Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

a2303
30. okt 2007

Ahojte Moje 🙂
Trošku Vás dnes zanedbávam, lebo hádžem vecičky do bazáru.
Nastávajúca švagriná (u ktorej sme boli v USA) ma poprosila, či jej nehodím šatočky do bazáru. Tak nahadzujem 🙂
Ja si ich nemožem nechať, lebo už ich mám kopu..

Ako sa máte???

Ahoj Zrzuška Moja 😵 😵 😵 😵 😵
Ako sa máte?

zrzuska
30. okt 2007

anitka mame sa dobre. sice som mala teraz problemy s tvrdnutim bruska ale uz je to celkom ok. malicka mala posledne dva dni nejake spiace a dneska kopka odusu a stekli ma, opica mala 😅 tak som hned pokojnejsia 🙂

boooooze, za chvilku su tu vianoce. uz sa celkom tesiiiiim 🙂

a2303
30. okt 2007

Tešim sa, že ste ok!!! 😵 😵 😵 😵 😵
Aj ja, už nakupujem darčeky!!!
A kedy vložíš nové fotky do albumu? 🙂

zrzuska
30. okt 2007

anitka dnes som vkladala. 🙂
teraz som kupovala drogeriu pre mna a pre malu. este si vychutnam vybavu postielky a mame vsetko 🙂
takze aspon budem kludna a nebudem sa musiet nahlit na poslednu chvilu a ked sa mi daco este zapaci (nejake oblecko) tak si kupim 😵

jooooooj my darceky budeme kupovat asi neskor. to zase bude rozmyslat co komu. fuha.
dnes je taky cas na spanie. cely den rozmyslam, ci si ist lahnut alebo co

katy2
30. okt 2007

ahojte!
zrzus, ako krasne ti pribudaju tt... 😵 😵 😵

a2303
30. okt 2007

Zrzuška, pozerala som albumíky 🙂
Máš už straaaaaaaaašne veľa vecí!!! 🙂
A meno??? 🙂

zrzuska
30. okt 2007

katy dakujem. 🙂
velmi ti prajem aby aj tebe to tak islo 😉
a samozrejme ze aj ostatnym babenkam 🙂

anitka hej mame uz toho kopec. ale to aj vdaka rodine. vela veci sme dostali a vela veci nam kupili a aj ja som daco pokupila. ja som uz taka, ze chcem mat vzdy vsetko nachystane dopredu 😅
no meno, nam sa hrozne paci zoe ale aj ema. nasla som aj annette, to sa mi tiez paci. no este uvidime 🙂
ak by bol chlapec tak asi simon 🙂 ale zatial nam doki 2x povedal, ze dievcatko. no este uvidime ked podrastie 😅

a2303
30. okt 2007

V dobrom Ti závidím Moja 😵
Už čoskoru budeš mať ten krásny voňavý uzlík v náručí 😵 😵 😵
Veľmi Ti to prajem!!!
Nádherené meno je ZOE 🙂

zrzuska
30. okt 2007

dakujem anitka 😵

musim ist daco urobit alebo co lebo pridem o chrbat 😝 teraz ma stale boli

a2303
30. okt 2007

To Ti verím MOja, ok, pekný deň!!! 😵 😵 😵

a2303
31. okt 2007

Ahojte 🙂

dovolenkujete?

katy2
31. okt 2007

ahoj!
prazdninujeme... 😝

peja
31. okt 2007

ahojte, ja vobec nestiham ☹ 😠
len som prisla nakuknut,
ci nema nieco nove Jess. Lessinka ??????
a Elenitka????

bambule, dajte vediet, dufam, ze ste vsetci styria v poriadku 😵 😉

lessie
31. okt 2007

ahojte bábiky 🙂
mám dobré správičky od jessinky-je mooc vytešená, lebo bola na kontrole, všetko je v poriadku, videla mimčo a aj krásne bilo srdiečko.
Zostáva ale ešte na PN.
Pozdravuje vás a chýbate jej.
papa

a2303
31. okt 2007

To je super!!!
Držíme jej naďalej palce a tešíme sa sňou!!! 😵 😵 😵

a2303
31. okt 2007

Dnes asi všetky dovolenkujete 😉

Ja ešte straším v práci...

Majte sa krásne a prajem Vám pekný večer!!! Ahojte 🙂

a2303
2. nov 2007

Dobré ránko,

Lučím sa aj vítam sa sam ☹

Len som Vás chcela pozdraviť, lebo dnes tu nebudem.

Majte sa krásne a čakám dobré správy!!! Ahojte 🙂

a2303
5. nov 2007

Dobré ránko 🙂

Babiky, vy ste ma tu nechali??? ☹ 😢 ☹

Od Stredy som tu len ja... 😖

andrea52
autor
5. nov 2007

ahojte krasky 😵

tak ako sa mate? ja dnes hrozne, mame frmol zajtra pride kontrola 😝
nieco nove?nejake tehule?

snazilkatn
5. nov 2007

babulky idem k vam pre radu myslite ze nejaky test ukaze tehotenstvo aj na 8 den po oplodneni dakujem

lauritka
5. nov 2007

ahoj snazilka. moze ti ukazat, ale len uplne slabulinku ciarku, a aj to len v pripade ked naozaj vies, ze si 8 den po oplodneni a ze ebmryjko sa uhniezdilo uz na piaty den. ale podla odporucani je najlepsie pockat a skusit az nejaky 11 den po oplodneni.

leto79
5. nov 2007

no baby, tu zas zdochol pes, to je strašné 😀 😀 😀 😝

lauri, držím palce na ten odber, nech to už mas cim skor za sebou a babätka v brusku 🙂 🙂 🙂

peji, a ty ako? ako pokracujes?
andrejka a ty?

ja som 7. DC 😝 , cakam na gynex, dufam, ze zajtra dorazi, baby tu o nom pisu ako o zazraku, tak sa na ten zazrak tesím 🙂

lauritka
5. nov 2007

🙂 leto dakujem ...tak ked budes brat gynex, skus merat aj BT nech to vidis ako to ucinkuje 😉

leto79
5. nov 2007

lauri BT meriam, samozrejme...
a myslis, ze navadi, ak ho zacnem brat od 8. DC? Alebo mam radsej pockat na novy cyklus? Ked ja nechcem cakat...

lauritka
5. nov 2007

myslim, ze nemusis cakat, niektore babulky zacinali aj neskor. len dodrz ten tyzden pauzu potom.

fabiana
5. nov 2007

Baby, ja mám tiež doma Gynex, už som ho nestihla užívať... Nemá niektorá záujem? Dám aj lacnejšie... 😉

leto79
5. nov 2007

jasne, pauzu dodrzím, urcite...
chystam sa na plnu davku - 3 x 9 kvapiek... len vaham, ci budem brat aj ten duphaston, ale asi ano, mam ho brat az od 17. DC

lauritka
5. nov 2007

uff tak ides naplno hihih 🙂 aj ja som tak zacala..dost ma z toho boleli prsia a ovulak prisla skor 🙂 potom som to znizila 🙂 ja by som uz duphaston nebrala. ak beres gynex, skus uplne bez liekov ako ti to upravi cyklus.

leto79
5. nov 2007

fabi, skoda, ze som uz objednala, kupila by som...

lauri takže radíš bez duphastonu? aj ja som tak uvažovala, aby to telo nebolo veľmi prehormonované, ale ešte som sa nerozhodla 😕

no a cyklus by mi mohol upravit, ten posledny bol 33 dňový - za pomoci duphastonu asi ...

lauritka
5. nov 2007

leto no ja by som skusila najprv cisto bylinky. bez liekov a uvidis.
ja som to teraz tiez uz nebrala odkedy stimulujem. lebo len tak uvidis ako to zabera. duphaston to moze skreslit. idem k TV ..pekny vecer 😉