• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Koniec s fajčením. Kto sa pridá?

21. marca 2017 
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.
tiež držím moc palce- aj vám, aj sebe :D pretože sa zase snažím prestať, už asi po 189 krát....
18. feb o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.
A skúsala si si nejak pomoct nejakymi niktoinovymi pripravkami? Vacsinou tabletky, naplaste, da sa to lahko zohnat v lekarni napriklad znacka NiQuitin, mojmu manzelovi kedysi velmi pomohli pri odvykani :slight_smile:
24. feb o 21:32  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.
Ďakujem za tip, úprimne neskúšala, ale pôjdem to omrknúť
25. feb o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: funguje ešte toto fórum? Dnes som sa rozhodla definitívne skončiť s fajčením a známi mi odporučili nejaké fórum.. vraj nech na to nie som sama :D a našlo mi toto :slight_smile:
21. mar o 22:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok