• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide do škôlky v septembri 2009?

25. júna 2013 
možem podať naraz aj viacej prihlasok? nech mam väčšiu šancu alebo len do jednej sa smie?
25. feb 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moze sa iba do jednej.
25. feb 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ak mi ju nezoberu teraz možem dodatočne este skušať iné skolky počas celeho roka?
25. feb 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, u nas to funguje takto: prihlasky sa v celej Dubravke podavaju v priebehu marca. Potom sa vsetci riaditelia dubravskych skolok stretnu. Po konci aprila sa treba ist spytat do tej skolky, kde si davala prihlasku, ci ti dieta prijali alebo nie. A oni ho bud prijmu alebo povedia, ze ho neprijali, ale moze chodit tam a tam, pripadne, ze ho pre nedostatok miesta nikde nezoberu. Nam napriklad minuly rok povedali, ze si ani nemusime davat prihlasku, lebo maly este nemal tri roky. Aspon tak som to pochopila...
A pocas roka skolky podla mna prijimaju deti iba vynimocne, ak sa niekto odstahuje alebo tak a to podla poradovnika tie deti, ktore sa im nepodarilo prijat od septembra.
25. feb 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha dakujm Lubkaj. Ja by som chcela dať malu do školky na Dlhych dieloch. Nevie niekto čírou nahodou ako je to s ich kapacitou?
25. feb 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si dávam prihlášku len do jednej škôlky ale kámoške povedali v inej škôlke vraj si má radšej dať prihlášku aj niekde inde keby u nich bolo moc, lebo prednosť majú predškoláci

no a v každej škôlke sa podla mna najde aj dobrá aj horšia učiteľka, takže mi sme vybrali tú čo máme pred domom a aj preto lebo je v nej málo detí
25. feb 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka a ktoré školky si myslela že horšie prístupom a vybavením? :confused:ja som tiež viac menej vyberala podla toho,že blízko bývame,lebo ved skusenosti nemam žiadne a ani žiadne mamičky nepoznam,čo by tam detičky mali.Jedno je pravda,že sa trošku pozname s riaditelkou školky :sweat_smile:
martinka a vy nemate v blízkosti domu školku?či tiež sa ti tam nepozdavala?
25. feb 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasleerka,je to des,lebo každý mi hovorí niečo iné...môžeš si dať do viacej škôlok..do viac škôlok si nemôžeš,lebo aj tak sa to dozvedia a na just ti decko nezoberú..načo ju dávať,možno ju ani nezoberú,keď si doma s malým...malý je alergik,znížená imunita,budú stále chorý...daj ju do škôlky,bude harcovníčka,malému urobí lepšiu pôdu...prihlás ju,aj keď ju nezoberú,zoberú aj malého budúci rok..neprihlásiš,nezoberú ti ho...daj 2 percentá z daní,zoberú ti ju... :rolling_eyes:
Už mi to začína liezť všetko poriadne na nervy.... :unamused:
25. feb 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka ja mam jednu školku hned pod oknami.Raz som videla ako jedna učitelka "vreštala" na tie deturence,no mala som dost. :confounded:
Tu čo som si vybrala je naozaj perfektná.Maju tam aj solnu jaskynu,krasne nove hračky a detičky tam učitelky volaju po mene a hlavne cez letné prazniny služi ako zberná školka.
25. feb 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka mám tu tiež škôky,ale muž robí na smeny a ja som mala pracovný čas až do pol piatej v Krškanoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: naši bývajú kúsok od Alexyho tak som chcela,že ak budem musieť ostať tak dlho v robote,nech nieje už o takom čase v škôlke,ale radšej nech je u našich :wink:
26. feb 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinifred no tak to je fakt des , to my takéto starosti vôbec ... ja by som možno nakoniec vyskúšala dať ju do škôlky, a ked budú stále chorí tak necháš doma a pôjdete až od dalšieho septembra
26. feb 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, necitala som celu vasu diskusiu, ale mozno sa tu najde niekto s podobnym pripadom...Ondrejko bude mat 2 roky a nastupuje do skolky uz teraz v marci, teda pocas skolskeho roka. Najprv ide len na zacvik, teda len na par hodin denne, ale aj tak mam obavy ci zapadne do "zabehnuteho" kolektivu. Nemate s tym skusenosti?
27. feb 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasleerka,asi to tak urobím..dám prihlášku,už ju mám doma mesiac potvrdenú,a nestarám sa viac..zoberú,nezoberú,všetko bude mať svoje pre a proti..nechám to tak,osud to zariadi... :slight_smile:
28. feb 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak vinifred, neskúsiš - nezistíš

lulu, ťažko povedať, bude záležať len na ňom, ako sa zabehne do kolektívu, ako ho tie deti príjmu, a či tam už niekoho aj pozná ... držím palce aby ste to čo najlepšie zvládli :slight_smile:
28. feb 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak rozmyslam, že predsa len dam viacej prihlasok, ale každu do inej časti BA /dubravka, petrzalka, stare mesto/ predpokladam, ze riaditelia sa stretavaju len v ramci mestskej casti a nie celej BA :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka riaditelia sa nestretavaju vsetci spolu, napriklad na Dolnych Honoch a Podunajskych biskupiciach sa nestretavaju spolu vobec takze to vediet nebudu
28. feb 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,aj my ideme v september do skolky :wink: tak sa pripajame k vam.idem si precitac,co si pisete :slight_smile:
1. mar 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k.a.t.k.a to Ti je naozaj jedno,kde Ti ju zoberú?Neviem si predstaviť to cestovania a to more času...aj keď predpokladám,že auto máš,ale aj tak... :fearful:
1. mar 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinifred hej jedno, v Petržalke mam rodičov, v Starom meste prácu a Dúbravka teda Dlhé DIely tam bývam, tak mi je to šumafuk :wink:
1. mar 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bola som si pre prihlasku a uvidime do konca marca pozbieraju a potom daju vediet :astonished:
2. mar 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bola som si dnes po prihlasku, dnes bol prvy den. Skolka otvara 6:30, ja som prisla okolo 8:15 so starsou dcerkou a uz som bola 12. A kym som dcerku vychystala do triedy, prisli si po prihlasku dalsi 3 rodicia. Vyzera to, ze zaujem bude velky...
2. mar 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude ved deti je strasne vela aspon teda v ivanke :slight_smile:
2. mar 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme z Dubravky, ale aj tu je deti velmi vela :wink:
2. mar 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa tiež dnes boli zapísať, dali mi hned aj podpísať rozhodnutie, že ju berú :sunglasses: tiež sa začal zápis dnes a boli sme 10.
2. mar 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tolke stastie,pri starsich sa skolky bili kam ich dam :slight_smile: a to kazdy nech ich vodim do blavy ked sme odtial ze je to dedinske a pod a aka som bola spolkojna,ale to som uz tusim pisala :sweat_smile:
2. mar 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj my sme sa práve vrátili zo zápisu . pre istotu som ju bola zapísať, aj ked nie som rozhodnutá, či ju tam dám od septembra. Aj som sa pýtala na nástup počas roku - nerobia problémy, ak majú miesto, tak dieťa zoberú. Len teraz váham - presťahovali sme sa na dedinu, kde je veľa ľudí maďarskej národnosti, zapísala som ju do škôlky tu, ale slovenských detičiek vraj býva menej a preto bývajú v triede so staršími deťmi. Neviem, či je to výhoda, alebo nevýhoda. Asi sa pôjdeme spýtať ešte aj do mesta, kde mám zamestnanie a potom uvidíme.
2. mar 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka.....tak to Ti fakt závidím,že vás hned vzali.My sme na zápise už 3x čiže 3rok :unamused: už mám z toho FAKT nervy!! Prvy raz mal syn 2,5r ked ho vzali.Potom som otehotnela tak som si ho nehala doma.2x ho nevzali pretože som na MD a uprednostňujú pracujúcich rodičov.A dnes sme boli ZAS :confounded: a to uvidíme či nás vezmu na budúci tyždeň.A to som ešte nespominala že zakaždym čo nas nevzali som bola hned v dvoch škôlkach.Ja by som sa na to najradšej vykašlala,ale syn chce íst do školky a je z toho neštastny že ho neberu :frowning2: :frowning2: teraz ma 4r.
2. mar 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli tak isto dneska na zapise. maly bude mat 3 roky v januari, ale bude chodit o mesiac skor na zaučenie. tak som roda že nam ho zoberu, pretože tam chodí aj starší syn. aj u nas bolo vela detí na zapise a to je ešte len pondelok.
2. mar 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonka,

ja som na tom podobne...dnes sme boli na zapise a riaditelka sa nevyjadrila moc presvedcivo, nakolko som doma na RD, starsieho som chcela od 9/2009 a mladsieho 1/2010,v maji 2010 bude mat tri roky. A co urobim ked ich neroberu a v maji musim nastupit do prace????? inak vypoved. Mam z toho nervy asi ako aj ty a starsi sa mi tiez pyta do skolky
basado....aspon ze vam to klaplo, nakoniec som bola len na limbovej, lebo na jiraskovej beru len 6 deti ???????
2. mar 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonka a kde ty byvas?
2. mar 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok