Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

andrea52
autor
16. jan 2008

cafteee 😀
strasi tu este niekto???okrem mna??

katy2
16. jan 2008

ahoj 🙂
ja som tu 😉

martinkamm
16. jan 2008

ahojte bambulky moje ako sa mavate?

andrea52
autor
16. jan 2008

ale vas tu je 😵

tak ako sa mate? katy ako sa citis, tak co kedy sa chystate?

martinka a ty ako??

katy2
16. jan 2008

jej, martinka, uz ti svieti 30tt 😵 uz sa ti to krati...
ja stimulujem na IVF a zaciatkom buduceho tyzdna ideme na odber a potom na transfer... 😵

andrea52
autor
16. jan 2008

katy tak si ma predbehla 😀

katy2
16. jan 2008

andrea, v com? ved tehulkovat mozeme este spolu 😉

andrea52
autor
16. jan 2008

tak ako sa citis ako co chvila tehula???

katy2
16. jan 2008

adka, zatial sa velmi bojim, ci najdu u manzela nejake spermijky... sme pripraveni aj na horsi variant, ale vlastne babo je vlastne babo 😔

andrea52
autor
16. jan 2008

no odpovedala si mi este pred tym ako som sa opytala 😀
neboj moja vsetko bude v poriadku a hadam jednu najdu a bude vlastne, musis byt v klude 😉
no moja na to spolocne tehulkovanie by som sa rada dala nahovorit 😉

martinkamm
16. jan 2008

juj babenky veru krati mam cim dalej tym vacsi strach ale zaroven som aj plna ocakavani a stastia velmi sa tesim 😵 a vy ako babulky?

katy2
16. jan 2008

adka, ja tiez neviem, ci sa to podari na prvy raz ale musim verit...
uz by sme si to tu vsetky zasluzili, po tolkych peripetiach a cakani... 😔

martinkamm
16. jan 2008

ja vam to babenky z celeho srdca prajem a my s drobcekom vam posielame tehu virusiky aby to cim skor vyslo!!!a vam pri nicku svietili tiez krasne tt!!!!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

andrea52
autor
16. jan 2008

katy neboj no jednucho musi prist rad aj na nas, musime verit 😉
martinka tie virusiky potrebujeme ako sol 😀 😵
a co ako skola a drahy? dufam ze sa to urovnalo 😉

mimka
16. jan 2008

ahojte babiky.... júúúj som tu dávno nebola, ako sa máte? 😉

martinkamm
16. jan 2008

andrejka s drahym sa to uz nikdy neurovna ja uz o to nestojim uz som si kvoli nemu vytrpela viac nez dosta nie len ja! a skola v pohode dnes sme zvladli druhu skusku 😵

andrea52
autor
16. jan 2008

no som si myslela ze uz ani neprides 😉 no vitaj a dufam ze v novom roku sa ukazes castejsie 😉 tak co nove? ty sa pochval 😉

andrea52
autor
16. jan 2008

martinka tak vidis, nakoniec ti dal to najkrajsie co ti mohol dat a mozno si to ani neuvedomuje 😉 som rada ze to preslo a ze sa mate fajn, 😵
tak druha skuska? stihnes hadam do porodu, vsak??

skrecok
16. jan 2008

Ahojte...
Martinka, viem ze to mas velmi tazke. Ale urcite si najdes niekoho, s ktorym budes velmi stastna. Zasluzis si to.
Ale pekne to uteka, uz si v 30tt 😕 .

martinkamm
16. jan 2008

uteka to ako voda veru ale strasne mooooc sa tesim na moju bambulku vo stvrto ideme na sono tak sa spytam hadam na pohlavie 😵 ak si to zasa nerozmyslim

no skolu stiham len po porode budem musiet dokoncit skusky a spravit statnice ale drzi ma moja milovana rodinka a velmi pomaha tak to hadam dokopeme

andrea52
autor
16. jan 2008

no jasne ze to zvladnete, ved uz budete na to 2 😉 a my s tebou 😉
skrecok ahooj 🙂

martinkamm
16. jan 2008

dakujem vam moc babulky ved aj toto forum mi dost pomohlo a pomaha clovek sa moze postazovat pokecat si aj sa zdoverit 😵

andrea52
autor
16. jan 2008

veru je to dobra vec, toto tu 😀

martinkamm
16. jan 2008

no mne to pomohlo ked som najviac potrbeovala apomaha aj vdaka vam vsetkym som dnes tam kde som 😵

andrea52
autor
16. jan 2008

veru lahsie sa to vsetko znasa ked nas je viac mozno v podobnej situacii ale tak ten koniec bol na tebe, a je super ze bol tak pozitivny 😉

skrecok
16. jan 2008

V dobrom ti zavidiiiiim 😉, ale prajem ti, aby si mala nadherne babatko a prinasalo same radosti 😵 . Klobuk dolu, ze este zvladas aj skolu, si sikulka. Uvidis, ze zachvilu budes mat za sebou porod a aj skolu. Moja spoluziacka az teraz dokoncila vysoku skolu a to som uz pomaly 3 roky po skole. Nerob si z toho nic, skola pocka 😉 .

lauritka
17. jan 2008

ahojki..anit ani ja by som steniatko len tak nenechala..a ked si predstavim , kolko ich po vianociach muselo byt opustenych ☹ ludia su krutí... otrasne, naco to kupuju, ked to potom vyhodia.ruky by som im dolamala. 🙄
my sme strasni milovnici zvierat, keby som mala vela penazi, urcite by som investovala do utulku..chudata.. 😔

peja
17. jan 2008

ahojte krasky, tak snad sa aj mne dnes podari stravit tu trosku viac casu 😅

a2303
17. jan 2008

Ahojte

Lauritka, to aj my máme veľmi radi zvieratká... Drahý tiež hneď povedal, že ho berieme 🙂 A moj brat má 19 rokov a stále mi hovorí :"Ani, začnem robiť, budem mať veľa peňazí a spravíme spolu útulok". Taký je podarený!!!
A maličká /fenka/ TARA je veľmi zlatá, už aj poslúcha 🙂 A je hrozne vďačná!!! Už aj s mačkami sa začínajú zoznamovať. Len mačky sú väčšie ako ona 😀 Každý sa náš pýta, že čím ich kŕmime, lebo sú ako obrie mačky 😀 A tú sú tiež mačičky z ulice... našli sme ich 3, všetky sme si zobrali, len 1 nám niekto asi zabil... 😢 Tak sú už len dve..

lauritka
17. jan 2008

🙂 oh anit ...urcite si na seba zvyknu...to bumsi byt zlate...a fenka vam bude verna az do smrti, aj preto, ze ste ju zachranili. ja som tiez raz zobrala jednu fenku z ulice este pred par rokmi, mala ju mojamam..len ju potom zrazilo auto 😢 to bolo smutku....teraz moja mama nechce ziadneho psa, len uz caka na vnucatko 😅