Koniec s fajčením. Kto sa pridá?

leni82
11. jan 2009

😎 ...
Ahojte..tak uz to na mna zasa prislo, tentokrat dufam ze naposledy.
Doma uz nemam ziadnu cigaretu, a zajtra uz neplanujem kupit.

Ak sa ma niekto chut pridat,alebo ma podporit so svojimi skusenostami, budem rada 🙂

lenkasimco
26. jan 2009

Mne cigarety tiez tam kde sa nesmie fajcit tak nechybaju, dokonca sa mi enchce ist ani na dvor zapalit v tejto zime tam vyfajcim polku cigy aj to vzdy, ze naco som tam aj isla bo mi to uz ani nechuti ale musim, no a pri kave mi to chyba najviac. Ked som bola tehu tak som to obmedzila na minimum 2 za den , a nahradila som ich jogurtami. Po porode som jedla jogurty ako blazon 10 jogurtov islo za den no a potom ako som prestala kojit tak som skusila jednu a uz fajcim zase. Asi opat pojdem na jogurty ale pribrala som riadne, ani pocas tehu som taka nebola a to boli len jogurty+sem tam horalka 😀

sendi
26. jan 2009

ja niekedy ani neviem,pisem niekedy,lebo nie stale ani nemam chut fajcit,ale predsa idem....no niekedy mam na to velku chut a som nervozna ked nemozem,ach tie cigi

nnikka
26. jan 2009

uz nikdy, nikdy, nikdy nechcem fajcit - cca 19 hodin cista - abstak jak smrt.... ☹

sendi
26. jan 2009

nnikka,drzim ti palce 😉

nnikka
26. jan 2009

sendi - dakujem, dufam ze rano mi bude lepsie
🙂

londyncanka
27. jan 2009

Baby tak fajcila som odvtedy co som napisala na MK ze idem na odvyk.V sobotu som isla na disku s kamoskami a zapalit som si musela ist von,tu sa vobec nikde vnutri nefajci.Ale len par krat som si potiahla.nebavilo ma to.Hneva ma,ze som s tym nesekla uz skor.Mala som chorobu na r a si nadavam do debilov,dufam ze mi MK pomoze!Idem si pozriet tie odkazy na webstranky co ste tu zverejnili.A schovala som tabak aby som ho nevidela. 😎

bashka
27. jan 2009

baby...ale ved nic sa vam nestane, ked si nezapalite...ci ano? Trosku nervov, ale nezabije vas to...drzim vam palce, ja som nefajcila cele tehu a ani potom asi pol roka, koncom roka som sa zas rozfajcila, trvalo to asi mesiac a od 1.1. zas nic. Ved to je kaka 😝 😝 😝
nnikka, super...vydrz...nepomaha ti jest a jest? Ja som tym zabijala chvile bez. A veeeela sladkostiiiii. 😉

sendi
27. jan 2009

no,ja som mala co robit v porodnici,ked som uz porodila...tak velmi som potrebovala cigu kedze som mala mensiu depresiu z toho vsetkeho,som bola uplakana,nervozna,tak ked ma videla krstna-ktora je proti fajceniu,tak sama mi hovorila,nech si radsej idem zapalit,aby som sa ukludnila.mna to akoby ukludnovalo,neviem ci si to len nahovaram,ale je to tak. 😝

londyncanka
27. jan 2009

ja som uz zjedla 2misky lupienkov z mliekom.Musim si kupit sporitelnicku,chceme auto tak snad do roka nan bude.A ta cista plet a vonave oblecenie!Mam este jednu zavislost.Chrupanie ladu!Odvtedy co sa mi narodili dvojicky to zacalo.Teraz sa davky ladu zvysuju!Ale je to aspon prijem tekutiny 🙂

londyncanka
27. jan 2009

Sendi podla mna kazdy ma nejaku zavislost,cinnost,ktora ta upokoji.Niekto musi denne behat 2hodiny,niekto vypit 10salok kavy,niekto chrumka lad,ako ja teraz.Treba si len najst zdravsi sposob na upokojenie nervov.Ja som si bafla pred porodom dvojiciek,od rana 8.mi mali vyvolat porod,bolo popoludnie,dvojicky stale v bruchu a mne uz nervy tiekli.Este vedla taka zena vzdychala.No na odstrel!To potom nezapal si!Teraz mam chut na cigu,ale nedam si!Som silna!Nadych,vxdych... 😀

londyncanka
27. jan 2009

nnikka,ako si prezila vecer a prve rano?vydrzala si?

bashka
27. jan 2009

sendi, ja som si to tiez myslela...ze pojdemna balkon, tam sa zatvorim, nech mi da kazdy pokoj, zapalim si a ukludnim sa...ale ono je to tak, ze som len potrebovala ist na ten balkon, byt chvilu sama, len tym, ze som si tam vzdy zapalila som si myslel, ze je to tou cigaretou. Potom som o tom niekde citala, ze je to takto, zamyslela som sa nad tym a pravda pravduca. Potrebujes sa poriadne z hlboka sa nadychnut a ked si zapalis v takych nervoch tak ten prvy sluk je dost hlboky, ze. Ak ta to este chyti skus ist akoze si zapalit, a rob vsetko tak ako by si naozaj isla fajcit. Sadni si, prekriz nohy...zhlboka sa nadychni a potom sa zamysli, ci mas chut. Nedaj sa. Ved cigreta je len vec. Nic, co ta ma co ovladat...
londyncanka, tiez drzkam palce...budm vas tu obcas checkovat 🙂

nnikka
27. jan 2009

londyncanka - ale rano bolo tazke ale uz mi je fajn cca o 13:00 som si zapalila jednu ale to som cakala na vysledok skusky... teraz som uz doma lezim a cakam, ale je to v pohode zatial... i ked na cigu myslim kazdu chvilu

monkula
27. jan 2009

mimo tému: ja stáel prečíta mnázov témy ako: koniec s frajermi, kto s pridá? 😅 😅

londyncanka
27. jan 2009

nnikka...ja som nevydrzala...zvysok tabaku co mi ostal som si usulala...a dopalila..uz nemam nic doma...ale som stale hovorila,este dokoncim co mam ,aby ma netahalo...tak a je to...inak dnes rano som polovicku usulanej vyfajcila a o 2.30 druhu....a aj som dala vediet drahemu ze nema kupovat tabak, ze dufam ze sa prida ku mne...musim ho oklamat ze od rana som nefajcila...aby mal inspiraciu...
Monkula, dako ti pismenka popreskakovali.... 😅
bashka...checkuj nas....treba kontrolu.....teraz deti spia je klud, vzdy to bol moj cas na cigu, kavu....tiez vecer ked idu spat tak si zapalim ako odmenu po tazkom dni...budem musiet si zmenit odmenu na nieco zdravsie ....hmm...co take???nejake napady???

nnikka
27. jan 2009

londyncanka - ak sa da mne pomaha dobry spanok... jaaj a pozeranie telky na mna tiez zabera... dnes este idem na pivko ako odmenu za ukonceny semester 😀 tak som zvedava ci si nezapalim.... mozno nie lebo vsetci su nefajciari... budem informovat

ak sa dockam tyzden abstinovat tak to bude moj uspech
s mojim muzom je to fakt tazke lebo on neprestane fajcit asi nikdy... aj ked ho prosim na kolenach ide fajcit odkedy sa pozname cca 6 rokov tak prestal len 1x fajcit - aj to si kupil naplaste, ale po 3 dnoch uz fajcil jak taky pubertak a sa tvaril ze nie - smrdel jak popolnik a svedomio mi tvrdil ze on nechodi von fajcit, iba vencit kocura... no ale to by kocur musel kakat kazdu hodinku 🙄 tak ma nastval az som si zapalila.... to bolo cca pred 4 mesiacmi.

monkula
27. jan 2009

ja som síce nefajčioarka ,ale môžem vá mnadávať, keď zlyháte? 😅 😅 😅

nnikka
27. jan 2009

bashka - dakujem, no s tym jedenim, vera som si urobila zemiakovu kasu - cca 2,5KG a zjedla som to za 3 hodinky + 4 kavy a cukriky Lipo - som zjedla za 5 min. 😎

nnikka
27. jan 2009

monkula - nadavky nepomozu

sendi
27. jan 2009

ale ja neviem predstavit,poviem si-niekto ma horsiu zavislost:alkohol,drogy,automaty alebo co a ja?len si zapalim.len je to hroza s tymi cenymi a plus-moje pluca ☹

nnikka
27. jan 2009

no tak zatial je to v pohode, aj ked mislim na cigy, nemam chut si zapalit, len mi cosi chyba do ruky taky divny pocit... uz aby bolo zajtra

poslem vam nove infosky o mojej odvikacej kure, a ci je to vobec mozne prestat po 4 rokoch fajcit 😵

nnikka
27. jan 2009

sorry za gramaticke chyby to je z nedostatku nikotinu.... 😉

bashka
28. jan 2009

nnikka je..ja som prestala po 11...

nnikka
28. jan 2009

dalsie info: 3 den - je mi celkom fajn, na cigy nemyslím az tak casto iba kazdu 5tu minutu🙂 nie som ani hladna (uvidime co bude vecer - ci nevykradnem chladnicku) 😀

sendi
28. jan 2009

noo,vsak ked nemyslis na cigu casto,len kazdych 5min...hm,vsak to je ok 😉

sendi
28. jan 2009

BABY,DRZIM VAM PALCE,NECH SA VAM PODARI PRESTAT FAJCIT.MAJTE SA 😉

leni82
autor
28. jan 2009

Nika- drz saaaaa 🙂

prasiatko30
28. jan 2009

baby drzte sa vsetko sa da - uvidite ze to dosiahnete - hovori fajciarka ktora nechala zlozvyk pred skoro 3r 😉

nnikka
29. jan 2009

tak som s5 no tak dalsi den bez cigy, ale da sa to zvladnut, aj ked rano bolo krute (keby som mala doma cigy tak si zapalim na 100%)
reagujem prehnane asi na vsetko na kazdeho kricim a som nonstop unavena, mam taky zachvatovy kasel (co som predtym nemala) - ale aspon ma nebolia nohy od behania na balkon a nesmrdia mi ruky

tiez som si nasporila peniazky, ktore boli povodne urcene na cigy - dlho nevydrzali - kupila som si ocne tiene

dufam ze vam moje zazitky pomozu ak by ste chceli nahodou tiez prestat

Dakujem VSETKYM za podporu 🙂

ehm - co sa tyka vahy pribrala som 2 kg... masaker 😒