Koniec s fajčením. Kto sa pridá?

leni82
11. jan 2009

😎 ...
Ahojte..tak uz to na mna zasa prislo, tentokrat dufam ze naposledy.
Doma uz nemam ziadnu cigaretu, a zajtra uz neplanujem kupit.

Ak sa ma niekto chut pridat,alebo ma podporit so svojimi skusenostami, budem rada 🙂

saska.t
17. aug 2009

ja som to pochopila, tiez zijem vonku ale domov na SK by som sa hned vratila 😎 tato spolocnost tu je dost hrozna 😝

nnikka
23. aug 2009

no tak podte to zasa skusit... prestat!!!! ja som uz 5 den bez cigy... a je to uz moj 100000067554358907 pokus prestat... tak sa volakto pridajte....

kurnik je to sakra tazke ... a ide to do penazi... tak s tym treba skoncovat....!!!!!!!!

habibi78
23. aug 2009

ja stiahnem denne takých 20 cigariet.... ale zistila som, ze to nie je návyk, len hlúpy zvyk.... káva - cigaretka, vínko - cigaretka, relax - cigaretka.... Uz 3 týždne som u nasich a kedze tu nikto nefajci, nefajcim ani ja.... nasi vedia o tom ze som fajciarka, ale nejako mi to nechyba.... potom pocuvat tie vycitky ako si skodim.....
ale tesim sa domov, lebo viem, ze ked mala zaspinka tak si sadnem na terasu a zapalim si....
taka som ja fajciarka nefajciarka.... 😀

pismenko111
23. aug 2009

Caute, aj ja by som sa rada pridala, ale bojim sa, ze nevydrzim 😠 prvy krat sme prestali obidvaja s manzelom, ked som bola prvy krat tehotna. manzel bol solidarny, prestal so mnou, ze nech ma to nelaka. ja som potom zacala, najprv potajomky, aby nevedel 😀 , a ked zistil, rozfajcil sa znovu aj on. pri druhom tehotenstve sa uz ani nepokusal prestat 😅 ... jasne. ze som zacala aj po druhom fajcit. maleho som kojila len mesiac, takze....
moj muz uz nefajci skoro 4 tyzdne 😵 a uspesne sa mu dari. ale ked ta cigaretka taaaaaak chuti, ked deti zaspia, spravim si kavicku a na balkone si spravim pohodicku 😉

vanja
23. aug 2009

ahojte baby,
tak ja vám všetkým, ktoré chcete prestať fajčiť fandím a hlavne držím palce. Ja som niekedy fajčila okolo 20 cigariet denne. Keď som ostala prvýkrát tehotná tak som prestala, ale po pol roku od pôrodu som znova začala. Fajčila som asi tak 1 mesiac no a potom som si povedala, že keď som vydržala nefajčiť 15 mesiacov, tak že mi to asi nechýbalo a tak som s tým prestala. Ale nešlo to hneď, ale znižovala som si dávky, až som ostala pri jednej cigarete denne a potom som skončila aj s tou jednou. Teraz je tomu už takmer 10 rokov čo nefajčím a som veľmi rada. Hlavne čo sa týka smradu z úst a šiat, čo fajčiar necíti, a aj kvôli peniazom.
A musím povedať, že sa mi aj viditeľne zlepšila kvalita pleti.

vanja
23. aug 2009

Takže držím všetkým prsty, aby skončili s tým zlozvykom.
A ešte chcem dodať, že som si musela pri odvykaní hľadať stále niečo, čo by som robila. V práci sme mali v spisoch taký poriadok ako ešte nikdy. 😀 😀 😀 😀
Ale podarilo sa. 🙂

nnikka
23. aug 2009

pismenko - ja si tiez rada spravim pohodicku... ale uz je tych pohodiciek tak vela, ze mi to zaberie cely den...

vstanem - ciga+kava, dopijem kavu ciga, umyjem hrnecek a ciga potom, rozdumujem co budem dnes robit a pri tom vyfajcim este 2, idem trebarz zehlit a medzi zehlenim stihnem 2 vykurit..., pred obedom ciga, poobede ciga... ak si ten obed aj musim navarit tak to su este 2 cigy naviac,, .... no a takto pokracujem az do vecera....

pred spanim ked sa chystam minimalne 3 vyfajcim

nehovoriac ze cim vic fajcim tym som viac unavena...

bilancia: prd makovy spraveny: vykurene 2 balicky cigariet (- 4€) ani nechcem vediet kolko je to za mesiac 😠

nnikka
23. aug 2009

vanja - diky, ale ja som ten typ co s tym musi seknut... lebo postupne znizovanie u mna nefunguje...

su tos trasne abstaky... ale tak snad to vydrzim aj ked bude mm doma

emily333
23. aug 2009

nninkka ako by som o sebe citala cely den len cigy 😀 no da sa prestat? 😵

nnikka
23. aug 2009

emily333 cau pekna foto... no zatial neda... 😀

emily333
23. aug 2009

ja som sa donedavna skryvala pred mm lebo som prehrala stavku a mala som prestat no ja som iba obmedzila krabicky mi vydrzala na dva sni ale na dovci som sa namala kde skryvat tak som sa na to vybodla a fajcim aj pri nom 😵

nnikka
23. aug 2009

hej sak dovolenka je od slova dovolit si... tam si zapalia aj zasadovi nekuraci...

my s manzelom bafkame na balkone o 106sť... je to nenormalna pohoda-lahoda ale uz nevladzem a ide to nenormalne do penazi... ja aj chcem skoncit ale on nie

ja mam partiu kamaratok v ktorej IBA JA facim...
mm ma okolo seba samych kurakov.. tak ze aj keby chcel tak nepresane, lebo furt ho niekto ponukne...

emily333
23. aug 2009

hmm ty sa mas mm nefajci ta tie jeho litanie o nefajceni mi uz idu na nervy 😠

pismenko111
23. aug 2009

🙂 emily, aj moj sem tam zamachruje, ze nefajci, dava mi asi najavo, ze i ja by som mala prestat 😀

vanja
23. aug 2009

nnikka môj manžel nikdy nefajčil, takže ja som mala ďalší dôvod prečo prestať. Ale niekoľkokrát predtým som skúšala s tým seknúť, ale vydržala som len pár dní a potom som začalaznova. A to postupné znižovanie u mňa zabralo. 🙂
A to som strašne rada.

nnikka
24. aug 2009

vanja strasne ti zavidim...

ja som dnez uz 6 den bez a usetrene 12€ 🙂 tak sa tomu tesim financna motivacia je najlepsia 😀
len neviem ci ich dnes nenecham u zubara lebo ma strasne rozbolel zub - nanervy...no nezapalim si? 😕

vanja
24. aug 2009

nnikka nezapálim.......
veď už si 6 dní bez cigarety. ☹ ☹

nnikka
24. aug 2009

no tak dnes same zle spravy...ale ja to vydrzim
🙂

vanja
24. aug 2009

ešte si si nezapálila? 😉

nnikka
24. aug 2009

nie este nie... aj ked su to muky a to je uz skoro tyzden.... ale vydrzim.. idem nieco zjest... 😀 to ten oralny reflex 🙂))

johnie
24. aug 2009

baby drzte saaaa!
ide to prestat, ja nefajcim uz dlhsie a moj muz prestal ked sa mala narodila a nechyba nam to...! a hlavne nechcem v buducnosti pocut ze "mama smrdis" lebo priznajme si fajciari smrdia dost 😝

vanja
24. aug 2009

nnikka držím palce, drž sa
johnie gratulujem 🙂

vanja
25. aug 2009

nnikka ako?

nnikka
25. aug 2009

no ja dalsi den nic ani sluk... ale dala bz som si.... to je uz moj siedmy den a ten zvykne byt kriticky

vinka
25. aug 2009

Baby chcem vás len povzbudiť.Ani ja už nefajčím.Prestala som ked som otehotnela a teraz už ani nezačnem lebo na moje prekvapenie prestal aj môj muž.Síce bol na biorezonancii ale niečo preto urobil aby prestal.Tak som šťastná,že nefajčí a ja nezačnem tiež.Dá sa to len treba chcieť.Niet nad krajší pocit ked deti sa tešia z toho,žeš nefajčíme.Aj náš syn bol vytešený,že rodičia si neničia zdravie.Je športovec a jemu to velmi vadilo. 😒 Ale teraz sa teší s nami. 🙂

veva1
25. aug 2009

zenulky drzte sa 😵
da sa to a stoji to za to 😉
velmi vam fandim
som abstinujuca tuha fajciarka,nefajcim uz 3 roky

nnikka
25. aug 2009

tak fakt dnes je to kriza... ale nedam si lebo viem ze ked si dam co i len sluka teraz tak budem zas v tom istom kolotoci 😠

dakujem za podporu... ale kludne sa moze aj volakto pridat aby sme si vimenili skusenosti.... 😀

veva1
25. aug 2009

nika vydrz,si predstav ,ako ti o chvilu bude fajn- nebudes smrdiet ,obmedzovana rychle stihnut este cigu,usetris nejake to euro a ked budes tehu tak mas o starost menej.
pre inspiraciu,dva tt po poslednej cige som aj ked so smutnym koncom ale bola tehotna 😉

nnikka
25. aug 2009

hej sak to ja prosto nic nestiham... a najma rano ked som stihla odfrcat z domu za pol hodinku... dnes to je nerealne... lebo 1ciga pred chystanim 10 min. 2 cigapred odchodom = 10 minut cisteho casu na danie sa do poriadku....

ja to chcem aj koli tehotenstvu... ale hlavne koli sebe... lebo odkedy fajcim tak som sa strasne zmenila... na nic nemam cas, nic nestiham nic sa mi nechce..... a same vyhovorky len aby som mohla vydunit cigaretku... 😠

horsie ze teraz nemozem zaspat... veva aj ty si mala taky problem???

veva1
25. aug 2009

zo zaspanim asi nie.Horsie bolo cakat na nieco,alebo kavicka v nejakom podniku.Drzalo ma velmi ze som robila na hotely kde som aj prespavala a kazdi vedel ze nefajcim a chvalil ma ,ze som sa na to dala.Tak som bola hrda a hanbila som si dat.
no ja som to mala lahsie kedze som sa dozvedela potom ze som tehu .No ked to nevyslo a musela som podstupit cistenie tak som si po prebrati vravela ze prve co doma urobim si dam cigu. Doma mi vsak este bolo zle po narkoze a na druhy den som si povedala ze kaslem na to ,ze uz nefajcim 4 mesiace a nech to moje tehu ma aspon nejaky zmysel.