• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto sa chystá na umelé oplodnenie do Gyncare v KE?

17. septembra 2017 
Ahojte žienky už bola niektorá z Vás na druhom UO u Dr. Hermana? Mame 1,5 ročného synčeka ( vyšlo to na prvý pokus chvalabohu) a mame ešte zmrazené embryjka a chceli by sme druhé bábätko, ale neviem čo by to obnášalo po finančnej stránke. Vedeli by ste mi povedať koľko by to asi stálo? Môžete kľudne tu alebo do IP. Ďakujem
15. jún 2016 o 13:08  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.ja idem v julina prvykrat UO.chcem sa spytat,ako to prebieha.myslim ta stimulacia s liekmi,kolko dni sa beru,ktore dni(myslim dni cyklu) a ten samotny zakrok.idem k doktorovi Hermanovi.a stalo sa ze Vam to vyslo na prvykrat?dakujem dievcata
15. jún 2016 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem sa opytat ci niektorej z vas herman nepredpisal este pred umelim oplodnenim iniekciu do svalu Diphereline .Lebo uz som aj dostala menzes aj som uz pri nom bola len ma prezrel ale nie som si ista ci by mi uz nemal predpisat lieky ?Ci nahodou nezabudol ked ma prezrel vravel ze tam vydi 1folikul ci co uz neviem presne aj ze sliznica je nizko a ze to je dobre ale ze este pockame tyzden ale uz som myslela ze uz budem brat lieky ci to este nie?
13. aug 2016 o 14:39  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja mam otazku ci ma do toho centra vezmu aj bez nejakych vymennych listkov, ak mi po vysetreniach zistia ze inak ako umelo to neide tak mi to poistovna musi preplatit ci nie? Moja gynekologicka mi nedala ani lieky len ma dokola posiela na laparoskopiu pritom problem je v nedozrievani folikulov, teraz neviem ci mozem ist do car aj na vlastnu past, rezat sa nedam ked nemusim zatial :/
27. jan o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olliviaa Musíš mať výmenný listok od gynekologičky až potom ti budú robiť vyšetrenia
27. jan o 20:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoky tak potom len helios prijima aj bez listku? Hmm
27. jan o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olliviaa pokiaľ budeš potrebovať brať lieky tak výmenný lístok ti treba všade aby si neplatila plnú sumu za lieky
28. jan o 17:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@endzi moja známa mala rovnako často zápaly, a keď začala užívať oregano i grep, odišlo a pokoj, napísala by som konkrétne, ale to by znelo ako reklama asi, tak viac info v IP
17. sep o 04:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok