Koniec s fajčením. Kto sa pridá?

leni82
11. jan 2009

😎 ...
Ahojte..tak uz to na mna zasa prislo, tentokrat dufam ze naposledy.
Doma uz nemam ziadnu cigaretu, a zajtra uz neplanujem kupit.

Ak sa ma niekto chut pridat,alebo ma podporit so svojimi skusenostami, budem rada 🙂

bodka13
11. jan 2009

leni,dík 🙂
chce to hlavne pevnú vôľu ! 😉 ...okolo mňa všetci fajčia-mangel,kamošky=suusedky,2 švagrovci,švagriná,svokor,synovci,neter...no proste kde sa kuknem samá cigaretka
...takže odolávaj a podarí sa ti to 😉
-žuvačky,tabletky a ostatné produkty čo reklamujú som nikdy neskúšala,pripadalo mi to zbytočné vyhodenie peňazí(švagrovci skúšali=pokus neúspešný,peniaze fuč)...pri tehu som si povedala že kvôli bábu no a teraz to bolo tak nejak podobne 😢 ale...tak aspoň som zase nezačala 😉

leni82
autor
11. jan 2009

Tak ja idem docitat tu moju spasu, a dufam ze sa rano zobudim ako stasny nefajciar, ktory na to ani nepomysli 😀

dobruuuu.. 🙂

emily333
13. jan 2009

no babenky ja som si dnes uz nekupila cigi a uz iba som tri zafajcila co som mala posledene a dufam ze zajtra uz nekuupim.

banbynka
13. jan 2009

Fajčím 15 rokov min 10 denne. Nikdy som si nevedela svoj život bez cigi predstaviť. Ale zistila som, že sa to dá. Hoci zase fajčím, ale viem, že len preto, že ešte nie som presvedčená o tom, že chcem prestať. Ale počula som o "zázračnej metóde" vraj bezbolestnej a ani nie finančne náročnej, tak som si povedala, že skúsim, prečo nie. A fungovalo to, cigi mi celkom prestali chutiť, keď som si zapálila, tak mi bolo zle. Ale ten zvyk, držať a poťahovať zostal, tak som to skúšala až kým som zase nezačala, no ťapša, čo už. A tá metóda? - obyčajná Biorezonancia (na náplaste, tabletky, žuvačky neverím - drahé oblbováky, neúčinné). Trvalo to 20 min. a stálo to 900,-- Sk, v porovnaní s tým čo vyfajčím, malina. Ak je niekto presvedčený, že naozaj chce prestať, tak odporúčam. Jasné, že treba aj pevnú vôľu, ale nie až takú pevnú, ako keď chce niekto prestať sám od seba, zo dňa na deň. Biorezonancia dokáže naozaj pomôcť. Asi mesiac som nefajčila, vôbec som nemala na cigu chuť, iba zo zvyku som si spomenula, napr. pri káve, alebo po jedle, ale keď som si zapálila, tak som si tak 2 krát potiahla a zahasila, fakt mali úplne inú chuť, skôr nechuť. Ak raz budem presvedčená, že už nechcem fajčiť, určite si pomôžem biorezonanciou - kto neskúsi, neuverí.

danu
13. jan 2009

banbynka nie je to na sposob takeho to niecoho?
ja som vyskusala toto
http://www.nefajcenie.sk/

fajcila som denne 2 krabicky silnych cigariet 12 rokov, pred tehu som na to isla a nefajcila som 3 roky, je to pravda a pritom som bola silny fajciar, pomohlo mi to az tak ze dokonca mi ludia co fajcia normalne "smrdeli" a dym som nemohla ani citit. Po 3 rokoch som vyskusala si zapalit /chyba ktoru som urobila/ najprv mi zacalo byt zle, kaslala som normalne akoby som prvykrat zacala fajcit, a samozrejme to bola chyba a zacala som fajcit ako kedysi. Rozmyslala som ze sa na to zase dam ale cigareta ma ukludnuje cize uz nie, ale keby niekedy hej urcite znova pojdem sem

saska.t
13. jan 2009

jaaj kocky ja som fajcila 10 rokov tak 10 cigariet denne a ked som dosla na to ze som tehu , prestala som a hlavne mi bolo zle prve 3 mes. tak ma to ani nelakalo. V dnesnej dobe som uz nefajcila rok a kedze uz nekojim a na vianoce dosli nasi na navstevu, tak som si samozrejme skusila zapalit a citila som sa ako keby som ani neprestala a bola to velka chyba 😅 Uz 3 tyz. fajcim vzdy vecer tak 2-3 cigaretky a neuveritelne mi chutia, ale dufam ze to takymto sposobom vydrzim a nebude so mna zase fajciar, ale iba pre chut vecer 😠

mukky
13. jan 2009

ahojte,ja som prestala fajcit zo strachu 😲 Fajcila som 5 rokov,od 14tich 😲 😲 do 19tich...a raz rano som pila kavicku,cigaretka v ruke,len tak mimovolne som si siahla na krk,a na krku na lavej strane hrcka 😲 pomyslela som na to najhorsie,ye mam rakovinu..polozila som cigaretu,strasne som sa ylakla...pockala na vtedy este frajera,kym pride domov.vsetko som mu povedala..no a od vtedy je 10 rokov tomu co nefajcim,manzel prestal asi po roku i menej fajcit,a aj moja mamka,co fajcila skoro 20 rokov 🙂 🙂 ta hrcka nebola nic..

mukky
13. jan 2009

inac teraz mi dym velmi vadi,a ked som bola tehotna bol problem sa niekde v restike najest,vsade sa fajci,a oddelenie iba paravanom nema zmysel 😠 tak isto aj teraz ked mame maleho tiez bz sme sli radi spolu sa najest,no nemozme,vsade sa fajci..paravany tomu nezabrania ☹ dievcata skuste prestat fajcit koli ydraviu,alebo koli tomu aby ste vonali pekne...kocka moze byt neviem ako oblecena,upravena,namalovana,mat drahu vonavku,osprchovana...no prides k nej a smrdi...prepacte mi,ale je to tak..ten dym sa neda vonavkami ani sprejom prekryt 😝 😝

janazuza
13. jan 2009

Ahojte. Ja som prestal fajčiť z dňa na deň asi pred 10 rokmi. Bolo to ťažké ☹ . Skúšala som to niekolko krát pred tým. Dnes viem, že nesmiem ani jednu , aby som nezačala znova.Zo začiatku som myslela, že to znova nevydržím , ale prišla som na to čo treba urobiť. Zamestnať ruky. Zobrala som papier a pero a len tak som si čmárala.Ani káva mi nechutila. Zvykla som si, že ku káve nemusí byť cigareta, ale stačí aj časopis.Teraz mi dym vadí a prekáža, ale i tak niekedy dostanem chuť na cigaretu.Treba odolať a vydržať.

sonicka25
14. jan 2009

Ja som prestala fajcit preto,lebo som mala pocit,ze chcem v mojom zivote nieco zmenit(fajcila som ties desat rokov).Poslednu cigaretu som zahasila uprostred diskoteky a to presne o polnoci 😀 To bolo pred styrma rokmi a odvtedy som strasny nefajciar(hnevam sa ked niekto okolo mna alebo malej chodi s cigaretou-automaticky nanho nadavam 😀 )
Inspiroval ma vtedy manzel,on nefajcil nikdy a ani by nezacal 🙂 Mala som velky respekt aj pred tym,ze mi na fajcenie nikdy nic nepovedal,bral ma taku aka som bola a to,ze som s tym prestala je prenho dodnes velke prekvapenie na ktore je velmi hrdy 🙂

leni82
autor
14. jan 2009

Ahojte..tak ja som s tym este uplne neprestala, (teraz sa nechcem vyhovarat)..ako som spominala citam tu knihu, a autor priam doporocuje prestat az po precitani, no ja som to v nedelu uz nestihla, uz som zaspavala 😖
Inac taketo presvedcenie mam, a ani nepocitujem paniku, ze cigaretam odbija.

Ono je dolezite prestat, ale po cigarete netuzit, skratka si uvedomit ze je to len klam, ale za tie roky co si clovek nahovara ze cigarety chutia, to neni zas take jednoduche.

leni82
autor
15. jan 2009

🙂 kniha docitana, rozluckova cigareta vyfajcena..
tak a uz som nefajciar 😀
juchu juchu juchu juchu

lindda
15. jan 2009

a jeeej ja si prave dava 3 tiu ku kavicke 😅 ja sa zatial moc nechystam prestat potrebujem nezrat aby sme mohli mat druhe babo viem, ze to znie blbo ale ja bez nej iba zerem 😕 😀

leni82
autor
15. jan 2009

😎 provokujes...

inac mangel este fajci, takze mi da dobre zabrat, aby som v slabej chvilke vydrzala...

bodka13
15. jan 2009

leni 🙂 ...nedaj sa ! 🙂

leni82
autor
15. jan 2009

😀 nedaaaaaaaaaaaaaaaaam

tilly
15. jan 2009

ja som si naposledy zapálila asi 10 minút po polnoci 1.1.2009, odvtedy nefajčím a dúfam, že ani nezačnem, ani som nemala chuť

leni82
autor
15. jan 2009

tilly- super dtz sa .. 🙂

leni82
autor
15. jan 2009

😎 tak dnesok bol celkom v pohode...ziadne abstaky nic 🙂

tak kto sa este prida????????????? 😀

mukky
16. jan 2009

leni82 vydrz 🙂

leni82
autor
16. jan 2009

Ahojte kocky 🙂 ...dakujem 🙂

tak sa aj drzim 😀

leni82
autor
16. jan 2009

No dnes som uz tak v pohode neni 😠 ...vrcim na celu rodinu.
Nemam na nic chut, ale ked sa niecim zamestnam tak nemyslim aspon na cigy 😎

bodka13
16. jan 2009

leni...takže byt je ako zo škatuľky 🙂 ...všetko sa ligoce,škoda že Vianoce už boli 😀 😀 😀

vandulienka
16. jan 2009

Mark Twain, veľký americký spisovateľ a humorista 19. storočia, raz vyhlásil:
"Prestať fajčiť? Nie je nič ľahšie na svete. Ja som s tým prestal už najmenej stokrát..." 😀
Takže - chce to pevnú vôľu, pevnú vôľu a ešte raz pevnú vôľu. Na povzbudenie dve staré múdrosti:
1. Pevná vôľa všetko zdolá.
2. Kde je vôľa, tam je i cesta.

leni82
autor
16. jan 2009

Bodka- upiekla som kolacik-na nervicky 😀

Vandulienka-dakujem za povzbudenie 😎

ide ma roztrhnuuuuuut..ale nemam ani chut priamo na cigaretu, skor taka vnutorna nervozita, take cudne ☹
ale zas ked som skoro 10 rokov tahala, tak sa nemozem ani cudovat ze ..

Tak bojujem...drobec sa za chvilu zobudi tak pojdeme von 🙂 .

leni82
autor
17. jan 2009

😲

maca793
17. jan 2009

ja som si tiež myslela že prestanem fajčiť, ale z nervov sa to nedá, ukľudňuje ma to. nefajčím síce veľa, len 4-5 cigariet denne ale len s kamoškou pri káve.

danu
17. jan 2009

baby drzim vam moc palce, ja kebyze fajcim 4-5 cigariet denne tak prestanem davno

maca793
17. jan 2009

a najlepšie je to, že doma fajčím a pred rodičmi nie, oni ani nevedia, že si zapálim. a keď som tu u nich, tak ma to vôbec neťahá, aj cez sviatky som tu bola týždeň a nefajčila som a ako náhle som prišla domov, tak som si hneď zapálila.