Kto sa chystá na umelé oplodnenie do Gyncare v KE?

pifpaf8061
9. feb 2007

Ahojky.... viem, že o téme umelé oplodnenie sa tu už popísalo veľa, ale týmto by som chcela osloviť práve tie, ktoré sa v blízkej budúcnosti chystajú podstúpiť umelé oplodnenie... napr. v centre asistovanej reprodukcie v Košiciach "Gyncare". A zároveň by som taktiež chcela poprosiť aby sa táto téma neuzamykala, aby sa náš okruh trochu rozrástol možno aj o "nových členov". Za pochopenie ďakujem za všetkých, ktorý si týchto pár riadkov prečítajú a prípadne sa zapoja do tejto témy... Tak veľa šťastia, sily... pifpaf

lusinkaj
18. okt 2009

ja este nie,lebo mam zvysenu stitnu zlazu taze beriem lieky a az ked bude ok tak mozem ist....
ale verim,ze teraz uz bude ok v novembri idem na krv 🙂

sonasofinka
18. okt 2009

aha spomínam si a neboj všetko bude dobre a nemusíš mať po tých liekoch pauzu?lebo kamoška ma tiež zvyšenu štitnu a ona nesmela otehotnieť ešte pom vysadení liekov aspoň pol roka a ostala tehorná až po roku a pol

lusinkaj
18. okt 2009

nie...toto nie...nikto mi to nepovedal,mne dr.povedala ze ak sa da stitka do poriadku tak mozem ist na ivf ale nie ze musim mat pauzu...si myslim,ze to je blbost lebo ja z lieky budem brat do konca zivota aj pocas tehu aj po

sonasofinka
18. okt 2009

aha tak to je asi ina lebo ona potom mala už všetko v poriedku a aj teraz ma vysledky v normách tak to sa jej asi polepšilo alebo jej vyskočili iba po nejakej chorobe

lusinkaj
18. okt 2009

no presne tak...mne take nic nepovedala...len ze musim dat do poriadku lebo inak su zbytocne vyhodene peniaze 🙂 a ty si odkial?

sonasofinka
18. okt 2009

no to je pravda ale ona aj tak dosť neskoro po liečbe ostala tehotná?a Ja som zo Spišskej Novej Vsi

lusinkaj
18. okt 2009

aha,jasne...tak potom tam bol iny problem... 😒 tak mozno aj budeme spolu stimulkovat

sonasofinka
18. okt 2009

Ja len dufam,že mne nebude trebalo už žiadne vyšetrenia lebo začiatkom roka som bola na kompletných vyšetreniach ktore som si spravila len kvôli tomu,že som strašne po pôrode pribrala a lekári čo som u nich bola tak my vraveli,že to je z toho,že sa nečistím nemala som cele kojenie menzes a ani po skončení kojenia sa my akosi nedostavili tak sokm zvedavá čo my na to povie Herman trochu sa aj bojím ale čo už nedarí sa tie kila dať dole

lusinkaj
18. okt 2009

tak veru,aj hmotnost je velka chyba pri otehotneni...ale aj pri ivf...ja aspon to mam dobre 😉
tak snad bude vsetko dobre u teba aj u mna...
pekny vecer idem spinkat...zzzzaaaajjjjtrrrraaaa prid

sonasofinka
18. okt 2009

no tak to by som bola rada aspoň niekoho by som tam poznala a možno budeme aj spolu chodiť z bruškami 😉

sonasofinka
18. okt 2009

no tak ufam,že bude lebo neviem ako ju dam dole a papa zajtra tu budem bru nocku

lusinkaj
19. okt 2009

ahoj,si tu? 🙂

lusinkaj
20. okt 2009

sonasofinka,zanedbavas konika? 😀

sonasofinka
23. okt 2009

ahoj dlhšie som tu nebola lebo my došiel domou manžel tak sa mu trebalo trocha povenovať 😀 .Ako sa máš,Ja tak na nejako na nervy lebo ešte stále som nedostala menzes a tak ho vyčkávam.Neviem či mám ešte čakať alebo volať Hermanovi čo ďalej som na vietvy.poomooocccc!!!!!!!

lusinkaj
23. okt 2009

ahoj,ako dlho ti meska?

sonasofinka1
28. okt 2009

ahoj tak už idem do Ke čaká ma 3novembra o 11,45 tak som zvedavá ako dopadnem potom napíšem a posledný menzes som mala v septembri

lusinkaj
29. okt 2009

ahoj sona...tak daj vediet ako si dopadla... 🙂

sonasofinka1
3. nov 2009

ahoj lusinkaj bola som dnes u Hermana a posielam papiere na poistovnu tak som zvedavá ale začinam až po novom roku

lusinkaj
3. nov 2009

soni tak super...ja uz mam doma chvalenie len idem este na krv stitnej tak sand uz bude vsetko ok a pojdem na stimulku november alebo december,lebo platnost ziadosti mam len do 30.1.10

keka151
22. mar 2010

ahojte baby povie mi niekto co ma caka dalej ak mam schvalenie z poistovne uz u Hermana a dnes som mu volala tak ma objednal na 14.4.2010 vie niekto co nasleduje dalej poradte mi prosim snazime sa o babo 7 rokov problem je u manzela nema skoro ziadne spermie len len tak sme museli dat zmrazit pre kazdy pripad.

meggy3332
22. mar 2010

ahoj babenky,po dlhom case som sa rozhodla sem napisat,mam uz za sebou 4 umele a bezuspesne,ale ked citam tie vase debadky tak snad to este skusim,len neviem ci to nieje v mojom veku odvaha mam 40 rockov ale citim sa na 20,je tu niekto v takom veku?drzte sa

solida
22. mar 2010

ahoj keka, na Gyncare je tu ešte jedna téma, skús sa popýtať tam, tam jej väčší pohyb. pa

keka151
24. mar 2010

dakujem solida a kde je este tema okrem toho

walle
26. mar 2010

ahojky...

téma: Snažilky, mamičky a tehulky z GYNCARE KE III. tam je väčší pohyb, to veru...aj ja tam chodievam... 😉keka...poď"!!! 🙂

natalka2006
24. júl 2010

ahojte vsetke zeny pisem lebo som zameskala svoj druhy pokus u doktora hermana co velmi velmi zo srdca lutujem necakajte ani jediny den mate moznost chodte skuste prvy krat ,ked sa nepodari ,chodte druhy krat a cim skor .Neurobte taku chybu aku som urobila ja .Drzim vam vsetkym palce caute

natalka2006
24. júl 2010

ahoj megy3332

aanninna
28. júl 2010

ahojte, nevie niekto čo je s dr. Hermanom? nemôžem sa mu dovolať, a ani na klinike som nikoho nezastihla..dakujem

marcela27
28. júl 2010

@aanninna _ ahoj, doktor Herman by mal mat dovolenku..., boli ste dohodnuty, ze mu zavolas?????

danda13
15. aug 2010

ahoj bude tam až po 20.8. 😉 😎

celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz