Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

katy2
22. apr 2008

ale ste toho dnes popisali 🙂

a2303
22. apr 2008

Dnes sa činíme 🙂

labelka
23. apr 2008

Ahojte kocky!!!! Co este spinkate? 🙂

Bebca, zajtra testikujes, ako to vidis?

bebca
23. apr 2008

ahoj labelka prave som pisala na snažilkach, ale este uvidime...... 😝 😝

labelka
23. apr 2008

Ja si myslim, ze nie je co riesit!!!
Si tehulinka ako vysita!!!! 🙂 🙂 🙂
Velmi, velmi, velmi sa s Tebou tesim, a skus podrzat palceky aj Ty mne, v stredu budem testikovat.....

bebca
23. apr 2008

ale ved to je jasne ze ti budem drzat palceky, aj budem na teba mysliet lebo ste tu ozaj fajn baby.... aj ked sa osobne nepoznáme, velmi ti prajem aby si mala // 😉 😉 😉 🙂

andrea52
autor
23. apr 2008

kocky dobre ranko 😵

tak vam zajtra drzim siilno palce aby boli // 😵

katy2
23. apr 2008

dobre ranko!
babenky, test som robila, je uplne cisto negativny a teplota zasa klesla... To znamena, ze bud dostanem v tieto dni ms, alebo az po vysadeni liekov.... V kazdom pripade si idem v piatok uz len pre potvrdenie toho, ze mrazaciky nezabojovali.... 😔
Co najskor sa pokusime o 2.KET....

http://www.fertilityfriend.com/home/17dfaa

a2303
23. apr 2008

Dobré ránko 🙂

Určite ste tehulinky 😵

Ja test v Piatok spravím a dufam, že bude bude negatívny... teraz mám také stresy v práci, že už som z toho paf... trvá to už vyše týždňa.... a dnes sa to vyhrocuje.... A radšej by som bola, aby bolo bábenko v klude... Takže až nabudúce....

peja
23. apr 2008

ahojte,
Katy, este nie je nic stratene, zajtrajsok moze vsetko zmenit, aj teplotka moze este stupnut 😉
ale ak citis, ze to nevyslo, tak asi ta tvoj instinkt neklame.... to ma mrzi ☹
ale musis mysliet pozitivne, nabuduce to urcite vyjde 😉 moc drzim palce!

anit, tak tak, babatko treba do pokojneho bruska ....

cicus ahoj 😉 😵

leto79
23. apr 2008

Baby čaute, čítali ste toto???? Skopírovala osm to od jednej snažilky, je to sila:

Ani jsem se vám nepochlubila, že jsem včera četla moc zajímavý článek o nějakém australském výzkumu, týkalo se to vlivu psychiky na otěhotnění. Výsledky jsou na poměry MK pobuřující

Tak tedy - porovnávali páry, které už se hodně dlouho snaží.
Páry A byly značně nad věcí, nechávaly tomu volný průběh, cestovaly, nijak se netrápily a nestresovaly, po doktorech chodily tak přiměřeně.
Páry B žily ve značném stresu, veškerou svou snahu upnuly k otěhotnění, ládovaly se hormonama a milovaly se přesně podle kalendáře a výpočtu plodných dnů.
Výsledek? Páry B otěhotněly v průměru výrazně rychleji než páry A.
Pravděpodobný důvod? On volný průběh je super věc, ale přirozeně velice snižuje pravděpodobnost toho, že se s milováním strefíte do toho pravého okamžiku, navíc lékařská pomoc zvládne divy.
Otázkou ovšem zůstává, které z těch párů měly příjemnější život - je bych volila zlatou střední cestu

Další výzkum - vliv adopce na přirozené otěhotnění - páry, které se léta marně pokoušely otěhotnět.
Páry A - po letech vzdaly běhání po doktorech a adoptovaly dítě.
Páry B - nezvolily adopci, ale veškerou svou snahu upnuly k otěhotnění pomocí lékařů.
Výsledek? Přestože v obou skupinách se našly páry, které nakonec otěhotněly, ve skupině B jich bylo výrazně víc.
Potvrzeno i dalšími nezávislými výzkumy.
Pravděpodobný důvod? Páry, které adoptovaly dítě se věnovaly jemu, nesoustředily se tolik na milování v plodné dny, navíc peníze radši daly dítěti nežli lékařům. Páry bez adopce se stále soustředily na otěhotnění, veškerou energii i finance věnovaly lékařům, u mnoha z nich se výsledek dostavil.

Dobrý, ne?

leto79
23. apr 2008

A katynka, nebud smutna, ono to pride, ja viem, že je to klišé, ale nie je to v našich silách, co aj mna stve. Nic iné nam neostava, len dufat...

a ostatné kočky, chceme konečne //, jasné????? anit, ty budes priebornicka vsetkych snaziliek, prvy raz na ostro a // 😀 😀 😀

a2303
23. apr 2008

Leto, je mi to ozaj fakt ľúto..... ☹
Ale šte sa všetko može zmeniť!!!

a2303
23. apr 2008

Leto, Ty si zlatá 😉

a2303
23. apr 2008

Peji, ani nehovor... už od ráno od 5tej pozerám plafon.... ☹
Robím v doprave a jedno auto mi mešká a klient je pako, a nechce mi zaplatiť prepravu (čo je asi 120 000 sk) to si viete predstavit.... to hneď možem podať výpoveď.... a auto ešte stále nedorazilo....
Už mi je z toho všetkého aj zle... ☹

a2303
23. apr 2008

Jaj, teraz sa pozerám, že prvý príspevok som písala Katy a napísala som Leto...

Baby, dnes mám asi fakt stresy....

Katy, je mi to ozaj fakt ľúto.....
Ale šte sa všetko može zmeniť!!!

andrea52
autor
23. apr 2008

babule ahojte 😵

katy to ma mrzi ☹ , ale neboj sa, hlavku hore a mysli pozitivne, mozno sa zajtra prekvapis 😉
a aknie tak nabuduce to bude na 100%

anit hlavne klud, viem ze sa to neda ale skus 😉

leto podla mna ten clanok je pravdivy, lebo psych. pohoda je sice dobra vec, ale co z toho ked sa netrafime do plodnych dni tak tehu nebudeme,a aj ked sa trafime tak to tiez nic nezarucuje, teda moj osobny nazor je pocitat, pocitat, pocitat,sledovat a mimo plodnych dni psych. pohoda 😀 😀

a2303
23. apr 2008

Andrejka, fakt sa snažím byť kľudná a ako moj otec hovorí: "nič sa neje za horúca" 🙂
Ale fakt sa bojím, že to tak bude...
Veď sa uvidí

leto79
23. apr 2008

andrejka, presne - zlata stredna cesta 😉 🙂 😉 🙂

anit, nic si z toho nerob, pochopila som, ze to bolo pre katy 😔

labelka
23. apr 2008

Ahojte spriznenkyne moje zlate!!!!

Ja len, ze nahlasim aktualny stav: BT je 37,8 😀 , myslite, ze je to o.k? Stupla zo vcerajsich 37,4.....vytok mam stale, a mam strasnu kyselinu....Aj mi podvedomie hovori, ze by to uz mohlo byt ono....

Dneska som bola v drogerii a mali tam tehotenske testy, patkrat som okolo nich presla, ale odolala som....Aj tak neviem ci by bolo mudre kupovat test v drogerii....

A Katy este nie je nic stratene!

andrea52
autor
23. apr 2008

leto presne 😀 😀
som sa zlakla ze som tu uz sama dneska 😀 😀

labelka teda to je riadne vysoka teplota 😲 merias zospodu ci ako??
a ci kupis test v drogerke alebo v lekarni to je jedno, hlavne kup taky ktory bude // palicovy 😉

katy2
23. apr 2008

babenky, dakujem.... pockam do piatku a uvidim, zasa ms nedosla....

labelka, ta BT sa mi nezda.... 😕 merias rano, hned po prebudeni a vzdy v tu istu hodinu? predtym nesmies vstat z postele.... 😕

labelka
23. apr 2008

andrejka zospodu.... 🙂 Len neviem ci je to normalne, taka vysoka, zacala som s meranim len nedavno, asi si idem nieco nastudovat o merani BT.

leto79
23. apr 2008

Andrejka, ja som vzdy tu, len sa skrývam 😀 😀 😀 😀 😀

labelka, ani mne sa ta teplota nezda, uz 37,4 sama o sbe je dost vysoka... A akym teplomerom merias? Moja segra merala digitalnym, a uplne jej zblbol, tiez mala take vysoke hodnoty, ale ked jej ukazalo 41 stupnov, tak ma len utvrdilo, ze je blby teplomer...

andrea52
autor
23. apr 2008

labelka ved prave je to dost vysoke ale budis, niekto je tehotny pri 36,7 -8, preco ty nemozes byt pri 37,8 😀
drzim palce

leto takze ty tak inkognito 😀 😀 dnes mam trosku volnejsie takze tak 😝

labelka
23. apr 2008

prave som sa docitala, presne ako tvrdi katy, ze treba merat kazdy den v tu istu hodinu, co som ja neurobila, hm, takze je to bezpredmetne.....od zajtra to skusim inak...
a meriam klasickym, ortutovym, len nedavno som kupila tento na tieto ucely....
A aka by mala byt optimalna teplota, kto s tym ma skusenost?

andrea52
autor
23. apr 2008

labelka optimalna teplota sa neda povedat, je to indi-vindi 😉 len musis dodrzat to ze merias kazdy den v rovnaku hodiny a este pred tym nez vstanes z postele 😉
pred ovu by mala byt nizsia akopo ovu 😉

takze sa musis sledovat sama a merat takako sme napisali 😉

katy2
23. apr 2008

labelka, s tou teplotou je to individualne... radim merat od zaciatku cyklu, hned ako ti skonci ms, ale cyklus sa rata od 1DC.... nizsie teploty su pred ovu, potom teplota stupne a potom sa drzi hore az do ms, ked zasa klesne alebo sa drzi hore a je to tehu....
ja mam graf v albume, tak sa mrkni ako asi vyzera....

katy2
23. apr 2008

inak vias o BT najdes tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
je to super stranka, tam sa vsetko dozvies....

a2303
23. apr 2008

Ahojte

Problém ešte v práci pretrváva... dnes som volala už asi na 15 ukrajinských čísiel 😒 a to po ukrajinsky neviem ale dohovorila som sa.. baby, drže palce, nech mi to auto už dnes prejde.... 😢

Podľa Vás ak mám mať mrchu 01.05 a cítim sa stále akoby vlhšia (nemám obdobie sucha) je to normálne?
Nemalo by už teraz byť obdobie sucha?