Kto sa chystá na umelé oplodnenie do Gyncare v KE?

pifpaf8061
9. feb 2007

Ahojky.... viem, že o téme umelé oplodnenie sa tu už popísalo veľa, ale týmto by som chcela osloviť práve tie, ktoré sa v blízkej budúcnosti chystajú podstúpiť umelé oplodnenie... napr. v centre asistovanej reprodukcie v Košiciach "Gyncare". A zároveň by som taktiež chcela poprosiť aby sa táto téma neuzamykala, aby sa náš okruh trochu rozrástol možno aj o "nových členov". Za pochopenie ďakujem za všetkých, ktorý si týchto pár riadkov prečítajú a prípadne sa zapoja do tejto témy... Tak veľa šťastia, sily... pifpaf

benny11
15. aug 2014

tak ja som dnes začala stimulovať, už len čakať....

ivka251
14. okt 2014

ja som začala stimulovať v pondelok...... ako píše benny11, už len čakať a myslieť pozitívne

benny11
15. okt 2014

@ivka251 ja začínam znova stimulovať od zajtra, ale nikdy viac v tomto centre, u tohto lekára...... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ivka251
15. okt 2014

@benny11 ahoj, myslíš KE, Dr. Herman?????? alebo iné centrum

benny11
15. okt 2014

@ivka251 presne, nikdy viac.....

mimka0902
23. nov 2014

Ahojte kočky. Doktora Hermana sme navštívili asi pred mesiacom aj niečo, Máme problém s otehotnením....Podľa môjho lekára som bola v poriadku, priam ukážkový vzor. Šli sme do Košíc a zrazu sa to zmenilo. Problémy ja a ja manžel, na veľa vecí nám prišiel, ja idem 1.12 na laparoskopiu a potom sa uvidí. Ak sa ukáže, že prirodzenou cestou to nepôjde, na umelé oplodnenie pôjdem k nemu. Držte sa :D a píšte, píšte :D

muco09
26. nov 2014

@benny11 ahoj my sme tam teras začali chodiť, preto sa chcem spýtať prečo tam už nikdy viac nepojdeš??

benny11
26. nov 2014

@muco09 ahoj, napísala som Ti IP

maryl82
29. nov 2014

ahojte kočky, ja som s dr. Hermanom spokojná... je svojský, a raz, či dva krát som odtiaľ odchádzala s plačom, ale častejšie s úsmevom... treba len fakt počúvať čo hovorí a kľudne sa pýtať, mne odpovedal vždy... držím palce kočky ☺

maria294
2. dec 2014

ahojte kocky,

chcela by som vas poprosit o radu. zacala som chodit k dr. hermanovi tak ako vy ostatne, a od decembra mam zacat stimulaciu. z najvstev u lekara som mala zmiesane pocity-neviem ci mu mam doverovat a pokracovat v procesoch alebo sa obratit na ine centrum (ak ano tak prosim o odporucanie ze kam). ked som sa ho pytala na veci spojene s liecbou tak ma iba uspokojil slovamy, aby som sa zbytocne nevypytovala a neriesila, skratka nechala to na nich.
neviem co mam robit, zmiesane pocity mi velmi nepridavaju k dusevnej pohode pred zákrokmi co mam pred sebou

marshmallow
16. jan 2015

Dobry den kolko ste platili za umele v Gyncare?Mam endometriozu a nedari sa nam :(

nelka79
9. feb 2015

@marshmallow ahoj, ja som akurat zacala so timulkou je to moje prve ivf. mala som endo. minuly rok som bola na laparoskopii, vtedy mi tie loziska vypalili. v nasledujucom mesiaci som otehotnela ale v aj potratila ☹
ale odvtedy nic, nedari sa. tak sme sa k nemu vratili a teraz som zacala stimulovat.
a za puregon 600 inj. som platila 365e. v stredu idem na kontrolu, a urcite mi este nieco predpise.
ale si myslim ze je to u kazdej individualne , podla toho co si vyberiete a co vsetko si priplatite.

maria294
17. feb 2015

ahoj snazilky, som po 1 ivf u doc. Hermana-samozrejme neuspesne. Pouzil zlu stimulaciu a aj zlu formu oplodnenia. Bola to pre mna iba strata nielen casu ale hlavne penazi o ktore mu asi ide.Keby som mohla vratit cas tak nikdy viac by som nesla do GYNCARE v KE ale rovno do Martina.
Obratila som sa na Helios, kde ich profesionaln ypristup a postup je fakt na vysokej urovni.
Na buduci mesiac zacinam so stimuláciou a ostava mi dufat ze nas 2 IVF bude uspesny a po par mesiacoch sa dockame vytuzeneho babatka.

andrea1508
10. mar 2015

AHOJTE chcem sa opytat ako to prebieha mam schvalenu ziadost z poistovne tak ideme k doktorovi HERMANOVI🙂mam mu volat po menstruacii o termin aby som prisla na injekciu a potom o 3 tyzdnne aj s partnerom na zakrok vie mi niekto opisat ako to prebieha?aby som nebola v strese🙂))dakujem za pomoc ANDREA.

maria294
11. mar 2015

@andrea1508 ahoj
ja som zacala stimulovat hned 2 den ked mi prisiel menzes a stimulaciu som mala 14 dni s liekmi co mi predpisali, na 15-16 den podla toho ako reagujes na stimulaciu a na zaklade kontrol co budes chodit kazde 2-3 dni ti v 15-16 den uskutocnia odber vajicok a nasledne ti urobia vklad.
Neviem aky ti dal protokol ci kratky alebo dlhy(doba stmulacie) a neviem akym spôsobom ti budu robit transfer. Ja ked som bola u Hermana a pytala som sa ci robi transfer s predlzenou kultiváciou tak mi na to ani neodpovedal a odbyl ma ze sa nemam starat ze o vie co robi. Teraz idem na odber v Martine kde pouzivaju iba tuto metodu a zvladam to vsetko vpohode a nie ako v KE sami stres. Pytaj sa ho na vsetko co chces vediet-ako lekar by ta mal o vsetkom informovat-je to jeho povinnost. drzim palce nech ti to vyjde u Hermana. Pre mna to bola iba strata penazi a casu

maria294
11. mar 2015

@muco09 ahoj, ako ste dopadli u Hermana?

muco09
11. mar 2015

no hmm dal mi liek povedal ze ked sa do 3 mesiacov nepodari musim ist na overenie prichodnosti vajcovodov, samozrejme lieky nezabrali a teras sa snazime stimulovat s mojim gynekologom 🙂

maria294
14. apr 2015

Ahojte,
sme v 8 tt vdaka Heliosu MA a dr. Krajkovicovi ako hlavnemu odbornikovi v centre. Skutocne ma zlate ruky.
Dnes sme sa stretli vsetky 6 kociek co sme boli u nich v ten isty den na zakrok a u vsetkych je 100 % zakrok uspesny 🙂 -tehotne🙂
drzim aj vam ostatnym palce nech vam to vyjde ale hlavne si dobre rozmyslite ze do koho ruk sa zverite.
(je to nase zdravie, nase sance byt mamickou a hlavne aj nase peniazky)
Ja urcite Hermana uz nikdy nevavstivim a ani ho nikomu nebudem odporucat

lubomiracurillova
21. apr 2015

@sisulik môžem aj ja poprosiť o tú IP? Ďakujem

evik1702
21. jún 2015

Caute baby, prvy cyklus sme absolvovali v MT,3x neuspesne. Len pracka penazi... Zla skusenost u Krajcovica. Druhy cyklus zacinane v Ke u Hermana kde nam boli zistene take veci,ktore v MT nezistili a prisli sme o 2000€.Zajtra idem na odber vajicok v KE.Drzte palce

evik1702
21. jún 2015

@maria294 doveruj

maria294
22. jún 2015

caute kocky,
mi sme uz v 18 tt a vsetko je ako ma byt za co mozem dakovat iba dr. Krajkovicovi v MT kde nam to vyslo na prvy sup na rozdiel od Hermana.

maria294
22. jún 2015

@evik1702
ahoj, mne to u Krajkovica vyslo na prvy pokus. Herman bol iba strata casu a hlavne penazi- zla skusenost.
Prepac ale mam iny nazor ako ty. Neviem ake veci ti nasiel Herman ale davaj si pozor aby ta netahal iba za vlasy ako sa hovori. Ja som to skusila opacne : prv Herman a potom MT. A bola som velmi spokojna s pristupom v Heliose- nemozem nic ine povedat iba ze im dakujem za 18 tt a iba doporucit dalsim kockam
Ak veris Hermanovi viac ako dr. Krajkovicovi co je uznavany v celej Europe tak sa skus porozpravat -konzultovat pripadne na zaklade vysledkov co mas napr. v Brne, kde mali podobny nazor zo skusenosti co maju ako ja.
Drzim ti palce nech ti to vyjde u Hermana ked si sa tak rozhodla.

evik1702
22. jún 2015

@maria294 do MT nikdy viac!!! Drzim aj Vam palce.

sisulik
25. jún 2015

@lubomiracurillova ahoj..o aku IP? prepac uz davno som tu nebola a nie som v obraze 🙂

evik1702
25. jún 2015

Tak zienky zajtra je ten moj velky den D ,drzte palce

steinarka
25. jún 2015

@evik1702 nechcem kazit iluzie, ale hermann narozprava diagnozy, ktore ani pravdive nie su.. ide mu len o biznis.. samozrejme, ze nepovie cloveku, ze je zdravy, ved len pacient s diagnozami znamena pre nho prachy.. kludne si precitaj moj pribeh, ktory mam v profile.. nastastie som sa na nho vybodla a dobre som urobila. Dnes cakame babatko a uplne prirodzenou cestou.. kazdopadne vela stastia..

evik1702
27. jún 2015

Aj tebe, pa

evik1702
6. júl 2015

Ludia ivf uspesne 🙂 uz mame 14dni 🙂. Herman je jedna jednicka

steinarka
6. júl 2015

@evik1702 blahozelam 🙂 jednotka ako pre koho 🙂 pre mna je to obycajny becitny lekar baziaci len a len po peniazoch.. ale to je vedlajsie momentalne.. dolezity je VÁŠ úspech