• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide do škôlky v septembri 2009?

25. júna 2013 
no ak ide do štátnej prídeš o rodičovskú :unamused: ale skús sa informovať na sociálnom, možno nejaký príspevok dostaneš..
mne malý chodí do súkromných jasličiek - OZ, zaplatím a ešte mi ostane na cestu a do vrecka :wink:
31. aug 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matima to ti potom neostáva nič iné, než sa zamestnať, aby si mala nejaký príjem :unamused:
už sa to kráti :sweat_smile:
31. aug 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prispevok dostanes do veku 3 rokov dietata treba vypytat tlacivo a skolne stravne atd ti Upvsr preplati :wink:
kuk blizsie aj do tjto temy
31. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nastastie to nemusim riesit, lebo rodicovsky beriem na mensieho, takze vacsi moze do skolky a o nic nepridem. horsie bude, ked mensieho tiez zapisem okolo 2,5r .
31. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ako to je stym prispevkom teda? vzťahuje sa to aj namna, ked maly ide do škôlky, ale ja zatial nemam robotu? :confused:
31. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera - nápodobne...
31. aug 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matima, tak tak... budes bez davky ak sa nevratis do prace :(...takto uzasne je to vymyslene...aj ja idem kvoli tomu do prace skor :(
1. sep 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este je jedna sanca, ze dieta nedate do statnej skolky ale do sukromnej... lenze to sa velmi neoplati kedze sukromne su drahe a materska je mala... takze asi tak...
1. sep 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je ten link na temu ohladom prispevku ked dieta ide do skolky a nema 3 roky
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=108738&vOffset=30&vGroupOffset=40&vGotoLast=1#end
1. sep 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karin, sme z Petržalky a ideme na Haanovu do škôlky.
1. sep 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojt,,,tak my zajtra tačíname v škôlke,,, :slight_smile: ........držím mu palce :wink:
1. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ,,,,na Kameliovú,,,,,je tu taký niekto,??čo ta ide
1. sep 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som momentalne riesila taku situaciu, maly ide zajtra do skolky, ale 3 roky bude mat az 24. oktobra,..ja idem do prace, takze mam narok na prispevok na starostlivost o dieta...na urad je potrebne doniest kopiu pracovnej zmluvy alebo potvrdenie , ze bude matka zamestnana a rozhodnutie o prijati do skolky, no a samozrejme vypisat ziadost o prispevok :wink: ...akurat je tam finta, aby matka dostala este za september rodicovsky v plnej vyske, nesmie byt aspon jeden den v danom mesiaci september v skolke, cize na tom rozhodnuti som mala datumy 2.9. 2009 :wink: realne aj nastupi ten den do skolky, ak by tam bolo 1.1. 2OO9, tak uz na rodicak v septembri nemam narok, upozrnila ma nato zlata pani uradnicka :dizzy_face: ...a ten prispevok dostanem uz iba za oktober, kedy treba doniest prijmove doklady za skolne a stravne / maximum toho prispevku je, sa mi zda, nejakych 40 eur, ale to si nie som ista /
1. sep 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukilik30 ten prispevok by si dostala aj za september ak seky v skolke stravne atd zaplatis az v oktobri :wink: ich nezaujima ze je to este za september ale kedy si to zaplatila :wink:
1. sep 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na zajtra všetkým veľmi držím palce! :slight_smile: Hlavne bez stresu, aby sa tak necítili aj detičky :slight_smile:
1. sep 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my zaciname :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa tesim ale mam aj obavy ako to zvladne kedze je este malicka, ale snad fajn, je rada s detickami, cele dni sme na ihriksu tak uvidime :dizzy_face:
1. sep 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby aj vy ste take narvezno zo zajtrajska?
1. sep 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetkým mamičkám,aj detičkám držím zajtra palce :slight_smile: :slight_smile:
1. sep 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mna pochytila nervozita prave teraz - uvedomila som si, ze vsetko musi zajtra ist ako na spagatiku: Jarinko je totiz prvak v skolke a Adrianka v skole. Tak dufam, ze to zvladneme...
1. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...taktiež držím palce aj maminkám aj deťom...my sme pobalení,nachystaní a ja sa bojím :pensive: :sweat_smile:
1. sep 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja nám všetkým držím palce,práve som dobalila...ale tiež som strááášne nervozna....ani neviem, či zaspím...a zajtra sa budem musiaťmax.pretvarovať, aby malá nezbadala,ako mi fakt je... :unamused: :pensive:
1. sep 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambulka, malá to cíti aj tak... :pensive:
1. sep 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja malá zaspať nechcela, vraj už chce ísť do škôlky :sweat_smile: uvidím, ale tiež asi nezaspím :slight_smile:
1. sep 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás tiež všetko pochystané,a mne je už teraz do plaču,keď si nato spomeniem,budú mi strááášne chýbať :unamused: ,zajtra to nemôžem dať na sebe znať...uvidím ako budú reagovať ráno,keď poviem,že ideme do škôlky,Ivka sa tešíí veľmi,Marek nie :unamused: ,snáď si budú nápomocní obaja :slight_smile:
1. sep 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vranka tak to máš výhodu, že majú jeden druhého :wink:
1. sep 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievcata, viem ako sa citite...ja sa citim divne, smutna..juj, nejako ta zmena na mna dolahla :pensive: dufam, ze zajtra to zvladneme, vsetko nabalene, neviem, ako sa budem sustredit v praci :frowning2:
Samko vyzera v pohode, vecer zaspal hned, dokonca sa tesi stale :sweat_smile: a hovoril, ze zajtra ide do skolky...len mamka to nejako nezvlada :sweat_smile:
no drzme si palce, nech to maminky a deticky zvladnu, ako najlepsie vedia :slight_smile:
1. sep 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak sa k vam pripajam, ja som sa od minuleho roku tesila kedy hop dam do skolky a este to bolo tak aj pred 2 tyzdnami ale cim je ten den blizsie, tym mi je viac smutno a maly? ten mi vecer ked sme isli domov povedal, ja idem zajtra do skolky, huraaaa :sweat_smile: :grinning: ... mi maminky to asi viac prezivame ako nase deturence ... M sme uz nachystani, tak som zvedava ako to rano dopadne
1. sep 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme dnes absolvovali nastup do skolky a je mi smutno :frowning2: mala sa este po vystupeni z auta strasne tesila, ale ako sme vkrocili do budovy tak sa zmenila o 360 st. a ze ona ide radsej ku starkym....strasne zacala plakat, nic nepomahalo...dufam ze sa rychlo aklimatizuje, ale pre istotu si pani uč. napisali moje cislo...mamulky drzim vam palce a dufam ze u vas to bude mat hladsi priebeh
2. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte-Marek sa drzal statocne kym nezacal plakat jeden chlapec,potom sa pridal aj on o 15 idem pre neho tak uvidime
2. sep 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok