• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Koniec s fajčením. Kto sa pridá?

21. marca 2017 
@nnikka bohuzial zacat sa da aj po 20 rokoch vzdy znova
14. júl 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nnikka ide Ti to super, drz sa nadalej, uvidis ze to pojde! A ako Ti to inak ide, mas aj slabe chvilky, alebo uz celkom v pohode? Ja som kupila uz druhu a tretiu krabicku naplasti do rezervy, aby som nemusela stale behat do lekarne - aj to ma nabada k tomu, aby som si nahodou nekupila cigy, ked som investovala do naplasti :grinning:
14. júl 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stelluska1 tak dnes je tomu už presne 33 dní "bez" :slight_smile: Teraz je to celkom fajn, len na mňa doľahli nejaké zdravotné problémy. Sranda je že keď som fajčila tak som nemala ani chrípku ani angínu a od kedy som prestala tak sa mi nejak podrbala imunita :unamused:

Ja som v minulosti fajčila aj keď so mala nalepenú náplasť a pekne peniaze som aj do tejto metódy investovala :angry: . Teraz sa snažím na to hlavne nemyslieť.
A ešte sa mi veľmi zmenili nechty na rukách... mam ich v perfektnom stave ako nikdy predtým.
16. júl 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nnikka takze sa zacinaju prejavovat prve pozitivne ucinky "nefajcenia" :grinning: ja sa zatial tesim, ze rano ked vstanem, nemusim rozkasliavat :astonished:
A najvacsia radost je, ze pred chvilou som si uvedomila, ze som si rano zabudla nalepit naplast a napriek tomu mi je fajn :slight_smile: ze naco som si ich kupovala do rezervy, ked vydrzim aj bez nich :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. júl 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@stelluska1 hej je to jak na hojdačke niekedy ťažšie inokedy ľahšie. ja som mala rušný víkend a bola aj oslava, ale našťastie som presvedčila aj kamošku, ktorá je príležitostná fajčiarka, aby nenosila cigi a čuduj sa svete ani mi to nechýbalo. dobra nálada bola aj bez cigariet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak už len nezabudnúť na to, že si už nesmiem nikdy zapáliť a bude to ok :wink:

taka motivácia:

Nefajčíte už 34 dní.

Za ten čas, ste nevyfajčili 340 cigariet

Na ktorých ste ušetrili 38 € 1 138 Sk

Za ten čas sa vaše telo uchránili pred asi 4 g dechtu
17. júl 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
tak co nikto sa nepridáva???
zase motivácia:

Nefajčíte už 38 dní.

Za ten čas, ste nevyfajčili 380 cigariet

Na ktorých ste ušetrili 42 € 1 272 Sk

Za ten čas sa vaše telo uchránili pred asi 5 g dechtu

Včera to už so mnou bolo kritické, ale tak nakoniec som odolala - normálne návaly z absťákov mám :angry: či čo sa to so mnou deje :sweat_smile:
21. júl 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nnikka nooo ja zatial necele 3 tyzdne bez, niekedy to je uplne hrozne :frowning2: ale poctivo sa drzim :wink:
22. júl 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak ako pokracujete v nefajceni? ja som uz 57 dní bez - a nechapem ako to uletelo jak voda... hehe parada dufam ze mi to vydrzí....................

a este statistika:

Nefajčíte už 57 dní.

Za ten čas, ste nevyfajčili 570 cigariet

Na ktorých ste ušetrili 63 € 1 908 Sk

Za ten čas sa vaše telo uchránili pred asi 7 g dechtu
9. aug 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nnikka ako si s tým skoncovala ???
5. sep 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bugynka -tak ja sa tiez pridavam ak mozem...:grinning::wink:ja som si uz nezapalila 39 dni.. :sweat_smile: ..tesiiim sa tomu velice... :grinning:
baby..drzim vam vsetkym palce!!! :grinning:
5. sep 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
5. sep 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky a ako si s tým skoncovala ?
5. sep 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prve dva tyzdne som pouzivala lepky,ale potom sa dostavila alergicka reakcia na ne a musela som ich vysadit..takze asi to najtahsie obdobie-prve dni som si nimi pomohla a potom po pravde mi to ani nedoslo,ze uz sa nelepim...nepocitovala som nejaku velku zmenu..po abstinencnej stranke som v pohode..necitim,ze by mi nejako chybali tie cigarety..ale co som zistila,ze mam zrazu straaaaaasne vela casu,ktory sa snazim vyplnit..venujem sa viac dcerke,chodim viac von na prechadzky,citam knihy alebo som pri pc.. :wink:

@bugynka -a co ty?ako si na tom ty? :sunglasses: :wink:
5. sep 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky no ja fajčím , chcem s tým prestat lebo by sme chceli mimčo .. teraz sa snažím obmedzovať ... neviem či by som vedela si povedat len tak dost a prestat až taku vôlu zrejme nemám :frowning2:
6. sep 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bugynka -myslim ze mas pekny dovod na to,aby si mohla prestat.. :wink: ..pocas tehotenstva mi cigarety smrdeli ako aj vsetko ostatne..ked som porodila este chvylku som nefajcila,ale potom,po case to nejako znova na mna prislo a bola som znova v tom.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: ..ale teraz sa ozaj snazim a najkrajsie je na tom to,ze mala ma v to povzbudzuje..vravi mi..maminka to je velmi dobre ze uz nefajcis.. :dizzy_face: tatino nikdy nefajcil a tesi sa tomu tiez,ze aj ja som sa pridala..takze podpora je velka.. :wink:
6. sep 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vodnarky :grinning: to ano podporu máš velku a ja tiež dovod prestat , snazim sa to obmedzit a ked budem cakat mimi tak s tým chcem skoncovat , nechcem mu skodit a potom si to vycitat :frowning2:
6. sep 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky tak ja som na tom asi takto:
Nefajčíte už 87 dní.

Za ten čas, ste nevyfajčili 870 cigariet

Na ktorých ste ušetrili 97 € 2 912 Sk

Za ten čas sa vaše telo uchránili pred asi 11 g dechtu

sem tam mám ešte také záchvevy, že by som si aj zapálila, ale snažím sa to rozchodiť - a pomáha to!

Ešte musím presvedčiť manžela aby prestal.
Máš pravdu človek má zrazu kopu času. Jediná vec čo ma trápi je, že som za ten čas pribrala cca 6 kg. :confounded:
8. sep 2011 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bugynka tak som si povedala ze si nezapálim a musela so to vydržať,,,, bol to brutál, ale ja som sa musela z toho vyspať, lebo to bol riadny zaberák a veľký boj. myslím že tu sú spísané všetky moje pokusy s tým zlozvykom skoncovať. Prejdi si moje príspevky a možno ťa to motivuje, že ty nie si jediná čo pri tom bude trpieť. Len sa toho netreba báť!!!
8. sep 2011 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nnikka -tak toho priberania sa bojim aj ja.. :confounded: ..ale zacala som chodit behavat (ked uz pluca neprotestuju,ako volakedy:wink:),tak dufam,ze to nebude mat az tak velky rast na vahe.. :wink:
inak.. :grinning: :grinning: :grinning: ..to mas ako fajnsky vyratane..z coho vychadzas?? ako to ratas??(ak sa smiem teda opytat :wink:)
8. sep 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky tu je link na tu kalkulacku: tam si to ratam :grinning:
8. sep 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky aha ten link :grinning: :grinning: :grinning: dnes mi to nepali....

http://www.uznefajcim.sk/nefajcim
8. sep 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nnikka -v pohode..:grinning:diky moc..prestudujem a preratam...:wink:
8. sep 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nnikka tak gratulujem, vidis, ze sa to da :wink:
Poctom dni som Ta zatial nepredbehla :grinning: , ale peniazkov som uz viacej usetrila:

Nefajčíte už 74 dní.

Za ten čas, ste nevyfajčili 962 cigariet

Na ktorých ste ušetrili 152 € 4 576 Sk :wink:

Ale na vahu ma teda nikto nedostane :stuck_out_tongue_closed_eyes: tie kila idu strasne hore, ale aj tak mam radost, ze som sa zbavila aspon jedneho zlozvyku :slight_smile:
15. sep 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stelluska1 tak to je parada... inak teraz tretí mesiac sa mi zdá kritický... ale aj tak je to v pohode

Nefajčíte už 95 dní.

Za ten čas, ste nevyfajčili 950 cigariet

Na ktorých ste ušetrili 106 € 3 180 Sk

Za ten čas sa vaše telo uchránili pred asi 12 g dechtu

Predtým som vážila 69kg - teraz 75kg - ani sa mi to nezdá. :confounded:
16. sep 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@veva1 a mam našporené na dovolenku :grinning:

Nefajčíte už 209 dní.

Za ten čas, ste nevyfajčili 3 135 cigariet

Na ktorých ste ušetrili 369 € 11 111 Sk

Za ten čas sa vaše telo uchránili pred asi 41 g dechtu
8. jan 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nnikka som na teba velmi pysna :dizzy_face: ,teraz uz len z nejakeho hlupeho popudu,alebo nejakej krizovej udalosti si nezapalit a si za vodou :wink: . Tesim sa s tebou a hor sa na miminko :dizzy_face: vidis ja uz som aj druhe stihla :grinning:
9. jan 2012 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nnikka ako? vydrzala si?
24. máj 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som dalsia nadejna fajciarka odhodlana prestat fajcit! Dnes som si kupila pastlky, od zajtra zacinam. Drzte mi palce! Dufam ze to bude fungovat...
13. jan 2014 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nechce sa od zajtra niekto ku mne pridat? budeme sa povzbudzovat navzajom :sunglasses:
13. jan 2014 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrka ahoj uz si zacala? ja od vcera nefajcim :slight_smile:
19. jan 2014 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok