Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

a2303
15. máj 2008

Alex ďakujem!!! 🙂
A čo maličká? Poslúcha?

a2303
15. máj 2008

Lauritka, normálne sa krásne pozerá na Tvoje 6tt 😵 😵 😵

alex21
15. máj 2008

tak tie vone a smrady som citila aj ja. Taký citlivý nos som nemala nikdy ako ked som bola tehu. A najviac mi vadili mužove nohy. Musiel si ich chodit umývat 2x za den 😀
Anit kedy bude svadba este nie je termín 😨

alex21
15. máj 2008

Malička už začína posluchat. Ale do 3 mesiacov sme toho museli strašne vela preskákat. Stále sme mali nejaký problem. a ked sa jeden vyriešil prisiel druhý a tak dokola. Vela krát som plakala s nou a nevedela si rady a ani jej pomôct.
Teraz sedi v lehátku a bucha do hrazdičky a este sa aj s hračkami rozpráva. A strasne sa otača za telkou to ju hrozne bavi. Takže teraz mávam vypatý televizor lebo akonahle ho zapnem uz tam pozera. A ked ju otočim tak ona otáča hlavu naspat. Keby sa dala otočit o 360 stupnov tak ona ju určite otoči. Aj dnes som ju pustila a ked som zbadala, že ju pozera tak som ju vypala. Ona si normálne vzdychla a potom sa začala hrať s hrazdičkou.

a2303
15. máj 2008

Alex to vážne tak má rada telku??? 😵 😵 😵 Maličká je riadne prefikaná!!! 😀 😀 😀
Musí byť hrozne zlatá!!!
Moja, hlavne že teraz je už všetko v poriadku a ťažké obdobie je už za Vami 🙂

lauritka
15. máj 2008

anit ;) alex to je dobre, ze jej to nepustas, to nie je dobre pre take male babatka.. kamoska nechvala malu kukat telku uz od malicka, teraz ma dva rocky a skuli... cakaju co dalej ☹

a2303
15. máj 2008

Alex, myslíš moju svadbu??? 😨

Lebo to neviem ešte ani ja 😀
Zasnúby sme mali s Drahým v Marci 🙂 Aj svadbu by sme už mali, len to závisí od jeho sestier. Obe sú v USA a pozabudli na svoje papiere a teraz im shodili pasy ☹ Takže sa domov dostanú ale naspäť už nie... Najprv si musia poriešiť papiere a potom keď prídu bude svadba 🙂 Jedna to už rieši 2 rok... ☹ Tak si to vieš predstaviť. Ale zas svadba bez jeho sestier, to si nevieme predstaviť... 😒
Takže čakáme! Akurát mi minule jedna volala a som jej hovorila, že len aby to nedopadlo tak, že už naše pr. 2 ročné dieťatko bude na našej svadbe tancovať 😀 😀 😀

alex21
15. máj 2008

tak hrazdička ju už omrzela, museli sme popozerat obrázky na stenách, skontrolovat knižky v kniznici pozrieť von oknom a potom som ju uspala. Sama zaspávat nevie a ked chce spat tak zostane mrzutá a hnevá sa to znamená, že chce uspat. Takže to bude prvý 20 minutový spánok. Este bude jeden 20 minutový a potom dvojhodinový vonku na prechádzke a samozrejme za pohybu. Kočik nesmie zastať.

lauritka nechcem jej dovolit kukat telku radsej ju ani ja nebudem pozerat ved aj tak tam nic neni. Len musim davat na muza pozor lebo on je maniak a ked som neni s nimi a chce ju utisit tak jej ukaze telku a pozeraju spolu. Tak musim kontrolovat ešte aj jeho. 😝

anitka neni to az tak v poriadku len Eliška to uz lepšie znáša a mamina ma pevnejsie nervy. Stále mame problémy s črievkami. Má strašne riedku stolicu. Kaká len vodičku a pritom ju nevie zo seba dostať. Už 7 týzdnov nekakala sama. Stále jej musim pomáhat. A ktomu má ešte reflux ale ten sa nám už upravuje. A na črievka ma probiotika ale nejak jej nepomáhaju tak neviem.
A myslela som tvoju svadbu. Viem, že ste mali zásnuby tak som myslela či neni aj termín. No a tie tvoje buduce svagrine by sa mohli posnazit.

Idem rýchllo niečo urobit ešte mám 15 minút tak sa tu majte pekne. A drzime vám palčeky aby ste boli čo najskôr tehulky. A lauritke aby to tento raz bol krásny a uspešný koniec. 😵 😉

a2303
15. máj 2008

Ahojte 🙂

Oddychujete?

petrzalkaa
15. máj 2008

andrea a a2303 dakujem vam za podporu,ja viem,že to chce trpezlivosť,z tých príznakov mi už švitorí,každý mesiac si myslím,že ich mám atd...ved to iste poznáte....teraz ma mätú hlavne tie bradavky,nikdy som ich nemala citlivé ani bolestivé a teraz to trvá stále,mám ich trošku červené ale nerobila som nič,čím by som si ich mohla podráždiť,tak preto mi je to čudné. Ten výtok som mala len v ten jeden den ôsmy po ovu a teraz zatial nič a ten tlak pri vaječníkoch je tiež pozvolnejší....takže akám dalej ako sa to bude vyvíjať.ešte mám týžden do ms... 😒

labelka
15. máj 2008

Ahojte vsetky, este stale som tu, vcera mi lekarka na vizite povedala z este musime cakat pokial nezacne bit srdiecko, takze ja ratam ze do stredy tu este pobudnem.....

Inak vam poviem ze cele dni len zvraciam, po kazdom jedle, davaju mi aj take cipky Torecan, ale nemyslim,ze mi to prilis pomaha. Dneska mi bolo obzvlast zle, mala som teplotu, triasku, viac krat som vracala, tocila sa mi hlava, tak sestricka povedala, ze mi hadam na noc daju infuziu....

A este vam daco poviem, ked ma prijmali, robili mi kontrolne stery, vsetko bolo o.k, a pred par dnami mi stery opakovali a nasli nejake tri bakterie, nejaku mikozu ci ci tak mi nasadili antibiotika medoclav, tak som z toho nestastna, neviem kde sa to len tak zrazu zobralo....

lessie
16. máj 2008

ahojte kočky 🙂
Ako sa máte mojenká?
pejuška-držkaj sa, myslím na teba moc 😉
lauri-krásne ti to tam svieti v tom pase, super 😵
leto, anit vy ako pokračujete?
alex-malinký je chutnučká 🙂
Bola som u dokiho, všetko je v poriadku a už vieme čo čakáme 🙂 , budeme mať bambuľku 😵
papa a držkajte sa všetky 😉

lauritka
16. máj 2008

lessie jeeej... to je krasna sprava.. 😵 takze mozte nakupovat ruzove 😝

lessie
16. máj 2008

lauri-áno, môžme nakupovať ružové. Sme veľmi šťastní 😵 .
A ty si ako tehuľkuješ? 20.5. budem na teba moc myslieť. 🙂

lauritka
16. máj 2008

🤐 lessi dakujem ..mam sa fajn, ale nejak nemam nevolnosti hmmm 😕

lessie
16. máj 2008

lauri-ani ja som nemala žiadne nevoľnosti, ja keby nejdem raz za mesiac na uzv, tak ani by som nevedela, že som tehotná. Nebojkaj nič a teš sa, že sa cítiš fajn 😉 . Aj ja som sa nad tým trápila, že nič mi nie je, že či je všetko v poriadku a bolo 😉

andrea52
autor
16. máj 2008

ahojte krasky 😵

lessie blahozelam k bambulke 😵

labelka z toho si nic nerob, ja tiez ked som prisla do nemocky som nemala nic a po odchode to iste co ty 😉 to bude asi tym "dezinfekcnym" prostredim 😝 neboj sa nie je to nic hrozne, cipkami to prejde 😉 drzte sa 🙂

laurit drzim palce..... 😉

lauritka
16. máj 2008

dakujem lessi si ma ukludnila ;) ahoj andrejka.

a2303
16. máj 2008

Ahojte 🙂

Dnes som Vás asi nezastihla 😒
Bola som dnes mimo, lebo brat mal rozlúčkovú 😀
Moj malý drobec už končí strednú... ako to letí....

Lessie, aj ja blahoželám k bambulke 😵
Ďakujem, mám sa fajn. Teraz som 3 deň po ovu a najradšej by som už vedela, že čo a ako 😀 😀 😀
To som celá ja 😀 😀 😀
Ale ináč v pohode 🙂

Idem trošku porobiť, čo som dnes zameškala....

Prajem Vám krásny a hlavne pohodový víkend 😉

peja
17. máj 2008

ahoj krasky, no, vidim, ze ste sa snazili a daco aj popisali 😀

lessinka, srdiecko, gratulujem k bambulke 😵

no a ja ... kua .... nepriechodny pravy vajcovod ☹ a drobne loziska endometriozy....
este neviem, co bude dalej, vo stvrtok idem na stehy k mojej doki, tak jej odovzdam spravu a potom asi do FC, co mi povedia....
inak samotna hospitalizacia, no to by bol roman, dost otrasne 😀 ale od zakroku to uz bolo v pohodicke, mala som dobru anestezu, zobudila som sa s cistou hlavou, po dvoch hodkach ma aj z pooperacky pustili a vecer som uz na chodbe popijala s mangelom kavicku z automatu. Trosku to boli, to je jasne, ale citim sa inak super 😎
a ziaden klystir, ziadna cievka, no co viac som si mohla priat?! az na ten vysledok, ale snad to bude ok ...

leto79
18. máj 2008

ahoj peji,
tak som rada, že už máš po, aj ked ten výsledok - waw, ale hadam to nebude až také zlé. A mas nejaké priznaky? NApr. na tu endometriozu? A ked bol pravy vajcodvod nepriechodny, spriechodnili ti ho? Normalne som dostala strach, ze aj mne nieco zistia. Neviem, ci si si vsimla, ale nase osudy su uplne rovnake. Prvy SPG u vas katastrofa, u nas tiez. Potom sa ukazalo, ze je to uplne v poriadku - u nas to bolo presne tak isto. Potom ti zistili chlymydie, mne ureaplazmy. sla si na laparku, mna laparka v najblizsom case caka tiez. Takze cakam, co mi zistia 😕 😕 😕 😕 😕 😕

peja
18. máj 2008

ahoj leto, nic sa ty neboj, ja som sla presne v slapajach svojej kolegynky, ktora riesi rovnake problemy ako my, spolu sme mali zly spg, spolu sme sli do centra, spolu sme liecili ureaplazmy, ona bola na laparke mesiac predo mnou a vsetko mala ok, okrem mini-lozisk endometriozy, ktore jej zlikvidovali.
ta moja endometrioza je na mieste, kde tehotenstvu nebrani, a nepocitujem ziadne priznaky, takze neviem, ci sa to bude liecit, ale ja nechcem, chcem ist co najskor na IUI a potom IVF, endometriozu budem liecit potom, ak bude treba
ty sa hlavne nestresuj dopredu, uvidis, dobre to dopadne 😉 Ja som bola z mojho vysledku trosku v soku, nepredpokladala som ze sa nieco take objavi, ale co uz. Vajcovod mi nespriechodnili, vraj skusali 3-krat, ale neslo to, je upchaty hned pri maternici .... 😒

leto79
18. máj 2008

peji, a co ta diagnoza teraz pre teba znamena? Ze prirodzene nemozes otehotniet?
My sa snazime uz rok a pol, planujeme styk, do ovulky sa zvycaje strafime. Takze niekde problem musi byt. Manzelik je OK, na podporu berie este profertil. Takze chyba niekde musi byt. Z toho mi logicky vyplyva, ze vo mne. Nieco tam asi nie je v poriadku. Uff, uz aby som to mala aj ja za sebou...
Este ma zaujalo: nemala si klistir? Moja kolegyna ked bola na laparke, klistir jej robili dokonca dvakrat... Takze ako to vlastne je?

peja
18. máj 2008

moja, daj si spravit laparku a vobec sa jej neboj....fakt to nie je nic strasne, je to sice normalna operacia s anestezou a tak, ale mas len dva malicke rezy, si trosku obmedzena v pohybe, ale bolesti su maximalne zvladnutelne 😉 No ale podstatne je to, ze budes vediet na com si 😉
ja zajtra chcem zavolat do centra a hned sa objednat na konzultaciu, asi na piatok, lebo vo stvrtok idem vybrat stehy.... Este neviem, co to pre mna znamena, ale kedze mam naznak PCO a jeden vajcovod upchaty, asi pojdeme rovno na IUI a ak nic, tak IVF. Cakat na prirodzene oplodnenie mi uz pride uplne zbytocne, kedze sme dva roky neotehulkovali....
a klystir som nemala, v nemocke, kde som lezala to uz pred operaciami nerobia, den pred operaciou som uz neobedovala, pila som len do vecere, dostala som 2 tabletky prehanadiel a 2 glycerinove cipky, takze klystir uz nebol treba... 😉 Ale moja kolegynka bola tiez na laparke v BA, len v inej nemocke a klystir mala.... takze to zavisy od konkretnej nemocnice, alebo oddelenia, ci ano alebo nie.... 😕

leto79
18. máj 2008

no, ja sa klystiru nevyhnem, to som si ista, ale hadam to prezijem, aj ked to urcite nie je nic prijemne...
Njradsej by som na tu laparku sla hned zajtra, aby som to mala cim skor za sebou, ale som len 6. DC, do dalsej mrchy este daleko... A laparka sa robi az po mrche, nie pred, vsak?

peja
18. máj 2008

klystiru sa neboj, vraj je to v pohodicke... aj ked, jasne, lepsie by bolo bez, ale neva, to prezijes, to je uz pri tom vsetkom najmenej 😉
a laparka sa robi po mrche, nie pred, lebo keby si nahodou bola tehulka, tak by si o mimco prisla...
snazia sa to lekari nacasovat hned po skonceni mrchy, ja som bola myslim 10 DC, lebo sa mi MS nejak blbo poposuvala.... ale to bolo stale ok. Vraj by sme sa uz tento cyklus mohli snazilkovat, ale priznam sa, ze mam trosku strach zo sexiku, predsa len brusko boli a trosicku aj spinim... uz kaslem na to, skusime dalsi cyklus 😉

leto79
18. máj 2008

peji, prave ze snazilkujte, lebo hned po laparoskopii je najvacsia sanca na otehulkovanie... Samozrejme, ze to zavisi aj od toho ako sa citis, ci mas bolesti a tak, ale do ovulky sa ti to snad este upravi...

peja
18. máj 2008

no uvidime, este si to teda rozmyslim 😀
bezkam, ideme si s mangelom kuknut filmik, ak ta ese nieco napadne, tak sa pytaj, ja sem este nakuknem 😉

aha, ides len na laparo, alebo aj hysteroskopiu? lebo kolegynke robili obidve a bola pred MS, kvoli tej hystero, vraj to sa robi pred MS, ale cisto len laparka hned "po" MS 😉

leto79
18. máj 2008

a co je hysteroskopiia?

a2303
18. máj 2008

Držím palce Babulky!!!

Dobrú noc