Kto ide do škôlky v septembri 2009?

sassi
13. jan 2009

Ahojte, zakladám tuto temu pre maminy všetkých nastavajucich škôlkárov.
Možno sa tu stratneme fajn partia a budeme si vymienať skusenosti o tom, ako nasatavjuceho školkara na vstup do MŠ pripraviť, čo nas čaká, ako to budeme všetko prežívať ... atď.

Ja som dnes zaniesla žiadosť, a zobrala si prihlášku
Naš malý bude mať vo februári 2 roky, takže do školy by mohol ísť ako 2,5 ročný,
ale ešte cikáme do plienok, tak neviem, ako to všetko dopadne 😉 😉 😉

hasleerka
22. feb 2011

aj my máme budúci týždeň karneval ... sa teším ako sa s deťmi vytancujem...

u nás škôlka nakoniec nefungovala, ešteže funguje babka...

nadhera
24. feb 2011

Dnes mame karneval - mladsi siel za sobika a starsi za dracika, som zvedava na fotky. Rodicia zial nemohli ist. Pridavam foto torty zo Simkovych narodenin.

hasleerka
26. feb 2011

@nadhera to je chutná tortička ...ty si piekla???

nám sa karneval posunul o týždeň...

nadhera
26. feb 2011

@hasleerka az taka sikovnica nie som - babka dala robit krtka pre simonka 😀 . A aby som urobila chutky - bola jogurtova s cervenym ovocim. My nelubime mastne zakusky. 😢 O mesiac mame dalsie narodky a budeme mat auticko 😀

Nas karneval dopadol dobre, deti prisli ako odtrhnute z retaze, doma pobehovali s papierovymi ciapkami a az do vecera trubili na trubkach, ktore v skolke dostali. Cakam na foto, snad nam nieco zo skolky daju.

nadhera
26. feb 2011

@hasleerka a preco vam presunuli karneval?

hasleerka
26. feb 2011

lebo boli prázdniny, kedže v pondelok veľa detí neprišlo a nestihli sa poprihlasovať .. my totiž mávame karneval poobede aj rodičia a súrodenci, tak sa treba vždy prihlásiť a zaplatiť za občerstvenie

nadhera
1. mar 2011

@hasleerka ja som detskam akurat pribalila na karneval ich oblubene keksiky a gogo 😀 /gulate sladke chrumky / .
Skoda, ze sme nemohli ist pozriet, decka nacvicovali aj tancek - mysickovy 😀 Kedze teraz su prazdniny, ani neviem, kedy budu fotky. Triedy su pospajane, cast uciteliek dovolenkuje.

zanka7
2. mar 2011

Pekný deň prajem,chcem sa opýtať na školky v BA-Dúbravke,prihlášky do školky sa dávajú v januári? Synček bude mať v máji 3 roky,presťahovali sme sa do BA a chcem sa zamestnať,myslíte že by mi ho zobrali do školky ešte teraz na jar?

titkovamiriam
5. sep 2011

Ahojte!bude sem niekto este niekto chodť?Ako detičky v dnešný den?Marek nastupil do novej elokovanej triedy čo postavili pre školkarov od 4r.Vsetko tam maju nove krasne tak som zvedava čo povie poobede.

hasleerka
12. sep 2011

no dajak asi nemáme čo písať keď sem nik nechodí .... my sme išli do druhej triedy, už medzi predškolákov ... ale ešte do školy nepôjdeme...

titkovamiriam
12. sep 2011

Marek mal byt tiež predskolak no dali sme ho do strednej nech nieje v predskolskej dva razy 🙂

hasleerka
13. sep 2011

@titkovamiriam a prečo nie je predškolák??? či mu chceš dať odklad??? u nás sú len dve triedy, malí a veľkí...

titkovamiriam
14. sep 2011

on tým že je junový tak mal len teraz 5 a on je velmi este detsky,boli sme aj u psychologicky a ta nam to takto doporucila,nech sa este v skolke hra a na rok nech je predskolak.U nas su tri malinke ,dve stredne a dve predskolske triedy....ked to pojde takto dalej o par rokov nebude stacit ani skola-Bratislavcania sa stahuju mimo do okolytých obcí-ved tak ako aj ja 😀 tak tu mame tried až až. 🙂 a akurat Marek je teraz v uplne novej skolke-krasne velkej tak som rada lebo aj on je tento rok zatial spokojny 😉

hasleerka
25. jún 2013

@titkovamiriam tak od septembra spoločne zarezávame v škole ... už sa chystáte????

titkovamiriam
25. jún 2013

@hasleerka jasne už to vypukne,od Vianoc kedy Ježiško doniesol tašku sa mu postupne všetko nakupilo,už ozaj len obuv a telocvičný úbor,lebo cez prazdniny sa urcite potiahne 🙂