, ze keby som bola tehu tak by som to vedela. Takze snad za 10 dni dorazi...

elenitka - testla si? 🙂

lauritka
16. okt 2007

ahoj libi.fabiana bola tiez na vyvolavacka a nakoniec to bolo tehu 😀