Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

jerryjanka
30. jún 2008

jáj tak rapi to je kapitola aj mne vyšiel pozitivny a dokonca som aj meškala ahovno z toho 😠

andrea52
autor
30. jún 2008

ahojte babule 🙂
nie nic vam neuslo, som 19 tt kon mi zle pocita, nechcela som zakriknut tak som cakala kym prejde prvy semester a potom ze zase po statniciach, tak uz mam po vsetkom tak som sa priznala 😉

miss_shy
30. jún 2008

adi takze gratulujem este raz 😵 😵 😵 a dobre si urobila, aspon sme ta nebombardovali otazkami ci uz, a kedy urobis testik a pod. 😀

andrea52
autor
30. jún 2008

miss dakujem, vies ono po prvom nevydarenom tehu som radsek mlcala, ale tak testik som robila presne na velkonocny pondelok bolo to asi 16 DPO a boli tam //, takze tak a uz tak vela 🤐 😅

leto79
30. jún 2008

no andrejka, ty si ale zatajenkyňa 😀 😀 😀 😀 😀
ale gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵

miss_shy
30. jún 2008

podla mna si urobila dobre 😉 zelam ti bezproblemove tehulkovanie 😵 snad sa vsetky coskoro dockame.

gabika24
30. jún 2008

ahojte.
andrea, ako pokračuješ v tehuľkovaní? vidím (čítam 😵 ), že už máš aj po štátniciach - gratulujem... my ok, aj testy, aj všetko, bud. týždeň máme sono.
babulky, držím vám palce všetkým 😵

miss_shy
30. jún 2008

gabi dakujeme 🙂

alex21
30. jún 2008

adka čo to vidím 😵 ty tajnostkárka jedna. 😀 Takže ked ti Eliška odkazovala že chce kamarátku alebo kamaráta tak už si bola tehotná a nič si nedala vedieť. Dokonca to stihneš v tom roku ako sa narodila Eliška 😀
Ale teraz vážne po tom čo si prežila aj ja by som si to nechala pre seba. Ved ja som aj pri svojom tehu nikomu nedala vedieť okrem mojim rodičom a svokrovcom. Povedali sme to až ked som bola v štvrtom mesiaci.
Srdečne ti gratulujem a teraz prosím napíš dlhý mail ako to prežívaš či ti nebývalo zle a ako sa cítiš teraz. Či chcete vedieť pohlavie aké mate vybrané mená a všeeeeetkoooooooo čo ta napadne. 🙂
Ked sa vrátime z prechádzky a z nákupu aby sme mali o čom čítať 😀

a2303
30. jún 2008

Andrejka, si ma dojala...... 😵 😵 😵 😵 Až mi slzy vyhrkli......
Blahoželám Moja!!!!!!

A teraz už šup,šup fotečky do albumu 😵

sandrika
30. jún 2008

Andrejka srdečne gratulujem 😵
miss-hy ďakujem narodil sa v 40 tt

petrzalkaa
30. jún 2008

Aj ja gratulujem andrejke 🙂

Dakujem dievčatá za podporu, je to ťažké, ked máte dobrý šiesty zmysel a cítíte, že ste tehu,a každý vás presviedča, že si to len nahovárate....no verím, že sme už aj my na rade .....

jerryjanka,neboj raz to musí prísť a verme, že čoskoro....
ja som sa zatial objednala u homeopata,nech ma trošku skludní, aby som nebola na to tehu taká upnutá a homeo mi pomáha... 😉
aj my sa chystáme na dovolenku,tak snád nebudem na to tolko myslieť...
tak sa zatial držte a užite si prázdninky 😵

andrea52
autor
1. júl 2008

ahojte baby 🙂
no vcera som vam uz nestihla napisat, lebo bola u nas taka burka, tak som musela vypnut notebook a nebol nabity, tak az dneska 😀 😀
dakujem vsetkym za blahozelania a nebojte sa ostatne pride to tak samo, jamozem zopakovat len to ze nam to uz druhy x vyslo naplanovane, cize meranie bt, ale sexik sme nemali ucebnicovo, den pred a den po, my sme den pred, v ten den a den po a nie 1x, ale aj viac. No bola to fuska, to vam poviem, ale stalo to za to 😀 😀 😀 vysledok sa dostavil 🙂
petrzalka tieto slova su pre teba, vsetko prejde, len treba cas, pomaly sa rana zahoji a bude vsetko tak ako ma byt, len sa nesmies vzdavat, vidim ze si pozitivne naladena to je dobre ono to pride 😉 drzim palce...

petrzalkaa
1. júl 2008

andrejka dakujem, 🙂
ja som si toho v živote už dosť preskákala,takže viem, že vždy treba myslieť pozitívne a veriť a robiť všetko preto,aby sa darilo.... 😵
Držím palčeky aj ja, nech ti to prejde v pohode a v zdraví!!!

andrea52
autor
7. júl 2008

no ahojte 🙂

vidim ze to tu zije 😀 😀

lauritka
7. júl 2008

ahojki andrejka..ty si tehuuu ???? 😕

lauritka
7. júl 2008

jeeeej 😀 tak uz som si precitala..ty mas teda pevne nervy tak dlho to tajit ;) tak ti prajem uspesne tehulkovanie az do konca 😉 mozno mas pravdu s tym nehovorit to nikomu az do 4. mesiaca...
asi nad tym porozmyslam aj ja 😉

andrea52
autor
7. júl 2008

laurit ahoj, no tak vies stalo sa 😀 precitala si 🙂 😉

drzim ti silno palce, a neboj sa raz nam to das aj ty akto vediet 😉

inak ako??

janinka25
7. júl 2008

ahojte, chcem sa len spytať, ja som si robila tehotenský test 3 x, stale mi vyšiel pozitívny, dneska som bola u doktora a povedal mi , že z testu to nemusí byť isté, že mam ísť na sono a že tam sa to potvrdí, lebo, že test mi môže ukázať pozitívny a môže to byť aj mimomaternicové tehotenstvo. A neberie sa nahodou krv a podla nej sa nezistuje tehotenstvo? a až potom sa ide na sono? mam z toho hokej. Niekedy mam také pocity, ako pred menštruáciou, že ma tak trochu bolia vaječníky. Taký sme boli štastní, ked nam vysiel test pozitívny. Po dneskajšiu už nie som na 100% istá, že som tehotná. ☹

jerryjanka
7. júl 2008

janinka - zbytočne ťa naplašil
ak je test pozitívny je to skoro isté že si tehu
a ak aj dalšie potom su pozitivne a ešte tmavšie ako prvý tak nie je o čom

janinka25
7. júl 2008

dakujem jerryjanka, potesila si ma 🙂 uvidíme v piatok či tam niečo bude 😉

petrzalkaa
8. júl 2008

jerryjanka ako sa ti darí? 🙂
ja by som mala mať práve ovu a tak snažilkujeme a pijeme čajíky...
😀 😀

janinka,tak ako píše jerryjanka a ešte dodám, že ani na sono to nemusí byť vidieť,ked bude ešte skoro a sliznica je vysoká, tak to malinké je tam zavrtané a nevidieť ho, až ked trošku narastie, tak sa nestresuj a teškaj sa v pohodičke!!! Gratulujem 🙂

chuchu86
8. júl 2008

ahojte baby, po kolkých dnoch po ovulke sa dá cítit nejaké príznaky ?

janinka25
8. júl 2008

petrzalkaa dakujem, snažím sa nestresovať, ale už po dva dni mam veľmi slabé špinenie. nie je to celý den len niekedy sa objaví, tak neviem čo to znamená ☹

petrzalkaa
8. júl 2008

janinka a ktorý den cyklu si? ak si tehu, znamená, že sa ti uhniezduje oplodnené vajíčko a čistí sa maternica, preto sa môže trošku odlupovať a preto to špinenie....ak by si však do piatku mala silnejšie bolesti, alebo začala viac krvácať určite hned zavolaj a chod k lekárovi....držím palčeky 🙂

chuchu niektoré cítia už po 6,7 dnoch pichanie a bolesti v podbrušku....

janinka25
8. júl 2008

ak dobre ratam tak 40DC, este raz daakujem

petrzalkaa
8. júl 2008

janinka tak by to malo byť ok 🙂 drž sa ! 🙂
držím palčeky, nech to vyjde!!!

janinka25
8. júl 2008

🙂 dakujem

a2303
10. júl 2008

Ahojte 😵

Ako sa máte???
Babiky, držím Vám silno palce!!!!!! 😵 😵 😵

maxii
10. júl 2008

ahoj Anit🙂)))))))
ty uz si 11 tt, blahozelam 😀 😅