Koniec s fajčením. Kto sa pridá?

leni82
11. jan 2009

😎 ...
Ahojte..tak uz to na mna zasa prislo, tentokrat dufam ze naposledy.
Doma uz nemam ziadnu cigaretu, a zajtra uz neplanujem kupit.

Ak sa ma niekto chut pridat,alebo ma podporit so svojimi skusenostami, budem rada 🙂

sarzan
14. júl 2011

@nnikka bohuzial zacat sa da aj po 20 rokoch vzdy znova

stelluska1
14. júl 2011

@nnikka ide Ti to super, drz sa nadalej, uvidis ze to pojde! A ako Ti to inak ide, mas aj slabe chvilky, alebo uz celkom v pohode? Ja som kupila uz druhu a tretiu krabicku naplasti do rezervy, aby som nemusela stale behat do lekarne - aj to ma nabada k tomu, aby som si nahodou nekupila cigy, ked som investovala do naplasti 😀

nnikka
16. júl 2011

@stelluska1 tak dnes je tomu už presne 33 dní "bez" 🙂 Teraz je to celkom fajn, len na mňa doľahli nejaké zdravotné problémy. Sranda je že keď som fajčila tak som nemala ani chrípku ani angínu a od kedy som prestala tak sa mi nejak podrbala imunita 😒

Ja som v minulosti fajčila aj keď so mala nalepenú náplasť a pekne peniaze som aj do tejto metódy investovala 😠 . Teraz sa snažím na to hlavne nemyslieť.
A ešte sa mi veľmi zmenili nechty na rukách... mam ich v perfektnom stave ako nikdy predtým.

stelluska1
17. júl 2011

@nnikka takze sa zacinaju prejavovat prve pozitivne ucinky "nefajcenia" 😀 ja sa zatial tesim, ze rano ked vstanem, nemusim rozkasliavat 😲
A najvacsia radost je, ze pred chvilou som si uvedomila, ze som si rano zabudla nalepit naplast a napriek tomu mi je fajn 🙂 ze naco som si ich kupovala do rezervy, ked vydrzim aj bez nich 😝

nnikka
17. júl 2011

@stelluska1 hej je to jak na hojdačke niekedy ťažšie inokedy ľahšie. ja som mala rušný víkend a bola aj oslava, ale našťastie som presvedčila aj kamošku, ktorá je príležitostná fajčiarka, aby nenosila cigi a čuduj sa svete ani mi to nechýbalo. dobra nálada bola aj bez cigariet 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tak už len nezabudnúť na to, že si už nesmiem nikdy zapáliť a bude to ok 😉

taka motivácia:

Nefajčíte už 34 dní.

Za ten čas, ste nevyfajčili 340 cigariet

Na ktorých ste ušetrili 38 € 1 138 Sk

Za ten čas sa vaše telo uchránili pred asi 4 g dechtu

nnikka
21. júl 2011

tak co nikto sa nepridáva???
zase motivácia:

Nefajčíte už 38 dní.

Za ten čas, ste nevyfajčili 380 cigariet

Na ktorých ste ušetrili 42 € 1 272 Sk

Za ten čas sa vaše telo uchránili pred asi 5 g dechtu

Včera to už so mnou bolo kritické, ale tak nakoniec som odolala - normálne návaly z absťákov mám 😠 či čo sa to so mnou deje 😅

stelluska1
22. júl 2011

@nnikka nooo ja zatial necele 3 tyzdne bez, niekedy to je uplne hrozne ☹ ale poctivo sa drzim 😉

nnikka
9. aug 2011

tak ako pokracujete v nefajceni? ja som uz 57 dní bez - a nechapem ako to uletelo jak voda... hehe parada dufam ze mi to vydrzí....................

a este statistika:

Nefajčíte už 57 dní.

Za ten čas, ste nevyfajčili 570 cigariet

Na ktorých ste ušetrili 63 € 1 908 Sk

Za ten čas sa vaše telo uchránili pred asi 7 g dechtu

bugynka
5. sep 2011

@nnikka ako si s tým skoncovala ???

vodnarky
5. sep 2011

@bugynka -tak ja sa tiez pridavam ak mozem...😀😉ja som si uz nezapalila 39 dni.. 😅 ..tesiiim sa tomu velice... 😀
baby..drzim vam vsetkym palce!!! 😀

vodnarky
5. sep 2011

@nnikka - 😀

bugynka
5. sep 2011

@vodnarky a ako si s tým skoncovala ?

vodnarky
5. sep 2011

prve dva tyzdne som pouzivala lepky,ale potom sa dostavila alergicka reakcia na ne a musela som ich vysadit..takze asi to najtahsie obdobie-prve dni som si nimi pomohla a potom po pravde mi to ani nedoslo,ze uz sa nelepim...nepocitovala som nejaku velku zmenu..po abstinencnej stranke som v pohode..necitim,ze by mi nejako chybali tie cigarety..ale co som zistila,ze mam zrazu straaaaaasne vela casu,ktory sa snazim vyplnit..venujem sa viac dcerke,chodim viac von na prechadzky,citam knihy alebo som pri pc.. 😉

