Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

cucuska
2. máj 2008

ahojte babule 😉

peja
3. máj 2008

no teda, baby, tu to ale zije !!! 😀
musim cez vikend zachranovat druhu stranu ...
ale sak co uz, vy zachranujete cez tyzden, to zas ja nestiham 😀

chuchu86
4. máj 2008

ahojte baby, chcem sa opýtať, už štvrtý deň mi meškaju, v prsiach mám také malé hrčky, sem - tam citlivé,
cítim unavu, a mám chuťky - sladkokyslé.

test som robila včera a dnes ráno - a negatívne,

môžem byť tehu ?

lauritka
4. máj 2008

ahojki chuchu ..ano mozes.. nevies kedy si mala ovulaciu, takze sa ti cyklus mohol posunut a na test je este skoro. 😉

chuchu86
4. máj 2008

ahoj lauritka, ovuláciu som mala 15.4. a stihli sme to s mangelom , tak ja neviem

lauritka
4. máj 2008

a vies to presne ? ;)

chuchu86
4. máj 2008

viem, lebo každý mesic si vypočítam plodné dni, a 15.- ého, som mala výtoky - myslím na ten hlien

lauritka
4. máj 2008

no ano...ale hlien sam o sebe smerodatny nemusi byt ;) ak si nemerias BT, tak ovulku presne neurcis. ja by som skusila test zase o dva dni.

chuchu86
4. máj 2008

dakujem lauritka , zajtra idem ku lekárovi

lauritka
4. máj 2008

tak ti drzim palce. aspon budes vediet na com si . daj potom vediet . 🤐

chuchu86
4. máj 2008

ok,

ahojky 😀 😀

andrea52
autor
4. máj 2008

😀 😀 😀
ahojte babule 😵
zdravim aj ja zachranujem 😀

peja
4. máj 2008

cicuuuuuuuuus 😀

a2303
4. máj 2008

Dobrú noc 🙂

andrea52
autor
5. máj 2008

veru cicus nestihli sme sa 😀

dobre ranko a pekny dnik vsetkym 😵

tak nieco nove po vikende? 🙂

leto79
5. máj 2008

ahojte vsetky 🙂
andrejka, tak ja mam nove spravy - som pozitivna na chlamydie, ureaplazmy a mykoplazmy - teda nieco z toho, sestricka mi nevedela povedat, len ze nieco vyslo pozitivne.-| 😔 😔 😔 V piatok tam idem osobne. Tak som zvedava.
Baby, ale by ste neverilo ako sa mi ulavilo. Niezeby som bola stastna, ze to svinstvo mam, ale konecne sa zistilo, preco sa nam asi nedari. | 😅 😅 😅
Takze anit, pejka, vitajte ma v klube 😝

rybca
5. máj 2008

leto - bola by som zvedava ako ti to povie doktor, niektori sa vedia vyjadrovat dost necitlivo ked ide o pohlavne choroby

andrea52
autor
5. máj 2008

leto tak vidis, prislo sa na koren veci a mozno to nie je az take hrozne, mesiac, dva sa poliecis a potom sa tu uz bude tehulkovat 😵
rybca ahoj 🙂

rybca
5. máj 2008

ja mam tento tyzden volat na vysledky kontrolneho steru kultivacii, som zvedava co mi povedia

leto79
5. máj 2008

rybca, to ma ani nenapdlo, ze by mohol byt doki neprijemny. Ale to npredpokladam. Ja viem ze je to pohlavna choroba, ale myslim, ze sa berie inac ako napriklad kvapavka alebo syfilis.
Rybca a aj tebe zistili? ako dlho si sa liecila?

peja
5. máj 2008

leto no vitaj v klube 😀
preliecis sa antibiotikami a bude dobre, neboj 😉

rybca
5. máj 2008

leto - brali sme antibiotika, ja 10 dni a priatel kratsie, nejake ine, no a teraz po 4 mesiacoch mi robila doktorka kontrolnu kultivaciu, aj ked by som prijala keby to urobila skor, ak sa mi to nevyliecilo, tak som zbytocne stratila mesiace,

peja
5. máj 2008

my sme brali obaja 3 tyzdne ATB a kontrolne stery mi robila lekarka cca tyzden po vysadeni liekov...
a inak moja doki to nebrala ako vylucne pohlavnu chorobu, vraj to moze byt napr. z kupaliska... sme si verni predsa a tieto veci mozes mat v tele aj 5 aj viac rokov .... 😉

rybca
5. máj 2008

peja - tiez si tak myslim, ze to nemusi byt ziskane promyskuitou..🙂) ja by som bola radsej keby mi tu kontrolu urobila omnoho skor, vsak za tu dobu som mohla byt vyliecena a znovu nieco nachytat

peja
5. máj 2008

rybca, niektori lekari vraj vobec nechcu robit kontrolne stery, lebo vraj tymi antibiotikami sa to zarucene prelieci .... ale ja by som sa na to tiez velmi nespoliehala 😖 Ale snad ti to dopadne dobre... drzim palce 😉

rybca
5. máj 2008

peja - dakujem

leto79
5. máj 2008

baby, ja si tiez myslim, ze som to musela chytit inak ako pohlavne. Ja som s muzom 9 rokov a som mu verna, a som si ista , ze aj on mne....

Peji, ake ATB si brala? a mali ste pocas liecby zakazany sexik?

andrea52
autor
5. máj 2008

babule tak vam zelam pevne nervy, som o tom pocula a pocula som aj tie reakci dr, niektor ifakt nevedia co so sebou 😝

peja
5. máj 2008

leto, brali sme Doxybene 😝 prvy tyzden mi z nich bolo brutalne zle, ale potom uz ok. Sexik - vyslovene zakazany nebol, my sme si ho dovolili 😀 ale pouzivali sme kondom 😉

andrea52
autor
5. máj 2008

ja pisem jak hotentot 😀 😀