Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

pozemka
18. dec 2007

ahojte baby ja sa chcem opytat ci mi neviete povedat kedy by mala ist baba ku gynekologovi na zistenie ze ci je tehotna po kolkatich dnoch ked jej meska menzes? velmi pekne dakujem!!!!!

leguanik
19. dec 2007

ahojte babky-žabky

pozemka - a tebe kolko meska? robila si si aj test? no ak ti meska aj tyzden, ja som isla tak ze som si bola ista ze som tehu, lebo mi vysli dva testy pozitivne a uz 2tyzdne mi meskala mrcha...

Sandrika - dakujem :o) hej pekne ti to pribúda....

Anit drzime palceky aj na nohach aj na rukach a aj tie co este nemáme 😀

peja
19. dec 2007

dobre ranko krasavice 😉
no, vidim, ze ste to tu pocas mojej nepritomnosti krasne flakali 😀

a2303
19. dec 2007

Ahojte,

Skušku mám za 2 🙂 Jeden bod mi chýbal k jednotke 😖
Ďakujem za držanie palcov!!!
Ako sa dnes máte???

Ja už bežím na obed 🙂

andrea52
autor
20. dec 2007

halooooooooooooooooooooo 😲

a2303
20. dec 2007

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😵 😵 😵

govinda
20. dec 2007

ahojte babuľky.

Prišla som vás na chvíľku pozrieť a tu niet nikoho ☹ .
Prepáčte, že sem tak málo chodím v poslednej dobe, ale zútulňujeme si nový bytík - maľovali sme, teraz upratujeme a v polovici januára sa sťahujeme. Takže som v jednom kole, v práci internet nemám, tak sem vôbec nestíham chodiť. Ale od januára to bude lepšie - to je moje predsavzatie do nového roka.

A ćo je tu nové? Nájde sa dobrá duša, ktorá by mi to zhrnula a hodila do IP? 😉

Všetkým vám prajem krásne vianoce 😵

katy2
20. dec 2007

Ahoooooj!!!!!!
Lauritka je tehu!!!!
A ty ako sa mas?

leguanik
21. dec 2007

ahojte babky, inak ja to tu neflákam mne včera zasa nesiel koník 😠 tak to preto....

super Anit - ved dvojecka je tiez dobra, lepsia ako trojec nie? tak bud rada 😀

andrea52
autor
21. dec 2007

caute krasky 😀
tak kde ste vsetky?????????????,,

peja
21. dec 2007

cica nazdaaaaaaaar 😀
kua ja nestiham 😠 a ze sviatky pokoja, hahaha 😀 😝

leguanik
21. dec 2007

no sme tu, posledny den som tu pred sviatkami,m ozno sa prihlasim u nasich ked budem aj medzi...ale neviem neviem ci bude cas, fakt to ani njsu sviatky pokoja sak furt neco..ja musim dnes este napisat 500 pfiek obaliek naplnit a poslat, fuuu to je neco 😝

peja
21. dec 2007

legu, idete dedkovcom oznamit, ze budu mat vnucatko??? 😉 😵

a2303
21. dec 2007

Ahojte 🙂

Tak ani ja nestíham 😒 Nemáme ešte ani stromčke, ani rybu, a ešte aj darčeky mi chýbajú 🤐

Babiky, prajem Vám krásne Sviatky 🙂 Veľa lásky a pokoja 😵 😵 😵

leguanik
21. dec 2007

peji - ano babkovci a dedkovci budu mat pod stromečkem malú botičku - každý 😀 ....tie vyrazy tvare budem uprene sledovat a musim si ich zapamatat, hihi.....

inak aj ja prajem krasne sviatky plne pokoja a radosti, bez hadok so slniečkom v duši 😵

alex21
21. dec 2007

ahojte kočky. 😉
Nejak to tu flákate. Už máte volno a ste doma. Ja som práve prišla od lekára a všetko je ok. Krčkok je ešte dost vysoko a uzavretý. Takže cez sviatky by sme určite rodit nemali. 😀
Želám vám krásne Vianoce a vela vela darčekov pod sromček. A aby sa vám cez tie sviatky podarilo splodit najkrajší darček na svete. 😉

andrea52
autor
21. dec 2007

tak kocky, mne dnes prisiel konecne darcek, som si vydychla 😀 😀

tak vam prajem aj ja krasne vianocne sviatky a vela vela darcekov, alex a tebe specialne taky zivy, no este nie 😀 a nam ostatnym fazulky do bruska aj ked ja budem mrchovat cez sviatky 😝

peja
21. dec 2007

cicus tak bude natriasanie??? 😀
super

aj ja Vam vsetkym prajem krasne, radostne a hlavne pokojne sviatky
a dufam, ze sa tu opat vsetky stretneme a buduci rok bude pre nas vsetky maximalne uspesny po vsetkych strankach 😉 😵

andrea52
autor
21. dec 2007

cica veru veru bude aspon take 😀
a vy ako budete sami, ci??
a nezabudni na marfu tento rok 😉 😀

katy2
21. dec 2007

Babenky, aj ja vam vsetkym prajem krasne Vianoce, aby vam novonarodeny Jezisko priniesol to, po com najviac tuzite...

peja
21. dec 2007

jezisi cicus, vcera som si Marfu kupila na DVD, pozriem aj original v rustine 😀 Uz sa tesim ako male dieta.... 😵
Stedry den sme s nasimi, na dalsi den ideme ku svokrovcom, nechce sa mi, ale patri sa podakovat za darcek, ktory som si vybrala a oni bez vyhrad kupili (drahy jak svinaaaaa 😝 ) Snad prezijem...

inak uz mam prace plne zuby, dnes chcem zabalit skor, ale robim aj medzi sviatkami 😝
a este nemam vsetky darceky pomoooooooooc

ale inak som happa, ze idu Vianoce, tie stromceky, koledy, uputavky v telke ma vsetky tak dojimaju 😅

peja
21. dec 2007

aha a mrchu cakam na stedry den tiez 😝 😝 😝
ale radsej nech pride este, lebo beriem hnusne antibiotika a tie tehulky nemozu 😔

andrea52
autor
21. dec 2007

cica ja to serem, vcera som kupila aj ja marfu na DVD a este aj No pockaj zajac!! 😀

no ja som dnes nakupila posledne darceky a teraz uz len upratovat, inak aj ja budem cez sviatky v praci teda az v piatok a potom aj na silvestra 😝

alex21
21. dec 2007

adka dufam, že ten živý darček počká do februára ved chceme vačší príspevok 😀

andrea52
autor
21. dec 2007

alex tak teda stastny prvy februar, budem na vas mysliet 😀

peja
21. dec 2007

adi, no nad tym No pockaj som zavahala, mali to ale nekupila som 😝 😀 sak nemusime mat vsetko rovnake 😀 😀

peja
21. dec 2007

juj baby, hraju mi moju vianocnu - Driving home for Christmas aaaaaaaaaaach 😵 😵

andrea52
autor
21. dec 2007

veru a este aj mrcha nam pride mozno rovnakooo 😀 😀 😀

peja
21. dec 2007

tak to uz potom naozaj musime spolu aj tehulkovat 😉

peja
21. dec 2007

boooze, prave mi volal bracho, zajtra ma dojst domov na sviatky /je v Norsku/ a ze z Osla nelietaju lietadla kvoli pocasiu, z nejakych 40 lietadiel odletelo 7-8 a predpoved pocasia sa nelepsiiiiiiiii 😝 😠 😠 😠