Koniec s fajčením. Kto sa pridá?

leni82
11. jan 2009

😎 ...
Ahojte..tak uz to na mna zasa prislo, tentokrat dufam ze naposledy.
Doma uz nemam ziadnu cigaretu, a zajtra uz neplanujem kupit.

Ak sa ma niekto chut pridat,alebo ma podporit so svojimi skusenostami, budem rada 🙂

julinka29
18. feb 2017
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

tiež držím moc palce- aj vám, aj sebe :D pretože sa zase snažím prestať, už asi po 189 krát....

anulienkalenka
24. feb 2017
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

A skúsala si si nejak pomoct nejakymi niktoinovymi pripravkami? Vacsinou tabletky, naplaste, da sa to lahko zohnat v lekarni napriklad znacka NiQuitin, mojmu manzelovi kedysi velmi pomohli pri odvykani 🙂

julinka29
25. feb 2017
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

Ďakujem za tip, úprimne neskúšala, ale pôjdem to omrknúť

27katka5
21. mar 2017

Ahojte 🙂 funguje ešte toto fórum? Dnes som sa rozhodla definitívne skončiť s fajčením a známi mi odporučili nejaké fórum.. vraj nech na to nie som sama :D a našlo mi toto 🙂

martinilcik
30. dec 2022

Cawte, prestali ste fajčiť? ja rozmyšlam že u konečne prestanem po 17 rokoch... človek už kadečo číta, hľadá ako to je najjednoduchšie. Fajčím krabičku za deň, a neviem si to celé predstaviť bez, hlavne keď vačšina ľudi v okolí a v práci fajčia. Ako to len zvládnuť ☹

aduskatt
30. dec 2022

@martinilcik prestala som v roku 2006

martinilcik
30. dec 2022

@aduskatt zavidim :⁠-⁠)

petulaptt
2. feb 2023

@martinilcik ja som prestala pred vyse rokom. Uz rok predtym som presla na iqos, lebo mi vadil smrad a potom som sa uz rozhodla skoncit. Precitala som si knihu Allena Carra- Snadná cesta jak prestat kourit a ked som ju docitala, uz som si viac nezapalila. Fajcila som od 17? A prestala som v 33. Držím palce 🙂