Koniec s fajčením. Kto sa pridá?

leni82
11. jan 2009

😎 ...
Ahojte..tak uz to na mna zasa prislo, tentokrat dufam ze naposledy.
Doma uz nemam ziadnu cigaretu, a zajtra uz neplanujem kupit.

Ak sa ma niekto chut pridat,alebo ma podporit so svojimi skusenostami, budem rada 🙂

sendi
29. jan 2009

inac nnikka,ked mas chut na cigi a ides miesto toho jest,tak si kup napr susene ovocie alebo ja som zvykla take kesiky s cesnakovou alebo len tak so slanou chutou jest,a mozno nepriberes 😉

nnikka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sendi
29. jan 2009

😉 tak sa len drz !!!!

betka14
29. jan 2009

ja som začala ked som bola ehu aa teraz kojím takže nič a to som fajčovala ako turek 13 rokov!!!

sendi
29. jan 2009

nnikka,nemusis napisat presne,ale citala som,ze byvas pri KE,len ak chces a nevadi napis priblizne asi kde.ja tiez byvam nedaleko KE

nnikka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sendi
29. jan 2009

AHA,TKA TO ANI NEVIEM KDE JE 😉

nnikka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leni82
autor
29. jan 2009

☹ baby, tak ja som si zapalila 😖 ...tri dni po jednej 😠 ...dnes tri...taka som na seba nasrana...a to nebolo ani po nejakom abstaku..jednoducho , ze len taku vynimocnu, a dnes mam pocit ze sa do toho zasa zamotavam.
tak zajtra zacinam od znova..

Nika super drz sa..ja som tiez nejake 1,5kilo do plusu 😀

nnikka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nnikka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leni82
autor
30. jan 2009

😎 zajtra startujem...
-ono ked to porovnam tak mi naozaj viac "vyhovuje" nefajcit, nemala som ten stres, ze kedy -kde si zapalit..

len ako pises Nika, ja mam doma tiez muza-pokusitela, a urcite je lachsie siahnut na doma pohodene cigarety, ako sa obliect sadnut do auta a ist ich kupit 😒 ...

Uvidis Nika zvladnes este par dni, a na abstaky si ani nespomenes, len treba odolat tej "jednej" -"ze len na skusku" 😎

nnikka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nnikka
31. jan 2009

Ahojte - uz 6 den bez - je to v pohode len som nejaka stale nervozna ale to moze suvisiet aj so zenskymi vecami 😵

papa

kikica
31. jan 2009

baby od zajtr a startujem nefajcit aj ja...dufam ze my to vide 😝

nnikka
31. jan 2009

kikica - oki napis potom jak si na tom 🙂

kikica
31. jan 2009

jasne ze napisem nnikka velmi sa mi paci ako sa tu navzajom podporujete a ty ako hlasis ze kolky den si bez cigy super je to velky uspech drzim vsetkym palce NECH NAM TO VIJDE

leni82
autor
31. jan 2009

Kikica tak sa pridam zajtra k tebe, dnes som uz dvakrat zhresila 😠 ..
Uz to totiz nevyzera dobre, uz to posuvam a posuvam a posuvam ☹ ..ale zatial to boli len 3 denne..

Ja to ani nechapem, poobede som v praci, ani si na cigarety nespomeniem, ale pridem domov, moj mozog prepne a idem na balkon 😒

Nika tak ty uz mas skoro tyzden za sebou, super .
Ozaj kedy to vytrubujete okoliu, hned ako prestanete, alebo cakate kym prejdu nejake tyzdne.?

Kikica a kolko fajcis? ( rokov-kusov)??...drzim palce 😉

leni82
autor
31. jan 2009

Oprava- "poobede som v praci" opravujem na "doobeda som v praci" 😀

(skoda ze sa nedaju prispevky priamo opravit( alebo sa daju a ja to tu nevidim?))

🙂

nnikka
31. jan 2009

leni82 - no ja som sa s tym este nechvalila ze som prestal - iba muzovi som hovorila, nikto si este nevsimol ze som "prestala"... bojim sa to vytrubit - lebo potom si niekde zapalim a vsetci budu hovorit, ze im bolo hned jasne za ja nikdy neprestanem... 🙄

kikica - napis urcite ako postupujes, mne to nejako pomaha ked tu napisem ze co je so mnou...

PS: skusam delenu stravu - tak dam potom vediet ci to funguje...

Drzdte sa !!!!

nnikka
31. jan 2009

hej a by som bola zabudla, ze znova citim rozne vone napriklad parfem, ktory mi muz kupil na narodky, je perfektny.... doteraz som to necitila 🙂

kikica
31. jan 2009

ja nechcem prestat tak ze zajtra si zapalim len tri alebo dve...dnes som stiahla 20 a zajtra uz nechcem ani jednu dufam ze sa mi to podarí....budem sa musiet velmi premahat 😉 ale musim prestat ja ako zena len s rodicovskym prispevkom chcem si sama pre seba konecne kupit nieco pekne na seba dat si sprav it nechty...pre maleho kopu hraciek a noveho oblecka.....ved tie cigi idu tak do penazi....a este ked by mali ist o 60% hore to radcej ozaj prestanem...dufam 😉

leni82
autor
31. jan 2009

Ahojte...
Inac zevraj najtazsie sa prestava takym co fajcia len 3-5 cigariet, pretoze to sa im nezda az take vazne a az tak vela, ze ked len par...
Takze mas Kikica velke sance na uspech 😉

Nika- podla fotecky sa par kil urcite bat nemusis 😉

Tak dam zajtra vediet ako sa mi dari, dufam ze len nabehnem tam kde som pred 4 dnami prestala, a necakaju ma znova tie nervave prve dva dni 😎

morenka
31. jan 2009

Ahojte dievcata...necitala som vas vsetkych ale chcela by som zareagovat na tuto temu ktora ma zaujala...
Ja som tiez fajcila a dost si myslim na moje pomery 20denne a to som mala este len 19rokov...
Prestala som jednym casom ked som spoznala svojho priatela...kedze bol nefajciar tak som nechcela pri nom fajcit a tak som prestala....no trvalo mi to asi pol roka a znova som zacala....

Potom som si pred rokom povedala ze nemozem fajcit ked raz chcem byt matka a chcem mat deti a k tomu som brala antikoncepciu a to by sa nemalo fajcit....tak som si povedala jednoho dna....PRESTANES a BASTA!!!! Od vtedy som len prve dni dofajcila co som mala v baliku asi 2cigi a od vtedy nic.....

Je to rok co nefajcim a vobec ma to nelaka...ani citit to nemozem konecne ked si idem niekde sadnuta a potom pridem domou nesmrdim ako popolnik....

Chcem popriat vsetkym co sa pasuju s tymto zlozvykom a chcu prestat, ze sa to da len clovek musi chciet!!! A velmi!!!! Držím palce vsetkym....

leni82
autor
31. jan 2009

Moranka- taketo pozitivne priklady tu potrebujeme 🙂 😉

leni82
autor
31. jan 2009

"Morenka" 😀

morenka
31. jan 2009

leni82 - ja velmi sucitim s vami lebo viem ze to nieje lahke ja som mala tiez velke pokusenia a uz som chcela s tym tresnut ale nejak som zabudla na to a nejak som vydrzala tyzden potom mesiac a uz to bude rok...
To je tazke pre cloveka ked ma v okoli vela priatelou fajciarov...ja tiez vacsina kamaratiek fajci v mojom okoli...clovek sa len musi naucit povedat "NIE"NEDáM SI CIGARETU🙂

morenka
31. jan 2009

este som chcela ze kamarat tiez vela fajcil a siel na taku proceduru myslim ze to bola nejaka akupunktura na to aby prestal fajcit....zabrala od tej procedury nefajci....

leni82
autor
31. jan 2009

Ono ak ten kamarat na to pevne veril tak to urcite pomohlo, lebo hlavne do podvedomia si musime natlct ze cigaretu k zivotu nepotrebujeme, ty si to zvladla "autosugesciou" 🙂 ...si si verila, ze ak si povies nie tak to tak aj bude.

- cela ta zavislost vznikla na tom ze si clovek roky hovori, ako mu cigareta chuti, ako mu pomaha, preto ze ten nikotin je len vedlajsia zavislost, ktoru telo po par hodinach -dnoch zvladne samo, ale ten zlozvyk zapalit si v spolocnosti, pri kave ..po jedle, ten treba zdolat 🙂

Tak teoriu ovladam, este ju uplatnit v praxi 😀

morenka
31. jan 2009

leni82 - zvladnete to vsetky co ste tu....ja tomu verim, uz len vy tomu musite zacat verit!!! vies ja studujem zdravotnictvo tak aj preto som prestala ked viem ake to ma nasledky a ako clovek trpi ked sa prave cigarety odzrkadlia na zdravy cloveka.....