Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

chuchu86
25. jún 2008

ahoj pettržalka - prepáč že sa pýtam, ale ty si si spomenula, že prisa máš akoby naliaté, aký to je pocit ? lebo aj mna bolia prsia

sandrika
25. jún 2008

a 2303super hllavne že sa konečne vyliečil

petrzalkaa
26. jún 2008

Dievčatá tak mam zlu spravu- som to vsetko zakrikla-vecer som mala spinenie a do rana sa zo mna valila krv, takze mam po tehu....snad nabuduce, no menim lekara,tak uvidime. ☹
Zatial sa držte!!!

katulikzlatulik
26. jún 2008

petrzalkaa... nieeeee... juuuuj SKODAAAA!!! nevadi, HLAVU HORE, ZIVOT IDE DALEJ!!!! a ten SPRAVNY CAS ESTE LEN PRIDE!!! DRZ SA!!! a hlavne nech natrafis na dobreho lekara - DRZIM PRSTEKY!!!! 😉

yvett78
26. jún 2008

ahojte baby, ja mam zase uz 2 tyzdne M pocity, ale beriem aj duphaston, tak si myslim, ze to je asi tym.
Predchadzajuce mesiace som mala vseliake mozne priznaky, aj prsia ma boleli, aj bolesti krizov a smad a tento mesiac ani nic, okrem tych M pocitov.
Test som si robila 2 dni dozadu,ale bol negativny, tak neviem.M mam dostat za 3 dni, teda ak mi ten duphaston zaberie lebo doteraz mi presne neprisli.Minuly mesiac dokonca meskali az 8 dni, ale pripisujem to tomu, ze som lezala 3 dni v teplotach.
Kedze som uz bola raz tehotna, ale bohuzial som o to dosla viem presne ako to prebiehalo, mala som sem-tam pichanie vo vajecnikoch, raz jeden, potom druhy, bolesti krizov, prsia som nemala naliate ani ma neboleli, len na dotyk z bokov, ale len troska, no a mala som pocit akoby som mala zemiak v krku a sem-tam ma napinalo, ale nevracala som a M pocity som nemala vobec.
Tak teraz fakt neviem.... 😕

petrzalkaa
26. jún 2008

katulik dakujem,si zlata no trošku som si poplaka, a idem dalej.....je to hrozné ked to tak velmi chceme a už to bolo na dobrej ceste, nerozumiem tomu a je mi lúto...no čo už,taký je život...ale stále verím...

andrea52
autor
27. jún 2008

ahojte babule 🙂

yvett este vydrz aspon 3 dni a potom testuj, ale ak beries duphaston tak potom su zmeny na poriadku, potvrdim ti to z vlastnej skusenosti 😉 drzim palce 😉

petrzalka nebud smutna, viem co prezivas ja som to mala pred rokom, neboj sa vsetko sa napravi a bude vporiadku 😉 viem ze je top tazke, ale naozaj bude lepsie ver mi 😉 bola si aj u dr??

jerryjanka
27. jún 2008

petrzalka niekedy je ms aj v tehu - skus testnuť po nej ☹

petrzalkaa
27. jún 2008

Andrea 52, dakujem ti za útechu, si zlatá,
lekárovi som ešte v ten den,ked som začala krvácať písala a on mi odpísal, že ked nič na ultraz.nevidel a krvácam,tak to mám považovať za riadnu ms...to je všetko,čo sa k tomu vyjadril.....dnes som si bola pre kartu a idem hladat nejakého doktora,len u nás je to ťažko...samí malomeštiaci.... 😒

petrzalkaa
27. jún 2008

chuchu
ohladne tých naliatých prs,je to pocit ako pred ms,ked telo zadržiava vodu a prsia máš také naliate ako ked naleješ vodu do balona, ak si to už skúšala 😀

petrzalkaa
27. jún 2008

Dakujem jerryjanka, skúsim, no mám dosť silnú ms, tak neviem, či je to možné aj tehu?

jerryjanka
27. jún 2008

možnosť je vždy - uvidiš no či sa udržalo alebo nie 😒

sandrika
27. jún 2008

petrzalkaa a tebe vyšiel pozitívny test??,Ak ano prečo si nešla na pohotovosť???

petrzalkaa
27. jún 2008

sandrika test mi vyšiel so slabučkou druhou čiarkou, na druhý den som bola u lekára,ten nič na sono nevidel a tehu mi nepotvrdil, ja som však cítila, že som tehu, aj som mu to hovorila, no on nič....na druhý den som začala krvácať-7my den meškania a hned som sa s ním skontaktovala a on, že ked nič nevidel a krvácam, tak to nie je tehu , lebo vraj slabý výsledok testu nie je pozitivita a že to mám považovať za oneskorenú menštruáciu.....takže tak..... 😢
a dnes som si robila po dvoch dnoch ms test a už je uplne negat.... ☹
takže idem hladať nového lekára a začíname nové snažilkovanie....

jerryjanka
27. jún 2008

petrzalka moja tak ideme spolu dalej
mne sa stalo toto iste ako tebe ☹

petrzalkaa
30. jún 2008

jerryjanka 😉
držím ti velmi palčaky , nech sa vám to čoskoro vydarí 😵

andrea52
autor
30. jún 2008

dobre ranko 🙂
tak ako sa mame po vikende??

leto79
30. jún 2008

ahojte 😉
andrejka ty si v 20tt? nieco mi uslo? 😕

miss_shy
30. jún 2008

ahojky tak ja zase nic 😒

jerryjanka
30. jún 2008

miss tak ideme do toho spou aj s tebou
oddnes meriam BT a robim si graf
uvidime čo ukaže hajzlik lebo ovulačne testy ukazali kratku lf ☹

a2303
30. jún 2008

Dobré ránko 🙂

Petržalka je mi to ľúto.....
Takto som bola aj ja pred 2 rokmi, test slabulinko pozitívny a potom prišla mrcha...
Drž sa Moja, kup si vitaminy a uvidíš čoskoro miminko príde do bruška!!!

a2303
30. jún 2008

Andrejka, si 20tt???? 😨

miss_shy
30. jún 2008

jerry ja idem tento mesiac na dovcu, tak kaslem na ovu testy aj teplotku. ale ak sa nezadari tak budem v tom pokracovat. ale ja verim ze sme konecne aj my na rade!

jerryjanka
30. jún 2008

missy musime 😀

sandrika
30. jún 2008

petržalka to mi je úprimne ľúto aj podľa mna si tehu bola mne vyšiel test až na 9 den meškania dovtedy bol negatívny a Lukáško je na svete drýžím palce a určite zmen lekára ja mam tiež drna figu 😠

miss_shy
30. jún 2008

baby ked vyjdu slabulinke // nemusi to vobec znamenat tehotenstvo. jeden test co poznam by ukazal aj nasmu psovi // 😒
moze ist kludne o posunutu ovulaciu, vtedy su vraj zvysene hormony a test mozu vyjst //. najistejsie je potvrdenie tehotenstva z krvi...

sandrika
30. jún 2008

miss ja som mala slabé na ten 9 deň a tehu som bola najlepší je podľa mna mamatest ten ma zatiaľ nesklamal , ale asi viem o akom teste hovoríš mne už falošne // vyšli asi 3-4 krát

jerryjanka
30. jún 2008

baby hovorite o rapi? 😀

miss_shy
30. jún 2008

sandri mas krasneho synceka 😵 v ktorom tt sa narodil? vies ja chapem ze chceme byt kazda tehu ale spoliehat sa na testy, neviem. ja 100% verim dokimu a ci chceme alebo nie priroda mnohe veci zariadi aj tak po svojom.

miss_shy
30. jún 2008

jerry 😀