Klub žien pracujúcich manželov na smeny

elise
22. máj 2008

mám manžela ktorý pracuje na smeny 12-hodinovky, je to ťažké kedže aj ja chodím do práce tak niektoré víkendy má on pracovné, je tu ešte niektor žena ktorej muž, priateľ pracuje na smeny? môj robí dva dni ráno 12 hodinovky, 2 dni nočné 12 hodinovky a potom má 4 dni volno či sviatok alebo nie je to taký cyklus. môžeme si tu poradiť prípadne sa povzbudiť ako všetko zvládame.

titkovamiriam
9. júl 2008

moj priatel tiez robi na smeny ,na dve,doobeda a poobede a je to super .Ako tu pisete da sa vybavit kopec veci.Mne by tiez nevadilo robit na smeny,takto ked nieco chcem ist vybavit alebo aj ist k lekarovi aby som si brala dovolenku 😠 ,nasa firma je kusok za Bartislavou a je sem problem chodit autobusom,jedine tak autom.

nikola21
11. júl 2008

ahojte babule 😀
aha mirka-teba poznám..

no môj manžel pracuje na dosť blbé smeny,,a preto som už z toho nešťasntá... ani dvanástky, ani 4 smeny...každý den inak.... napr. od 10-18 hod. potom 13.-21.hod. a tak... a strašne sa týmto pokazil vzťah malej k tatinovi.. trápi s atým hlavne on, ale čo stým....???

emjee
11. júl 2008

nikola bud si najde novu robotu alebo sa s tym budete musiet vyrovnat

moj je prave v nocnej

nikola21
11. júl 2008

presne toto tvrdím aj ja...ale je to komplikované.. platovo to vyhovuje. lenže bez penazí s anedá žiť, a zase bez lásky, ktorú to dieť apotrebuje tiež nie...
ale čo už..
sú aj horšie problémy...

dobrú nocku.. 😀

monkula
11. júl 2008

no,môj robí tak, ako muž vesi 😀 😀 😀
víkendy máí voľné, väčšinou, lebo..no proste lebo 😀

elise
autor
20. aug 2008

ahojte kočenky 😵 😀 tak ako sa máte? tým že manžel má voľno v práci aj cez týžden tak si spravíme pekný výletik 😵 😵

maruskak
20. aug 2008

Ahojte, aj nas tatino pracujem od vidim do nevidim ☹ rano o pol osmej leti do prace a vracia sa rano okolo jednej-druhej a niekedy aj neskor,pracuje ako prevadzkar v jednej restike a zaroven je "holka pro vsechno" ale presne ako tu nikol21 pisala, ze bez penazi sa zit neda. Niekedy som z toho velmi nervozna,lebo sa uz nerozpravame, nie je cas,ked pride domov my uz spime a rano ma len velmi malo casu, aby sa trocha malemu povenoval a ja stihla povedat,co je nove, alebo co treba urobit,opravit,odniest,no vacsinou vsetko musim urobit sama 😒 Cez vikend aspon jeden den sa nam venuje, no na druhej strane si aj on potrebuje oddychnut. Mame to proste tazke, len dufam, ze maly nebude hovorit tatinovi,ujo 😒 😀

monkula
20. aug 2008

tak, ten môj bude mať pekne dlho voľno....

martinka1704
20. aug 2008

ahojte.môj muž tiež pracuje na smeny jedne deň má dennú od :-:,potom nočnú :-: a jeden deň voľna.potom sa to opakuje a má dni voľna.ale čo z toho,keď chceme neako vyžiť,tak keď má voľno chodí ešte aj po brigádaach.takže viac-menej sme s malým stále sami.a tiež mi to ide niekedy pekne na mozog 😉 ale čo už.aspom,že existuje net a človek aspom takto sa má s kým porozprávať 😉

martinka1704
20. aug 2008

to som aké časy napísala 😀 😀 😀 to malo byť od 6:00-18:00 a od 18:00-6:00. 😉

emjee
20. aug 2008

moj je prave na nocnej 😝

martinka1704
20. aug 2008

môj by mal tiež akurát nočnú,ale šli z roboty dnes do Tatier až do nedele. ☹ tak tu kuvikám 😉

lencici
21. aug 2008

Tak môj pracoval od pondelka do piatku mal mať akože osmičky ale nikdy to osmičky neboli... Tak sa preto rozhodol pre prácu na smeny. Teraz si vieme viac vecí naplánovať. Ale ako tu píšete keď chceme trošku lepšie vyžiť musí manžel chodiť na fušky. ☹ takže je to ťažké ale nejako sa žiť musí... Dúfam, že keď začnem pracovať aj ja tak to bude lepšie 😉

dili
21. aug 2008

cavte babenky... tak sa mozem uz aj ja pridat - aj moj drahy manzelik pracuje na smeny, 12 tky, a to nepravidelne ako mu vyjdu smeny 😒 😠 ale o chvilku idem na matersku, tak si to hadam viac uzijem, ked bude doma a nie v praci, inac mna dost stve, ked on si moze doma vylihovat a ja musim pracovat, a zas naopak 😉

co uz narobime :o)

elise
autor
29. dec 2008

ahojte manžel má našťastie cez sviatky odstávku tak je doma pri nás a vychutnávame si ho 😉 mal ísť na silvestra do práce na nočnú ale ide ž 2.1. 😵 😵

dannynka
29. dec 2008

jeeeej dobra tema 😉

elise
autor
29. dec 2008

ahoj dannynka 😉

belanka
29. dec 2008

môj muž robí na smeny a je to horo.keď treba nie je doma.ale je to stále lepšie než predtým.jazdil na kamióne a často bol preč aj 3 týždne.ja sama s malou,všetko na mne.takto som pri malej kúpila,prerobila a zariadila byt,pritom chodila aj do práce.mala som dosť.drahý sa len čudoval,že sa rozčuľujema čo sa mi stále nepáči.Keď aj bol doma,akoby ani nebol.viete,čo tým myslím.teraz je doma každý deň a už som ho dokopala aj k vysávaniu a tak 😀 .zázraky sa dejú 😉

dannynka
29. dec 2008

ahoj elise 🙂
aj moj mangel robil donedavna na 3-smeny,ale od januara by mal asi uz len na jednu alebo dve tak uvidime 😉

elise
autor
29. dec 2008

práca na smeny má aj výhody že sa môže kopu veci povibavovať 😉

dannynka
29. dec 2008

no veru ano,a hlavne mam kde malu nechat ked teraz musim chodit pravidelne k dr 😅

elise
autor
29. dec 2008

ja ocenujem to že ked som v práci tak je malý s manželom(teda ak mu víjde volno cez týždeŇ) 😀

dannynka
29. dec 2008

elise t uz pracujes,klobuk dole.Ja si neviem predstavit ze by som uz bola v praci 😅