@bugynka -a co ty?ako si na tom ty? 😎 😉

bugynka
6. sep 2011

@vodnarky no ja fajčím , chcem s tým prestat lebo by sme chceli mimčo .. teraz sa snažím obmedzovať ... neviem či by som vedela si povedat len tak dost a prestat až taku vôlu zrejme nemám ☹

vodnarky
6. sep 2011

@bugynka -myslim ze mas pekny dovod na to,aby si mohla prestat.. 😉 ..pocas tehotenstva mi cigarety smrdeli ako aj vsetko ostatne..ked som porodila este chvylku som nefajcila,ale potom,po case to nejako znova na mna prislo a bola som znova v tom.. 😝 ☹ ..ale teraz sa ozaj snazim a najkrajsie je na tom to,ze mala ma v to povzbudzuje..vravi mi..maminka to je velmi dobre ze uz nefajcis.. 😵 tatino nikdy nefajcil a tesi sa tomu tiez,ze aj ja som sa pridala..takze podpora je velka.. 😉

bugynka
6. sep 2011

@vodnarky 😀 to ano podporu máš velku a ja tiež dovod prestat , snazim sa to obmedzit a ked budem cakat mimi tak s tým chcem skoncovat , nechcem mu skodit a potom si to vycitat ☹

nnikka
8. sep 2011

@vodnarky tak ja som na tom asi takto:
Nefajčíte už 87 dní.

Za ten čas, ste nevyfajčili 870 cigariet

Na ktorých ste ušetrili 97 € 2 912 Sk

Za ten čas sa vaše telo uchránili pred asi 11 g dechtu

sem tam mám ešte také záchvevy, že by som si aj zapálila, ale snažím sa to rozchodiť - a pomáha to!

Ešte musím presvedčiť manžela aby prestal.
Máš pravdu človek má zrazu kopu času. Jediná vec čo ma trápi je, že som za ten čas pribrala cca 6 kg. 😖

nnikka
8. sep 2011

@bugynka tak som si povedala ze si nezapálim a musela so to vydržať,,,, bol to brutál, ale ja som sa musela z toho vyspať, lebo to bol riadny zaberák a veľký boj. myslím že tu sú spísané všetky moje pokusy s tým zlozvykom skoncovať. Prejdi si moje príspevky a možno ťa to motivuje, že ty nie si jediná čo pri tom bude trpieť. Len sa toho netreba báť!!!

vodnarky
8. sep 2011

@nnikka -tak toho priberania sa bojim aj ja.. 😖 ..ale zacala som chodit behavat (ked uz pluca neprotestuju,ako volakedy😉),tak dufam,ze to nebude mat az tak velky rast na vahe.. 😉
inak.. 😀 😀 😀 ..to mas ako fajnsky vyratane..z coho vychadzas?? ako to ratas??(ak sa smiem teda opytat 😉)

nnikka
8. sep 2011

@vodnarky tu je link na tu kalkulacku: tam si to ratam 😀

nnikka
8. sep 2011

@vodnarky aha ten link 😀 😀 😀 dnes mi to nepali....

http://www.uznefajcim.sk/nefajcim

vodnarky
8. sep 2011

@nnikka -v pohode..😀diky moc..prestudujem a preratam...😉

stelluska1
15. sep 2011

@nnikka tak gratulujem, vidis, ze sa to da 😉
Poctom dni som Ta zatial nepredbehla 😀 , ale peniazkov som uz viacej usetrila:

Nefajčíte už 74 dní.

Za ten čas, ste nevyfajčili 962 cigariet

Na ktorých ste ušetrili 152 € 4 576 Sk 😉

Ale na vahu ma teda nikto nedostane 😝 tie kila idu strasne hore, ale aj tak mam radost, ze som sa zbavila aspon jedneho zlozvyku 🙂

nnikka
16. sep 2011

@stelluska1 tak to je parada... inak teraz tretí mesiac sa mi zdá kritický... ale aj tak je to v pohode

Nefajčíte už 95 dní.

Za ten čas, ste nevyfajčili 950 cigariet

Na ktorých ste ušetrili 106 € 3 180 Sk

Za ten čas sa vaše telo uchránili pred asi 12 g dechtu

Predtým som vážila 69kg - teraz 75kg - ani sa mi to nezdá. 😖

nnikka
8. jan 2012

@veva1 a mam našporené na dovolenku 😀

Nefajčíte už 209 dní.

Za ten čas, ste nevyfajčili 3 135 cigariet

Na ktorých ste ušetrili 369 € 11 111 Sk

Za ten čas sa vaše telo uchránili pred asi 41 g dechtu

veva1
9. jan 2012

@nnikka som na teba velmi pysna 😵 ,teraz uz len z nejakeho hlupeho popudu,alebo nejakej krizovej udalosti si nezapalit a si za vodou 😉 . Tesim sa s tebou a hor sa na miminko 😵 vidis ja uz som aj druhe stihla 😀

veva1
24. máj 2013

@nnikka ako? vydrzala si?

zrka
13. jan 2014

som dalsia nadejna fajciarka odhodlana prestat fajcit! Dnes som si kupila pastlky, od zajtra zacinam. Drzte mi palce! Dufam ze to bude fungovat...

zrka
13. jan 2014

nechce sa od zajtra niekto ku mne pridat? budeme sa povzbudzovat navzajom 😎

opica89
19. jan 2014

@zrka ahoj uz si zacala? ja od vcera nefajcim 🙂