Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

andrea52
autor
14. nov 2007

dobryyyyyyy vecerrr 😀
halooo 😲 😲

katy2
14. nov 2007

ahoj! 😉

peja
14. nov 2007

halo 😉

andrea52
autor
14. nov 2007

ahooj 😵
tak ako sa mame???

katy2
14. nov 2007

ja mam uz ziadost na stole u revizneho dr. Buduci tyzden by som ju mala mat v ruke ja aj v centre... 🙂

peja
14. nov 2007

dakujem za opytanie, mam sa velmi dobre, uz mam umyte vsetky okna 😀 😀

a ty? 😉

andrea52
autor
14. nov 2007

😲 ty si sikovnica 😵 😵
katy tak to je super, a potom co dalej???

juuj no mne je dnes fakt blbo, prisla som domov a blinkala som 😝 hruuza

katy2
14. nov 2007

teraz cakame na genetiku, aby sme sa konecne dozvedeli, ci ma vyznam robit mesa/tese, alebo nie. Ak ano, tak predsa asi pockam na januar a v januari by som uz mohla byt tehulka. V decembri to asi nema velky vyznam nahanat...

peja
14. nov 2007

cica, blinkala ????!!!! 😲 😲 ved ty si tehula! 😎

andrea52
autor
14. nov 2007

katy mesa/tese??? to je cooo? som asi blba, ale fakt neviem 😕
cica to isto nie, netes sa, niekto ma uriekol, mama ma kadila 😝 krcok je taky makky, brucho nafuknute, vyzeram jak svinka 😀 bola si kocikovat?

andrea52
autor
14. nov 2007

cic daj skype 😉

peja
14. nov 2007

uz 🙂

lessie
15. nov 2007

Dobré ránečko bosorky 😀

alex21
15. nov 2007

ahoje kočky čo mate nové. 😉
Janke gratulujem k miminku a Lauritka straaaaašne moc držím palceky.
Prišla by som vás pozret aj častejšie ale šefka mi stále kuka do počítača a nadava ked si nahodou pustim internet. Teraz písem len za to že príde az po 9:00. Tak to trošku využívam

lauritka
15. nov 2007

🙂 dobre ranko..ahoj lessi ahoj andrejka. 😵 dakujem za drzanie palcekov. 😀

alex21
15. nov 2007

lauri ako sa cítis asi sa dost pozorujes co

andrea52
autor
15. nov 2007

dobre ranecko 😵
alex este vydrz o chvilu pojdes na matersku 😵

alex21
15. nov 2007

adka ved uz rátam dni ako blbá už len 22x idem do práce potom mam nejakú dofču a potom už len materská. Ja si už normálne strihám meter. 😀

andrea52
autor
15. nov 2007

laurit hod link na graf 😉

rybca
15. nov 2007

Dobre ranko...🙂

lauritka
15. nov 2007

no dva dni som sa teraz citila, ze mrch akazdu chvilu dorazi..ale dnes uz necitim vobec nic :P graf mam v grafoch na prvej strane hore ;)

rybca
15. nov 2007

lauri, mne dnes opat klesla teplota, ale nie na mrchovsku hranicu a prestali ma boliet prsia

lauritka
15. nov 2007

rybca tebe to strasne skace..nechapem to..beries lieky ? v predovulacje fazi si mala normalnejsie teploty hm,mmmm.

rybca
15. nov 2007

teraz neberiem, zacalo to skakat v druhej polovici bratia duphastonu, co by mal upravovat to vsetko, ja to tiez nechapem,

lauritka
15. nov 2007

😕 nechapem rybca..a chora nie si :: ja beriem duphastom uz tyzden, ale nevidim nejaky markantny rozdiel.

alex21
15. nov 2007

lauritka tvoj graf vyzerá zaujímavo a v tedy ked ti klesla teplotka sa asi miminka uhniezdovali. Tak ti to strašne želám aby ti to vyšlo

lauritka
15. nov 2007

😀 alex ale mne klesla dvakrat :P myslis, ze to bolo raz jedno a potom druhe ???? 😅 to by bol gol 😵

rybca
15. nov 2007

lauri - vsak doteraz som nevidela ani ja, len ma este zarazila ta 3dnova mrcha, to som mala 1. krat, ale mohla byt ovplyvnena antibiotikami, no vsak uvidim, ci sa mi spusti do pondelka, v sobotu testujem a ked sa do pondelka nepusti, tak idem k doktorke

lauritka
15. nov 2007

no rybca v podstate ti este nemeska. ale testnut mozes :P

alex21
15. nov 2007

lauri všetko je možne aj mne klesla viac krát ale nie tak zasebou a mám len jedno aspon zatial to tak vyzerá 😀 Ale myslím si že u teba dost robí aj psychika a ta tiež môže pôsobit na teplotku.