• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide do škôlky v septembri 2009?

25. júna 2013 
@nadhera no veru dáka divná básnička ... vôbec to nie je pekný rým pre detičky...
5. dec 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hasleerka snad je ta basnicka pre skolakov :unamused: ale uz ju vie, sem-tam mu musim ale nasepkat :grinning:
5. dec 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera basnicka ,,psycho,,ved som ju dva razy musela precitat a toto by sa marek ani nesnazil ucit povedal by ze to nevie a vzdal by to :astonished: ,inak marek bol chory a este ho doma doliecime a uvidime ci pojde este do skolky do vianoc :slight_smile:
6. dec 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titkovamiriam ved to, ja som sa ju nevedela za den naucit-dobre, je pravda, ze ja medzitym robim niekolko veci naraz, ale toto....maly ju recitoval babke do telefonu, musela som vsak babke basnicku zopakovat a ta bola z toho zdesena.
Kde su casy, ked stacila basen Kde sa vzal, tu sa vzal.... tuto basen vedel na druhe pocutie a tiez je o snehuliakovi.
6. dec 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titkovamiriam Marek nech sa skoro vylieci, ved len teraz zacina zima /kde je to globalne oteplovanie/ a treba si uzivat sneh, mraz. :grinning: Skore uzdravenie a doliecenie. :wink:
6. dec 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dííík :slight_smile:
6. dec 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
@titkovamiriam Marekovi prajeme skoré uzdravenie :slight_smile: , teraz je v škôlke toľko chorých detí, dnes mi učiteľka povedala, že sa obáva, že na školskej besiedke budú musieť spievať učiteľky :grinning: , čo toľko detí je chorých. Ivka sa na tú besiedku teší, tak jej dohováram, aby si na seba dala pozor aby mohla vystupovať :grinning:
6. dec 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titkovamiriam aj my želáme Marekovi nech je skoro fit ... u nás minulá rok ani besiedka nebola ... uvidím či teraz bude viac detí...
6. dec 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas nastastie minuly rok vianocna besiedka bola, ale toho roku nemali karneval. Nebolo deti - mali kiahne. a tak sa simko tesil, mal pekne karnevalove oblecko.
7. dec 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marek sa vcera v školke fotil tak som zvedava ake budu fotecky. :slight_smile: Moje deti su po mne neznasaju cirkusy,karnevaly a aj marek ma niekolko masiek od 3-6r. a este ani raz v jednej nebol lebo reve jak tur ze on nebude ani klaun ani macko ,ani superman :grinning: :grinning:
8. dec 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. dec 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V nasej skolke sa fotili len tak na jesen - nedali vediet, ze sa decka budu fotit, samozrejme som fotky nevzala, nedam 10€ za fotky, ktorych mam doma habadej. A smola, teraz vianocne mat nebudu, lebo sa uz fotili na jesen. :angry:
Minuly rok boli vianocne naozaj suprove. :wink:
8. dec 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa fotili vlani na jar foto mam niekde v albume,obliekli ich do staridavnych siat krasne foto-teraz budu vianocne a z foto aj pohladnice aj kalendar-kto si ako objednal tak som zvedava :slight_smile:
8. dec 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás fotili decká na vianočné pozdravy a pohľadnice, bolo to dopredu ohlásené stálo to 8 eur. Je to pekné :slight_smile:
8. dec 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc si zlacneho kraja :grinning: u nas brali 10€ za fotky, ktore boli necakane urobene - prisli , sfotili. Este niekedy v oktobri. :angry: Ani uces, ani oblecko, ani pozadie. Ja si robim z deti fotky a vyzeraju ovela lepsie. Len skoda, ze teraz nebudu vianocne :angry:
9. dec 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadhera no tieto fotky sú pekné, ideme ich rozdávať po babkách :slight_smile: raz sa aj to stalo, že decká fotili bez toho, že by to oznámili, ale našťastie fotky boli pekné aj keď tam decká boli poobliekané v teplákoch :slight_smile: ale ostatné fotenia boli vždy ohlásené :wink:
9. dec 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás fotili v máji myslím a fotky ešte stále nie sú, vraj fešák má veľa roboty. Tak neviem, keď bude mať Rastík 15, tak mi budú na dve veci :angry: Inak do januára sme doma, tak má zase po besiedke. A tak sa mi tešil. Tie choroby mi idú pekne na nervy a to ešte ani nevieme čo mu je. Len mu opuchli uzliny na krku. Ale na mumps je už očkovaný,tak snáď to nebude vážne.Držte palce.
9. dec 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemáte niektorá skúsenosť s mononukleózou? Myslím príznaky a ako dlho trvá,kým sa zlepší stav?
12. dec 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nadhera: dik, ono dáko to prežiť musíme.Zajtra ideme asi ležať do nemocnice.Ale keď ma nechajú s malým,tak to zvládneme. Desilo ma,že by tam bol sám. Každopádne som povedala p. učiteľke, že ďakujem rodičom čo dajú dieťa do škôlky s horúčkou...
13. dec 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka18 držíme palce aby ste boli čo najskôr zdravý a užili si krásne vianoce...
14. dec 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka18 prajeme skoré uzdravenie :slight_smile: takto ochorieť pred Vianocami, držím palce nech vám to dobre dopadne :slight_smile:
u nás v škôlke bola včera besiedka, drobci vystupovali, pekné to bolo :slight_smile: Ivke včera vypadol prvý zub, tak má z toho zážitok :grinning:
16. dec 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nemocnica nám obišla a našťastie je malému lepšie. Inak ak by ste nevedeli ako to chodí v našom zdravotníctve,tak 100% výsledky na mononukleózu a teda aj istotu, čo bolo malému budeme mať možno o týždeň,možno o dva. Test je drahý, tak sa musí čakať na dostatok vzoriek. Je mi z toho nanič. Každopádne do škôlky pôjde snáď vo februári. FAsa,ešteže som na MD.Inak mám výpoveď.
16. dec 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka18 tak dúfam, že sa predpovede nenaplnia a vy budete zdravučkí :slight_smile:
17. dec 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka18 ako sa dari rastikovi? a ako dopadli vysledky? Nebudem sa vyjadrovat k zdravotnictvu, lebo by ma admin vymazal. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
21. dec 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No caute,oficiálne Rastík prekonal infekčnú mononukleózu, otras. Výsledky sme mali po 11 dňoch :angry: . Ale už je to zasa v norme,len musíme trochu dávať pozor aby moc neposkakoval,čo je niekedy nemožné. Inak keď sa mu polepšilo,tak už to išlo rýchlo,zo dňa na deň mu bolo lepšie. Každopádne dúfam,že to nechytí malá a už bude kľud.
22. dec 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka18 drzim palceky, nech uz ste zdravucki :wink: a mozete si uzivat sviatky.
23. dec 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadhera Šimonkovi všetko naj naj naj k narodkám... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

čo nového??? ako sa majú škôlkari a maminy ???
máte niektorí od zajtra aj prázdniny ???? ... my nie, budeme chodiť do škôlky...
13. feb 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hasleerka ahojte, máme sa fajn, by som povedala, že stále rovnako :slight_smile: :slight_smile: my máme prázdniny až za týždeň, teda škôlka prázdniny nemá, ale my sa chystáme prázdninovať :slight_smile:
14. feb 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hasleerka dakujem za gratulku. :wink: onedlho nas cakaju dalsie narodky :slight_smile: a mne konci rodicovska. :unamused:

Mamina skolkarov /obaja zarezavaju v skolke/ sa ma dobre, zacala som pracovat a zisitla som, ze veget s dvoma detmi na materskej je lepsi :grinning: Nic nestiham, na konika /celkovo na net /chodim menej. Dolezite je, ze detom sa v skolke paci , tento tyzden maju karneval /minuly rok starsi mal kiahne a 3/4triedy s nim, takze sa karneval nekonal/, tak si ho snad tentokrat uziju obaja. A dufam, ze pocas prazdnin bude skolka fungovat.

22. feb 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok