Kto sa chystá na umelé oplodnenie do Gyncare v KE?

pifpaf8061
9. feb 2007

Ahojky.... viem, že o téme umelé oplodnenie sa tu už popísalo veľa, ale týmto by som chcela osloviť práve tie, ktoré sa v blízkej budúcnosti chystajú podstúpiť umelé oplodnenie... napr. v centre asistovanej reprodukcie v Košiciach "Gyncare". A zároveň by som taktiež chcela poprosiť aby sa táto téma neuzamykala, aby sa náš okruh trochu rozrástol možno aj o "nových členov". Za pochopenie ďakujem za všetkých, ktorý si týchto pár riadkov prečítajú a prípadne sa zapoja do tejto témy... Tak veľa šťastia, sily... pifpaf

itucha
5. júl 2013

Ja sa chystám v septembri

dicinka1
6. jan 2014

@tsunamka ahoj,boli ste na tom umelom?

tsunamka
6. jan 2014

@dicinka1 ahoj, boli sme.. najprv som si musela dat do poriadku endokrinologicke veci a v juli sme zacali s pripravou.. v auguste sme boli na zakrok. Vyslo to na prvy krat, klopklopklop, a momentalne som v 22. tyzdni...

dicinka1
6. jan 2014

@tsunamka super tesim sa,drzte sa 🙂

evkax7
21. jan 2014

Ahojte dievčatá, je tu ešte niekto, na tejto téme???

evkax7
21. jan 2014

Po jednom neúspešnom cykle v SPLNe som sa tento týždeň rozhodla, že na druhý pokus pôjdem k Dr. Hermanovi.. a keďže je správny čas 😉 dnes som mu zavolala a zajtra tam idem... je tu na neho samá chvála, tak som fakt zvedava...

benny11
7. mar 2014

Ahojte, ja tiež chodím k Dr. Hermanovi, síce som absolvovala zatiaľ len 2 vyšetrenie, ale mám z neho dobrý pocit..... Takže ešte jedno a budeme vedieť, že aký problém máme.

babulka6783
22. mar 2014

Dobry den ja by som mala mat v stredu termn IVF v Košiciach u pana Hermana.momentalne si picham injekcie a chodim na kontroli.chcela by som sa spitat čomu by som sa mala teras vyvarovat?

babulka6783
22. mar 2014

@benny11 Dobry den to je ja moj názor na p.Hermanna poradi a uroby všetky možne vyšetrenia ja tam chodim pol roka auš idem asi v stredu na IVF.tak vam držim palce aby ste mala lepšie výsledky

benny11
22. mar 2014

@babulka6783 ďakujem pekne, držím palce nech sa to podarí. My si ideme len v piatok po výsledky a potom sa uvidí, že čo ďalej.

babulka6783
6. apr 2014

@benny11
Ahoj Dakujem aj ja ti držim palce potom daj vedet 🙂

benny11
6. apr 2014

@babulka6783 My práve čakáme na potvrdenie žiadosti z poisťovne. Dúfam, že sa nám podarí otehotnieť.... Samozrejme, že dám vedieť.... Drž sa. 😉

babulka6783
6. apr 2014

@benny11
Ahoj aj ti a Dakujem 🙂

razdva3
15. apr 2014

Ahojte, chcela by som Vas poprosit o radu. Chystam sa na KET, beriem estrimax a 23.4.2014 mam ist na vklad, ale dnes som nachladena a aj mam teplotu 37,5. Myslite ze mi vlozia embrya aj ked budem chora? Som z toho nervozna. Poradte mi. Dakujem.

babulka6783
16. apr 2014

Ahojte som novo pristahovana a rada by som si popisala a pripadne spoznala buduce kamaradky s Vranova a okolia.mislim,že budeme mat o čom pisat,kedže viacere sme určite niečo prežili alebo preživame .som po neuspešnom IVF.

benny11
19. apr 2014

@babulka6783 to mi je ľúto, a ja som Ti držala palčeky aj som na Teba často myslela.

babulka6783
19. apr 2014

@benny11
Ahoj a Dakujem snažim sa to brat s nadhladom a nemisliet na to ale občas to nejde.ideme skusit do dvoch mesiacov ešte ras tak snad to uš bude lepšie.a ti ako ?

benny11
19. apr 2014

Neboj, dopadne to dobre. Mne ešte stále nedošla žiadosť z VšZP, takže čakáme.

ivanam5389
23. apr 2014

Ahojte dievcata, prosim poskytnite mi svoje cenne skusenosti. S manzelo sa snazime o babatko cca 2 roky, podstupili sme vysetrenia a zistili ze ja som uplne v poriadku a problem ma moj manzel a to taky ze pri spermiograme zistili ze nema ziadne spermie:( takze teraz bude nasledovat kopa vysetrenia liecby a lekar bude zistovat ci je tato strata spermii iba docasna alebo uplna. No tiez mi lekar povedal ze ak by sa im podarlo najst aspon jednu spermiu budem musiet ist kazdopadne na umele oplodnenie, chcem sa vas preto opytat kto mate skusenosti ci by ste mi to trosku mohli opisat ako to cele prebieha a hlavne ci to boli, ja sa strasne bojim bolesti :( A tiez somsa tu docitala ze baby si pred tym museli pichat do brucha nejake injekcie, myslite si ze to budem musiet aj ja ked som ja zdravotne v poriadku? Strasne sa toho celeho procesu bojim:( Dakujem za vase prispevky

babulka6783
25. apr 2014

Ahojte som novo pristahovana a rada by som si popisala a pripadne spoznala buduce kamaradky s Vranova a okolia.mislim,že budeme mat o čom pisat,kedže viacere sme určite niečo prežili alebo preživame emoticon

benny11
30. apr 2014

Tak žiadosť konečne schválená, už len zavolať a dohodnúť si ďalší postup....

babulka6783
1. máj 2014

@benny11
Tak super a aby to hlavne dobre dopadl prajem 🙂 mna to čaka uš po druhy krat ale ešte mi neprišli papiere s poistovne k lekarovi

ivec16
1. máj 2014

@ivanam5389 s najvacsou pravdepodobnostou si budes pichat injekcie, pichaju sa aby sa ti spravilo viac vajicok v jednom cykle a tym sa zvysila vasa sanca. Snaha bude oplodnit vsetky odobrate vajicka (odobera sa v narkoze, takze to neboli) druha vec je ci sa este embryjko po vklade chyti a bude dalej vyvijat. Injekcii sa bat nemusis, je to trosku stres si ich pichat, ale nie su bolestive (su to tenucke ihly)... Drzim palce

benny11
2. máj 2014

@babulka6783 začíname koncom mája, mám krátky protokol. Tak uvidíme, že koľko vajíčok sa vytvorí...... 😉

benny11
20. máj 2014

naše prvé IVF. sa presúva na september, som smutná, čo už...

babulka6783
23. máj 2014

@benny11
Ahoj prečo na september?ja tieš idem vo štvrtok k p.Hermanovi do Košic tak som zvedava čo mi povie

babulka6783
23. máj 2014

Ahojte som novo pristahovana a rada by som si popisala a pripadne spoznala buduce kamaradky s Vranova a okolia.mislim,že budeme mat o čom pisat,kedže viacere sme určite niečo prežili alebo preživame emoticon

benny11
24. máj 2014

@babulka6783 urológ zistil priateľovi leukospermiu, dostal antibiotiká, a odporučil IVF až o 3 mesiace, pretože momentálne by bolo neúspešné....

babulka6783
24. máj 2014

@benny11
tak to je neprijemne ale ved je to čo chvilka ja idem tieš teras do Košic bo tento mesiac som mala menzes na dva krat tak to chce lekar riadno vyšetrit prečo sa to stalo,takže na IVF tieš nepojdem v juni ako bol plan ale asi aš v juli ,alebo auguste

benny11
24. máj 2014

@babulka6783 tak ja mením zamestnanie, aj sa teším aj som smutná, aspoň si užijeme ešte dovolenku a pôjdeme s novou silou na IVF, urológ nám teraz neodporučil, aby sme zbytočne neboli sklamaní, šanca nulová