Koniec s fajčením. Kto sa pridá?

leni82
11. jan 2009

😎 ...
Ahojte..tak uz to na mna zasa prislo, tentokrat dufam ze naposledy.
Doma uz nemam ziadnu cigaretu, a zajtra uz neplanujem kupit.

Ak sa ma niekto chut pridat,alebo ma podporit so svojimi skusenostami, budem rada 🙂

dasaa
19. apr 2015

Tak babenky je 23:47 a ja idem si zapáliť POSLEDNÚ CIGARETU a dufam ze to aj tak zostane .

dollynkaa
19. apr 2015

ty kokos zeny drzim palce.ja sa tych cigariet dobrovolne asi nikdy nevzdam ;)

dasaa
19. apr 2015

@majaxy nemaj cigarety pri sebe bude ta to stale lákať si zapáliť .Poznam to podľa seba .Aj moj manžel fajčí ale ja mam od zajtra výhodu ze ide ráno do práce s pride az neskoro vecer .Tak ma nikto nebude volat na cigu .Zvladnes to aj bez krabicky aby si ju mala pri sebe .

majaxy
19. apr 2015

Jaj uz hned je zajtra buidem prispievat, ci negativne ci pozitivne

puffu
19. apr 2015

ahojte zienky, vsetkym ktore chcete prestat fajcit drzim palce. Ja som s muzom prestala fajcit pred dvoma rokmi...poviem vam, ze nic lepsie sme nemohli spravit...v prvom rade to ide od toho ze chcete naozaj prestat, mali sme uz v minuloti par pokusov ze ideme prestat ale nikdy sme to nejako nemysleli vazne, uz dopredu sme vedeli ze to nedame...potom sme si jeden den povedali ze nebudeme fajcit lebo uz naozaj nechceme..chrcime v noci, vydrz ziadna atd..ja som fajcila od 13r. muz od 17r. takze pomerne dlho...
najhorsie bolo zazit vsetko po prvykrat BEZ po tom prvotnom osiali a odhodlani.., prvykrat ist na kavu a nezapalit si, prvykrat ist na zur a nezapalit si, dobre sa najest a nezapalit si atd....potom to islo po druhy, tretikrat jednoduchsie a potom sme si zvykli na nase oblubene aktivity kedysi s cigaratou bez nej...sice muza obcas chyti chut na cigaretu ale to je naozaj zriedkavo a mne cigareta na um nezide vobec...ono to je naozaj vsetko iba v hlave a naucit sa ako zit po tolkych rokoch bez cigarety...
drzim vsetkym palce a prajem vam aby ste sa dobojovali do uspesneho konca...

dasaa
19. apr 2015

@dollynkaa ale dáš len si to musíš dokázať .Tiez som veľa krát skúšala prestať fajčiť a nedarilo sa mi.Ale ked som čítala tu ako baby prestavajú fajčiť a ide im to .Tak som si povedala ze vyskúšam aj ja.Som sama zvedavá ci sa mi to podarí .Pridaj sa k nám mi prestávame od dnes (pondelok).A stale budeme dávať informácie ako sme bez cigariet .

majaxy
19. apr 2015

Ty to opisujes jak horor,no neva polnoc prisla, este jednu zapalim a konciiiim

dasaa
19. apr 2015

@puffu ďakujeme mas pravdu .Mali ste podporu navzájom a to je najlepšie .

dasaa
19. apr 2015

@majaxy uz by si nemala .Uz je novy deň a ty to dáš bez cigarety .Ja som bola pred polnocou zafajcit .

majaxy
19. apr 2015

No uvidime' ide mi hlavne o rano

janynkaaa
19. apr 2015

Ahojte,ja som prestala fajčiť zi dňa na deň, už nefajčím 4 mesiace no musím uznať že sa cítim lepšie.... Už nemám žiadne problémy s prieduskami, lepšiu výdrž vo všetkom, aj pleť sa mi zlepšila niesom sama vyrazka 🙂 ja vôbec nemám pevnú vôľu ale zvládla som to a to som bola tuhý fajčiar (20 denne)... Podľa mňa je dobré začať tým že prestanem hneď žiadne že ešte posledná tak sa mi to nikdy nepodarilo 😀

dasaa
19. apr 2015

@majaxy tiez kazde ráno fajčím pri káve.No som zvedavá ako to zvládnem ráno .Ja kávu musím piť ráno bo mam dosť nízky tlak a jedine mi pomáha káva .

puma6969
20. apr 2015

Ahojte baby,tak včera som už žiadnu cigaretu nemala..Nechápem,ako sa mi to podarilo..Asi sa fakt treba zamestnať hlavu a ide to..Takže pokračujem v nefajceni 🙂 držím vám všetkým palce.. 🙂

zrka
20. apr 2015

Ahojte, tak ja sa hlásim po víkende. No až tak čistá som nebola, v nedeľu som mala 2 cigi a to až navečer. Ale som stále odhodlaná, dnes som si do práce nič nezobrala a tým aj manžela motivujem, lebo aj on chce prestať. Inak celkom mi pomohol cukrík hašlerka original 🙂 . Všetkým držím palce !!!!!! My to dáme!!!

zrka
20. apr 2015

@dasaa pomooooc tuším mám ťažkú chvíľku, také tie blbé rituály... Ranná káva - to som na počudovanie v pohode zvládla už tretí deň, ale teraz taká cigaretka po obede... 😝 pomoooc 🤐

puma6969
20. apr 2015

@zrka kašli na to...Je dosť možné,že sa ti bude točiť hlava, budeš zase smrdieť..🙂 Daj si radšej niečo na jedenie...napr. zeleninu (aby sme zase zbytočne nerástli)..
Ja som mala tiež chuť, som po cvičení, najedená, ešte taká kávička..Ale kašlem na to, nechcem si ten úspech pokaziť..Aj keď som úplne ,,čistá" iba jeden deň. Pre mňa je úspech aj to, ako odolávam 🙂 Držím palce

zrka
20. apr 2015

@puma6969 no je zaujímavé, že na mňa to vždy príde tak po troch dňoch. Doteraz som v pohode odolávala, ale viem že keď zase začnem zase len postupne nabehnem na fajčenie 😝 . Idem na to nemyslieť, asi si pôjdem niečo na seba kúpiť, aby som sa obdarovala a potešila zároveň a hlavne odpútala sa od tých debilných cigariet!!!

blumchen
20. apr 2015

@zrka tiez som po obede, a zvykla som fajcit po jedle. Mysli na to, ze snad si svoje rozhodnutie nepokazis cigaretou. Mne pomaha ked si poviem, ze jednoducho nedovolim, aby mi cigarety vladli.

@puma6969 je uplne super, ze si tiez s tym sekla. Drzim palce aj nadalej. Vedomie ze nesmrdim mi velmi pomaha, uz piaty den si vychutnavam pocit, ze voniam ako niekedy, ked som nefajcila.
Nemusim na seba davat litre parfemu, aby som nesmrdela za fajcenim.
@majaxy Ty ako? Drzis sa?
@dasaa zvladla si rannu kavu bez cigy? Ja uz piaty krat ano 🙂 Aj Ty to zvladnes.

dasaa
20. apr 2015

Hlásim sa @blumchen ranná káva bez cigy katastrofa .Nefajcila som ale nenormálne ma to lákalo a to som pila kávu v obývačke pri deťoch a manžel na balkóne.Ked som nie co robila doobedu tak sa to dalo aj bez cigy .No a teraz ked uz mam všetko porobené zase to prichádza mam chuť na cigu pomoooooc musím to zvládnuť .Hned som volala kamoske ci pride k nám ona nefajčí tak to bude iné .Aspon ma pri nej nebude lákať

dasaa
20. apr 2015

@zrka my nie co hovor katastrofa a nenormálne mam chuť si zapáliť 😟

applede
20. apr 2015

@dasaa ked som videla tuto skupinku....uplne ciele som ju obchadzala....ale uz mi to nedalo......preluskala som to tu a KATASTROFA.....dnes som dofajcila poslednu ......cigaretu ...uz v obchode som sa ne pozerala ale rychlo som radcej zobrala chleba a letela prec....a presne ako hovoris....vsetko mam porobene, mala spi....kava na stole idem porobit veci do skoly a to si az pyta ..tu cigu ....OMG 😒

fialkaa
20. apr 2015

baby, velmi vam drzim palce, aby ste zvladli a budem vas sledovat 🙂 , ci sa vam dari. mne sa podarilo prestat fajcit, ked som otehotnela, bez problemov. teraz si dam sem-tam, najcastejsie, ked sme niekde v spolocnosti, ale nemusim to mat. hlavne - mama-fajciarka - to nie je zrovna pekny pohlad. urobte to kvoli svojim detom a aj kvoli sebe . moderne je nefajcit, budete sa citit lepsie, budete si samy seba viac vazit. usetrite, nebudete smrdkat po cige. vsetko je v hlave, ked na to nemyslis a uveodmujes si, ze je to pre teba a okolie skodlive, nemas co riesit. ja teraz napr chudnem, nejem pecivo a sladkosti, nesladim ani kavu a tiez na to idem tym systemom, ze som vylucila nieco, co nepotrebujem a co mojmu zdraviu neprinasa uzitok, prave naopak. drzime vsteky palce a podporujem vas

applede
20. apr 2015

@fialkaa presne....je to v hlave....ked som otehotnela tiez som hned prestala, pred rokom som nastupila do skoly a uz to islo stresy, nervy, vela toho bolo doma s malou v skole domacnost....a uz to islo ako pises najskor jedna...dve...a teraz neviem si povedat dost..najhorsie je ze u nas fajcia vsetci okrem mojho mm ....

lalinka323
20. apr 2015

Kniha od Allana Carra Ako prestať fajčiť..ja som bez pocitu zapáliť si už dva roky a vobec mi to nechýba...až teraz vidím aké je to ZBYTOČNÉ...je to len v hlave a je to také ľahké prestať,verte ,,,keby sa tak ľahko dalo aj schudnúť

blumchen
20. apr 2015

@lalinka323 je niekde tá kniha dostupna aj online na stiahnutie?

majaxy
20. apr 2015

@blumchen no baby ja nie' dnes som fajcila normalne'nenormalne vela

blumchen
20. apr 2015

@majaxy ja som dalsi den bez cigarety. Nemam totiz ani jednu cigaretu kupenu, to je pre mna riesenie, nemat cigy. Musela by som si kupit novu krabicku, ak by som chcela fajcit. A to by som velmi sklamala samu seba, ak by som si kupila cigy.

nikoletka_h
20. apr 2015

Babulky drzim palce...ja som bola tiez tuha fajciarka..v prvom tehu som si odvykla..no ked bola dcerka vacsia znova navykla...ked som opat zistila ze som tehotna znova som cigarety polozila, teraz ma syncek 1 mesiac, kojim takze este dlho ma to lakat nebude, lebo mam motivaciu...bojim sa dna ked sa maly raz odstavi..ze sa poddam..sice nikotin mi uz po tolkychto mesiacoch vobec nechyba..fyzicku zavislost na cigach uz nemam..ale sem tam mi napadne ako dobre padla ranna kavicka s cigou na cerstvom vzduchu, alebo po dobrom obede atd atd vsak poznate...
Ale som rozhodnuta ze uz nikdy nezacnem...nebudem otrokom cigariet

lalinka323
21. apr 2015

@blumchen ja som si ju kúpila,aj otcovi som ju kúpila,odporúčam investovať tých 7-10 eur,,su to dve tri krabicky ale ušetríte neporovnateľné 🙂 treba si vyclenit dva dni v pokoji v klude s prijemnouhudbou a precitat ju naraz a sustredit sa len na to...

blumchen
22. apr 2015

Ahojte, dnes je to presne tyzden, co nefajcim.
7 dni bez cigarety uslo ako voda, a ja som stastna, ze som zvitazila nad cigaretami, nad chutou zapalit si.
Presvedcila som sa, ze rozhodovanie a chut zapalit si, je naozaj len vecou myslienok v hlave, a nie nevyhnutnej potreby na nikotin.
Nestaci si len povedat - nezapalim si, ale mysliet to vazne, a mat presvedcenie, ze to naozaj neurobim.
Sebadisciplina je tiez dolezita. Boj som este nevyhrala, ale verim si.
Pretoze skutocne nechcem a nepotrebujem fajcit. Verte mi, nepotrebujete to ani vy, staci mysliet vazne, ze si nezapalite a nemate na to dovod.
Vsetkym vam drzim palce, nech je vase dalsie rozhodnutie skoncit s tym uz trvalé a nemenné.

@majaxy
@applede
@dasaa
@zrka
@dollynkaa
@puma6969
@bambulka248
@emilia25
@zvolsiinylogin