Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

libeth
24. okt 2007

andrejka - ja som skusala, ale bol negativny.

a baby - ja by som teda mala schudnut 😀 Ale cakaju ma dvoje hody a vianoce, tak neviem ci sa do toho dam? 😀

peja
24. okt 2007

no, sak ja som uplne jasna stastistika, aj ked nie som chuda 😀
a v poslednom case zeriem aj za dvoch, ale vcera som uz nevecerala,
teraz idem chudnut, lebo ma caka jedno mile stretnutie... s jednym mladym muzom, s ktorym sme sa 4 roky nevideli 😀

peja
24. okt 2007

libi Vianoce ani nespominaj 😝 😀
inak moja dieta tiez skonci v piatok na obed, lebo idem na vikend k nasim a uz mi maminka volala, ze co ma varit 😅

andrea52
autor
24. okt 2007

libi tak to je mi luto, ale hlavu hore, musime ist dalej 😉

kocky, moja dieta vzdy konci o 12.30 ked idem na obed a zacina vecer o 21.00 ked idem spat 😀, takze nestresovat a papat, chude baby niesu pekne a muzi sa stazuju ze nemaju za co chytit 😀

predstavte si v nedelu sme boli na pohotovosti s mojim drahym, bolel ho zub, a este aj taky skormuteny od bolesti stihol skonstatovat ze jedna zenska co tam bola tiez s bolavym zubom ma pekny zadok 😲 🤐 tak tomu hovorim drzost, som chcela zajst do vnutra a bola som ochotna zaplatit zubarovi ze nech ho trosku pomuci 😀

libeth
24. okt 2007

andrejka - to poznam. Vcera prisiel muzik hladny, dal si o deviatej rizoto, tatarku, syr. No premna same dobre veci, tak som mu to zjedla. A dnes rano som vstala, ze aka som ja hladna? Lenze nemam ranajky, tak musela stacit mandarinka ☹ Dala by som si pizzu.

a za ten zadok, by sa mu veru zislo, trosku hlbsie povrtat, nie? 😀

peja
24. okt 2007

no, moj muz ma zas rad pekne vyvinute zenske poprsie.... takze niekedy si ide hlavu vykrutit... Doma to totiz nema 😀 Ale vraj v pohode, silikony zatial nemusim davat, spolieham na tehotenstvo 😀

libeth
24. okt 2007

moj muzik velke prsia nemusi, takze v poho, ale svagor moj, ten len take tie obrovske, mega a furt mi pozera na moje a hlada a hlada, tak radsej pozrie na svojej zeny. Ta ma podla jeho predstav. 😀

andrea52
autor
24. okt 2007

libi ja tiez tak vacsinou vyzieram drahemu veceru, to on ma popise prace prist vecer do postele s chlebikmi, nasa konverzacia ked ich ide robit:
zlatko das si aj ty?
nie, bude mi zle a laskavo uz tolko nezer lebo neprejdes cez dvere a este do potele 😀
navrat do postele
zlatinkooo das mi jedene, iba skusim 😀
nie bude ti zle a laskavo uz tolko nezer lebo neprejdes cez dvere a este v poteli 😀 😀 😀
a potom mu ich aj tak zjem 😀

no to poprsie, to nemusi to ma doma, ale aj tak si neodpusto komentar 😀

libeth
24. okt 2007

tak, tie chlebiky mi mame kazdy vecer, moj muzik robi fantasticke chlebicky, stale ich mozem. Som mu povedala, ze odkedy u nich byvam tak to co som pribrala je z tych chlebikov.. Ale ked su take dobreeeee. A mna sa pytat nemusi ci si dam, to uz vie, ze ja vzdy 😀

peja
24. okt 2007

chlebiky, u nas zapekane sendvice, v tych je moj M tiez majster, mnam, ste mi narobili chute, nejak som vyhladla!!!! 😝 😀

andrea52
autor
24. okt 2007

kocky zakaz hovorit o jedeni, my mame obed az o 12.30 a too je tak daleko 🙄
ale neva, ja si to vynahradim niekde inde 😀

peja
24. okt 2007

ja mozem papat uz o 12 ale kolegyne ma zvycajne tyraju aj do pol jednej, kym sa na ten obedik vyberieme... 😀

teraz pijem caj, bez cukru 😀 Ale na moj zaludok taketo veci neplatia, ze oklamem ho, ked sa napijem. figu borovu... 😝

andrea52
autor
24. okt 2007

ja uz mam caj, kavu za sebou a aj parok v rozku, ale je mi z neho 😝

peja
24. okt 2007

adi, ja mam uz cca tyzden po vsetkom co zjem brutalnu kyselinu 😝 ☹
a neviem, co mam jest, aby som ju nemala 😠 A tak jem vsetko 😀

andrea52
autor
24. okt 2007

tak kyselina trapi aj mna posledne 2 dni 😝 a mne pomaha cmulanie sladkeho cukrika, skus 😉

a2303
24. okt 2007

Ahojte 🙂
Dobrá téma 🙂 Jedlo 🙂
Ja som si povedala, že ak chcem byť tehu, tak musím schudnúť z 54 kg (čo mám) na 50 kg 😀
Ale zatial sa mi nedarí...
Baby, taký dobrý recept mám. Robila som patizonové fašírky!!!
Očistila a nastruhala som patizón, potom som nastrúhala tvrdý syr, pridala vajce, struhanku, vegetu, 1 cesnak, štipku čierneho korenia a to všetko spolu dobre zmiešala. Z masy som spravila fašírky a vypražila (ale už sa neobalujú). Bolo to fakt chutné!!! a ľahké jedlo na žalúdok 🙂

a2303
24. okt 2007

Babiky, podľa Vás je normálne ak mi mrcha prišla /bez špenenia/ v Nedeľu na večer a od dnes rána už nič???
Ešte v noci mrcha bola a od rana nič... 😕

a2303
24. okt 2007

Musim odbehnuť pre lieky na toho streptokoka... ☹
Poobede prídem.
Zatial Vám prajem pekný deň!!! 😵

Elenita, neboj, si tehu ako vyšitá 😵 😵 😵 😵 😵

Čo poviete na tú moju mrchu? 😕

peja
24. okt 2007

cicus, skusim, ale najprv musim nejake cukriky zohnat 😅

anit, nechapem, preco chces chudnut????
chude zeny mozu mat problem otehotniet... 50kg je strasne malo

a2303
24. okt 2007

Este som tu 🙂

Peji, lebo ja som sa cítila dobre, keď som mala 50 kg (mám výšku 164 cm).
Teraz sa až tak dobre necítim...
Ale samozrejme, stravovať sa chcem poriadne, chcem to zhodiť aerobikom 🙂

peja
24. okt 2007

a ta mrcha je uplne v pohode... 😉
a s tym chudnutim, rob ako myslis ... 😉

a2303
24. okt 2007

Peji, na kyselinu nie je dobré mlieko?

Alebo si to s niečim mýlim?

a2303
24. okt 2007

Bežím, ahojte 🙂

elenita
24. okt 2007

anit dik za povzbudenie 😉

peja
24. okt 2007

elenitka a krv Ti zobral doki?

elenita
24. okt 2007

peji ved to, ze nevzal.........cakala som tam asi 6 hodin a vybavena som bola za 10 sekund 😖

peja
24. okt 2007

to je divny lekar 😠
ale nevadi, len musis byt trpezliva teraz 😉 Mozno to bral tak, ze ked mas pozitivny test, tak je to samozrjeme 😉

elenita
24. okt 2007

No, mne povedal podla sona, ze je to na 90 perc......ale uz tam mal nieco vidiet podla mna................ 😖

peja
24. okt 2007

elenitka, fakt nemusel nic vidiet.....
zavisi to aj od toho, aky ma pristroj.. neboj moja, ked mas pozitivny testik, tak si tehulka 😉
a nemas nejakeho znameho - ineho lekara? alebo by ti nevedel niekto vybavit? lebo 2 tyzdne cakat je dost, ja by som to nevydrzala ....

andrea52
autor
24. okt 2007

peja tak ip som docitala, to chce klud a nohy v teple 😀 😉
anit idelana vaha je o 10 kg menej ako mas vysku, cize ak mas 164 cm, tak 54 kg je absolutna pohoda 😉
cica takze pribrat, to je rozkaz!
elenit naozaj sa neboj, ako som ti pisala bola som na tom rovnako, este otazka robil ti uzv alebo sono zvnutra?