Kto ide do škôlky v septembri 2009?

sassi
13. jan 2009

Ahojte, zakladám tuto temu pre maminy všetkých nastavajucich škôlkárov.
Možno sa tu stratneme fajn partia a budeme si vymienať skusenosti o tom, ako nasatavjuceho školkara na vstup do MŠ pripraviť, čo nas čaká, ako to budeme všetko prežívať ... atď.

Ja som dnes zaniesla žiadosť, a zobrala si prihlášku
Naš malý bude mať vo februári 2 roky, takže do školy by mohol ísť ako 2,5 ročný,
ale ešte cikáme do plienok, tak neviem, ako to všetko dopadne 😉 😉 😉

tinka10
1. apr 2009

ahojte tak už aj mi mame rozhodnutie sme prijatý 😉 martinka tiež sme sa tam zastavili v ramci prechadzky 😀 a riaditelka spomínala,že dnes akurat spravy chcela rozposielat,aby si každý osobne prišiel prevziat. 😉

zuzitka
1. apr 2009

ako som uz pisala na predoslej strane, ja som sa s malym bola prejst okolo skolky, lebo mi bolo divne, ze nam nechodi ziadne rozhodnutie postou, ani nevolaju ani nic .... no a na dverach mali zoznam prijatych deti 😀

tak som cakala od pondelka do dnes, ze to snad pride postou a nic ....... tak som tam prave volala, a povedali mi, ze 27.4 bude oficialny zapis o 16h, ze tam mi daju aj to rozhodnutie priamo do ruk 😉

ale kebyze tam nejdem alebo nevolam, tak ani neviem, ze sme prijaty 😝
tak si skuste aj vy zavolat alebo tam skocte osobne ... vela stastia 😵

lubkaj
1. apr 2009

No u nas sa do vcera len podavali prihlasky a rozhodnutie bude najskor o dva tyzdne...
Ale uz pred par dnami mali vyse 60 prihlasok a prijimaju len 14 deti. Ale skolnicka mi vravela, ze prednost maju deti, ktore uz maju v skolke surodenca, tak nas snad zoberu...

k.a.t.k.a.
1. apr 2009

da sa dieťa zapisať do skolky aj v priebehu roka? teda ak dana škôlka nemá plny stav .. alebo sa da prihlasiť len počas zapisu?

martinka1704
2. apr 2009

tinka, katka ahojte 😵 tak aj my už máme rozhodnutie o prijatí 😵 😵 tinka tak chalani budú asi spolužiaci 😉 konečne to máme úspešne za sebou všetky 😵

katkanr
2. apr 2009

Maťka tak to sa tešííííííííííííííííííííííme 😀 s vami 😵

martinka1704
2. apr 2009

katka - ďakujeeeeeeeeeeeeeeme 😀 😵

tinka10
3. apr 2009

Martinka tak super tak už su z nas oficialny školkari 😀 noo veru drobci hadam do jednej triedy spolu chodit budu,sa aspon aj častejšie uvidíme ako len virtualne 😉

martinka1704
3. apr 2009

kočky hej - škoôlkari 😲 tak divne mi to ešte znie 😀 😀 😀 a čo budeme teraz rozberať,keď do septembra ešte ďaleko,aby sme si vymenili skúsenosti s našimi drobcami? 😕 😉

tinka10
3. apr 2009

matka tak to uletí ako voda aj mi smutno bude ☹ teraz mi to ešte tak nedochadza,ale ked príde den D tak neviem,neviem 😅 😔 a vy už ste uuplne bez plienky aj cez spanok?lebo mi ešte nie,vlastne aj von ešte teraz chodíme s plienkou,ale už nam začina super vonku teplučko tak potom už riskneme aj von bez,aby sme to do toho septembra zmakli teda 😉 ale už sme aspon uuspešne skoro mesiac bez dudlíka a tak to už mame za sebou,lebo ved to tiež by nebolo bohviečo s dudlíkom do školky íst 😀

martinka1704
3. apr 2009

tinka - no cez deň už asi týždeň je plienka suchá,ale v noci dokáže Maťko naplniť plienku doplna 😝 😝 ale cez deň sme už od septembra bez plienky 😉 nebooj aj Simonko to zvládne do septembra,keď v zime sa určite blbo odúča bez plienok,takže na leto budete už aj vy 😉 dudlík sme nemali,tak tento problém nepoznám 😉 ale tá noc ma trápi,to vôbec neviem ako budem riešiť,ale určite to nechám do leta tak a budem oevne veriť,že prestane čúrať 😀 😀 😀

martinka1704
3. apr 2009

a čo sa týka nástupu,neboj budem plakať aj ja 😀 😀 😀

katkanr
3. apr 2009

Tinka ,Matka mi sme boli tento týžden už uuuuuuuuuuuuuplne bez plienky 😀 Iba včera v noci som mu dala,lebo nám ešte idu posledne stoličky 😒 On si skratka povedal,že plienka je be 😝 a že ju nechce 🤐
A bez dudlíka sme už 3-tí mesiec 😀

hasleerka
3. apr 2009

katkanr, no vy ste úžasný, že už bez plienky ... my sa teraz konečne odnaúčame aj v noci

inak nám ešte stále neprišlo či sme prijatý, tak aby som nebola náhodou "prekvapkaná"

michalag
3. apr 2009

baby kolko uplynulo od zapisu kym vam prislo rozhodnutie? Lebo nam uz vyse 2 tyzdnov a stale nic neprislo 😅

martinka1704
4. apr 2009

hasleerka,michalag - u nás sa muselo ísť osobne pre rozhodnutie. 😉 a my sme mali zápis už 24.2.

katka - super 😵 my ešte na noc musíme dávať,Timko ti vydrží celú noc,alebo sa zobudí keď sa mu chce ísť na WC? 😕 🙂

katkanr
4. apr 2009

Ja ho dám vyčurat pred spaním.Potom sa zobudí ( s mojou pomocou 😅 ) okolo polnoci,a vydží až do 8-ej 🙂

tinka10
4. apr 2009

Katka tak to maš štastie že malý si povedal bleee plienka 😀 moj malý tiež cika v pohode cez den do nočníka,nuž ale cez spanok ju mame pekne plnu ešte 😀 neva inak pravdu povedat ešte som to ani neskušala,čakam ked bude teplejšie 😉

k.a.t.k.a.
6. apr 2009

Vyšlo to na prvýýý šup .... Miska je prijatááááá 😵 😵

fogpi
7. apr 2009

Ahojte. My sa zo škôlky tento rok veru tešiť nebudeme. ☹ Dokonca nás už nezoberú ani do inej. Ževraj všade plné stavy. Možnože sa ešte v septermri niečo uvolní a potom by nás zavolali ale to mi slubili že malého zoberú v apríli a nakoniec ho neprijali ani od septembra. 😒

hasleerka
7. apr 2009

katkanr, my sme už na tom rovnako ako vy ... tiež nepotrebujeme konečne plienky ... okolo 11 ju dám vycikať a vydrží až do rána

lubkaj
7. apr 2009

My este mavame plienky na noc. Cez obed uz spava bez plienky, ale v poslednej dobe sa zacal v jaslickach cez obedny spanok pocikavat. Doma cez vikend sa mu to nestalo uz ani nepamatam, ale v jaslickach takmer kazdy druhy den ☹ . A predtym vydrzal krasne cely tyzden bez problemov. Vraj sa tesne pred spanim vycika, ale ked sa zobudi, uz je mokry...

ikulka
7. apr 2009

ahojky prijatým gratulujem k prijatiu my ešte stáel nevieme...
no naša saška je bez plienky od 19mesiacov uplne asi od 21 takže s tým problém nebude ale dudlík máme ešte stále a nedarí sa naám ho zbaviť i ked ho má iba na spanie....a stým pocikávaním lubka no aj ja sa obávam toho že či sa nepokazí v školke predsa to bude pre ne stres tak uvidíme ako to zvládne
a ja to budem zvládať asi horšie bude mi asi dosť ťažko ked to príde ako ste tu písali. tiež si to teraz ešte neuvedomujem ale ked to príde, nebude mi všetko jedno

hasleerka
7. apr 2009

v tomto ja neviem riadne poradiť, my sme škôlku zvládali v pohode, prvý mesiac nešla hned na celý deň ... moja Zuzka sa hrozne tešila, poznala polovicu triedy aj učitelky /lebo škôlku máme pred domom, tak sme sa stretávali/ ... a po mesiaci tam začala aj spávať a nikdy sa nám nestalo žeby sa pocikala

michalag
15. apr 2009

Ahojte, tak my sme sa dnes boli spytat a riaditelka nam oznamila ze sme prijaty 🙂 🙂 🙂 , dokonca nam ukazala aj triedu v ktorej bude Sami od septembra, ale nepobudli sme tam dlho kedze sa mu to tam nepozdavalo 😅 , ale mame si prist este zaciatkom buduceho tyzdna pre rozhodnutie. A ked mi povedala ze z 50 deti mohla prijat len 10 😲 , tak som rozmyslala ze kam pojde tych 40, ked v kazdej skolke je takyto natresk ..... no ale hlavne ze mi to mame uz iste 🙂 😉

lenkasimco
16. apr 2009

Ahojte. Nas neprijali do skolky a to sme na dedine. Od septembra maju plny stav ale od januara nie je problem 😠 a planovala som od sebtemra nastup do prace

mirko06
21. apr 2009

baby, tak v piatok som si bola pre rozhodnutie, sme prijatíííííííííííí 🙂 🙂 🙂
dali sme 7 prihlášok a jedna sa ujala.....
začali nám chodiť samé odpovede, neprijatý, neprijatý a potom nám volala p.riaditeľka, že si mám prísť pre rozhodnutie o prijatí...
19.5 máme spoločný zápis detí a rodičov, fakt sa oplatilo obehať tie škôlky a stáť prví s príhláškou....

lulu535
21. apr 2009

Ahojte no ja som uz syna prihlasila do skolky tak som zvedava co tam bude stvarat este mam problem stym aby sa vykakal do nocnika alebo na wc cika pekne ale stymto mam problem uz skusam aj na obed bez plienky tak hadam tonejako do septembra zvaldneme

lubkaj
27. apr 2009

Tak uz aj my sme prijati 😀. V piatok nam prislo doporucene rozhodnutie a v sobotu sme ho boli na poste vybrat. Mam z toho hroznu radost - hlasilo sa im aspon 5-nasobne viac deti, ako brali...

ikulka
29. apr 2009

ahojky tak aj my sme prijatý včera sme si boli pre rozhodnutie....tak sa tešíííme